Avtomatično dodan razmik med prehitrimi napadi

DeletedUser

Guest
Kot je že marsikdo opazil na tribalwars.net, se je tam pred nekaj časa pojavila novost na področju pošiljanja prehitrih zaporednih napadov.
Gre za novost, ki avtomatično dodaja čas med prehitro poslanimi zaporednimi napadi, posledično to pomeni, da na tem področju več ni kršenja pravil.
Da ponazorim s primerom:
Igralec A pošlje na igralca B štiri napade iz vasice A1 na vasico B2, napadi vsebujejo plemiče, časi, ko napadi prispejo so:
20:24:44:320
20:24:44:340
20:24:44:360
20:24:44:380

To je tipičen primer nelegalnih napadov, saj je pošiljanje štirjih zaporednih napadov, ki prispejo v razmiku manjšemu pod 150 ms nelegalno.


Če bi bil vključen avtomatičen razmik med napadi, pa bi to zgledalo tako:
20:24:44:320
20:24:44:370
20:24:44:420
20:24:44:470

Vidimo torej, da so napadi legalni, saj je onemogočeno pošiljanje prehitrih napadov.


Tema je odprta z namenom, da se vidi, kakšno je vaše mnenje glede te novosti. Bi bili za to, da se ta novost vključi tudi na vojniplemen.si?
Prosim, da napišete svoja mnenja.
 

DeletedUser

Guest
seveda..saj drugače če je 0 milisekund (se da z slabim internetom in srečo) tudi obrambni igralec ne more kaj veliko nardit..

ZA :)
 

gistro

Member
Reaction score
0
nisem za to, da se vključi na .si1.
tisti, ki imajo nelegalne skripte lahko pošiljajo napade pod 150 ms in jih potem big brother naredi legalnim. bottom line - lahko legalno goljufajo.
tistim, ki igrajo pošteno, je ta možnost prikrajšana in so v podrejenem položaju.
 

DeletedUser

Guest
nisem za to, da se vključi na .si1.
tisti, ki imajo nelegalne skripte lahko pošiljajo napade pod 150 ms in jih potem big brother naredi legalnim. bottom line - lahko legalno goljufajo.
tistim, ki igrajo pošteno, je ta možnost prikrajšana in so v podrejenem položaju.

nerabiš nobene nelegalne skripte da pošlješ train pod 150ms, tako da ni nihče prikrajšan.
 

F.ALO1

Member
Reaction score
0
nism za to napadalec lahko pošlje koliko napadov hoče in v kakem časovnem razmerju če¨!
 

nofear

Member
Reaction score
0
nisem za to, da se vključi na .si1.
tisti, ki imajo nelegalne skripte lahko pošiljajo napade pod 150 ms in jih potem big brother naredi legalnim. bottom line - lahko legalno goljufajo.
tistim, ki igrajo pošteno, je ta možnost prikrajšana in so v podrejenem položaju.

Vprašanje je samo ali znaš poslati ali ne znaš poslati tako hitrega traina. Jst ti ga lahko pošljem kakor hitro želiš in ne uporabljam nobene skripte ali česa podobnega.

TMP - Semper Fidelis
 

DeletedUser

Guest
nism za to napadalec lahko pošlje koliko napadov hoče in v kakem časovnem razmerju če¨!

a res, kaj ko bi si prebral pravila enkrat:



14) Tehnicni pripomocki said:
Uporaba KAKRŠNIHKOLI tehnicnih pomagal, sprememb operacijskega sistema, in/ali hrošcev v strojni opremi, ki omogocajo tocen cas napada je strogo prepovedno. To vkljucuje tudi uporabo generatorja in/ali zadrževalcev paketkov. To pravilo ureja tudi pravilo 150ms. Pomeni pa, da je prepovedano zaporedno pošiljanje štirih ukazov skupaj v manj kot 149ms.(V eni sekundi je dovoljeno poslati najvec 5 napadov iz ene vasi). Upoštevati morate tudi vsa pravila o botih in skriptah iz §10. Kratica ms pomeni milisekunde.
Primeri:

* Dovoljeno je koordinirati napade iz razlicnih vasi, tako da prispejo v istem casovnem okviru.
* Prepovedano je pošiljanje skupno 4 ukazov v manj kot 150ms.
* Primer: pošiljanje enot iz razlicnih vasi ob razlicnem casu, tako da prispejo naenkrat je dovoljeno.
 

DeletedUser

Guest
Popolnoma podpiram da se to pravilo iz .net prenese tudi na .si.
 

