Avatar za Motorko

  • Thread starter benjaminsmrdelj
  • Start date

DeletedUser

Guest
Jaz nebi takega tu limal da ne bojo malim usta dol padla xD In pol ko bi ugotovli čez par let kaj je to za en ksiht bi jih blo pa do konc lajfa sram :p
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Koliko smo že rekli? en teden? Mislim, da grem ta teden na havaje....


Upam, da niste pozabili drugega dela dogovora ;-)
 

DeletedUser

Guest
Eee, kakšen pa je?
Menda ni tisto, da bo tudi vsak izmed nas dobil avatar, ki si ga boste vi izbrali.

Skoraj si zadel Benjamin... vsi, ki so napisali 0 (ali -1, -2, -3, itd.) bodo morali imeti avatar po izbiri motorke... tako da Motorka se ti javljam na pomoč pri izbiri ;) (morda se lahko trajanje nošenja avatarja pri vseh razen negro-tu(ki je napisal samo 1 post) podaljša ker so kar nekaj zaspamali s temi ničlami in drugimi - številkami :) (lahko naredimo Winx Club ? lol )

[SPOIL]
_ma_winx-club-dress-up.png


Winx_Club_Maya_Yapboz.jpg


winx-club-makeup.jpg
[/SPOIL]

Nov Avatar prejmejo:
benjaminsmrdelj, vitez12, gx15(tudi on je napisal -1 in potem še naprej odšteval), Negro123(na 174 strani je napisal 0)


Lp, Tribuno
Forum moderator
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
_ma_winx-club-dress-up.png


Winx_Club_Maya_Yapboz.jpg


winx-club-makeup.jpg
[/SPOIL]

Nov Avatar prejmejo:
benjaminsmrdelj, vitez12, gx15(tudi on je napisal -1 in potem še naprej odšteval), Negro123(na 174 strani je napisal 0)


Lp, Tribuno
Forum moderator

Jaz bi bil Stela, al pa tista druga xD
 

hilary

Member
Reaction score
0
WINX rula!
ej pa ne pozabit mene Motorka mora še meni izbrat avatar :))))
IM SO HAPPY!!!
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Predlagam, da naredite anketo in izberete avatar.
Še vedno pa lahko odstopite od dogovora in vi ne dobite avatarjev po moji izbiri.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem za da ne odstopimo hehe... Hitro zbermo že kaj 'fajnega' xD
 

hilary

Member
Reaction score
0
Predlagam, da naredite anketo in izberete avatar.
Še vedno pa lahko odstopite od dogovora in vi ne dobite avatarjev po moji izbiri.:rolleyes:

js hočm da dobim avatar ki mi ga ti izbereš :)))
gx15 ye rekel da lahko samo spamerji kot smo mityeye, jssss, tff, ubijalc... izberemo avatar ne usi skupaj!!!
hihihiihih
 

DeletedUser

Guest
Ej ne me basat hilary... mislim da če je odprta tema lahko izberemo vsi, če gx ni :p
 
Top