DeletedUser

Guest
pozdravljeni !
če prav razumem, so potem 3 zaporedni napadi iz iste vasi, recimo:
1. 14.01.11 15:40:37:534
2. 14.01.11 15:40:37:545
3. 14.01.11 15:40:37:555

legalni ?

hvala za odgovor !

ne vem čisto točno če je nelegalno. mi pa to dela na s4 igralec LUKA77
prosim Administracijo da me (Nas) poduči.
hvala !
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Sam sem to stvar reševal na nadzorni plošči ter pod nastavitvami tipkovnice ampak je pršel ven 170ms train... Tako da...

Imaš moj podpis!
 

DeletedUser

Guest
pozdravljeni !
če prav razumem, so potem 3 zaporedni napadi iz iste vasi, recimo:
1. 14.01.11 15:40:37:534
2. 14.01.11 15:40:37:545
3. 14.01.11 15:40:37:555

legalni ?

hvala za odgovor !

ne vem čisto točno če je nelegalno. mi pa to dela na s4 igralec LUKA77
prosim Administracijo da me (Nas) poduči.
hvala !

§14) Tehnični pripomočki said:
Uporaba KAKRŠNIHKOLI tehničnih pomagal, sprememb operacijskega sistema, in/ali hroščev v strojni opremi, ki omogočajo točen čas napada je strogo prepovedno. To vključuje tudi uporabo generatorja in/ali zadrževalcev paketkov. To pravilo ureja tudi pravilo 150ms. Pomeni pa, da je prepovedano zaporedno pošiljanje štirih ukazov skupaj v manj kot 149ms.(V eni sekundi je dovoljeno poslati največ 5 napadov iz ene vasi). Upoštevati morate tudi vsa pravila o botih in skriptah iz §10. Kratica ms pomeni milisekunde.

Odgovor je odebeljen.
 

DeletedUser

Guest
hvala za odgovor !
sem bral in bral pa se mi je zdelo da piše 4 ali 5 ukazov, samo nisem bil čisto prepričan.
kako je pa skriptanje brskalnika kjer z eno komando izvršiš več ukazov napada ?
sicer mi je Napadalec odgovoril tud takole:

LUKA77 danes ob 09:16
V bistvu tudi jaz ne vem...nekaj se je govorilo, da je na svetu 4 razmak med trainom mogoč 250ms...na svetu 5 pa 150 ms...vendar jaz ne morem regulirati v koliko ms pošljem. Poštimaš brskalnik OPERA BOX, v njem vneseš nekaj navodil (ker ročno je nemogoče poslati v 250ms), potem poštimaš napade v vrsto in pritisneš X...pa ti pošlje vse napade. Včasih pošlj zelo hitro kot tebi, včasih pa je razmak do 500ms....
 

DeletedUser

Guest
hvala za odgovor !
sem bral in bral pa se mi je zdelo da piše 4 ali 5 ukazov, samo nisem bil čisto prepričan.
kako je pa skriptanje brskalnika kjer z eno komando izvršiš več ukazov napada ?
sicer mi je Napadalec odgovoril tud takole:

LUKA77 danes ob 09:16
V bistvu tudi jaz ne vem...nekaj se je govorilo, da je na svetu 4 razmak med trainom mogoč 250ms...na svetu 5 pa 150 ms...vendar jaz ne morem regulirati v koliko ms pošljem. Poštimaš brskalnik OPERA BOX, v njem vneseš nekaj navodil (ker ročno je nemogoče poslati v 250ms), potem poštimaš napade v vrsto in pritisneš X...pa ti pošlje vse napade. Včasih pošlj zelo hitro kot tebi, včasih pa je razmak do 500ms....

to kar je on naredil se imenuje T train metoda in je dovoljeno(To ni nikakršno skriptanje brskalnika, saj le nastavitve brskalnika prirediš). In tudi ročno se da poslat v 250ms le dobro povezavo moraš imet.
 

DeletedUser

Guest
o.k., hvala za odgovor.
sicer ne vem kako to ročno izvedeš...mislim, označiš cilj, izbereš enote in pošlješ.
ampak če je igra narejena s tem namenom da se to da, se pa mogoče še naučimo.
300 km/h okrog ovinka s fičotom ;)
 

DeletedUser

Guest
Samo eno vprašanje: je tak napad dovoljen ali ne - pa prosim, ne mi dajat zgornje primere, da si jih naj preberem, ker sem si jih dobro prebral.
ob 10:59:01:468 2:51:38
ob 10:59:01:518 2:51:38
ob 10:59:01:568 2:51:38
ob 10:59:01:618 2:51:38

Hvala za odgovor
 
Top