Avtomatično dodan razmik med prehitrimi napadi

DeletedUser

Guest
Samo eno vprašanje: je tak napad dovoljen ali ne - pa prosim, ne mi dajat zgornje primere, da si jih naj preberem, ker sem si jih dobro prebral.
ob 10:59:01:468 2:51:38
ob 10:59:01:518 2:51:38
ob 10:59:01:568 2:51:38
ob 10:59:01:618 2:51:38

Hvala za odgovor

To je 150 ms, moralo pa bi bit 250ms, tako da ni dovoljen.
 

DeletedUser

Guest
A sem jst smotan (kar ne izključujem) ali pa ne najdem, kje piše, da mora bit razmak med prvim noblom in zadnjim najmanj 250ms. Vsa pravila, ki jih najdem, si že ti napisal novembra lansko leto. 149ms ne sme bit, 150ms je lahko.
 

DeletedUser

Guest
maš prav, moja napaka. 150ms je. Piše da ne sme bit manj kot 149ms, tako da 149ms bi naj bila meja kolko jaz razumem.
 

DeletedUser

Guest
Hmm - sedaj sem pa kr malo presenečen. Namreč, z takimi časi, kot sem jih prej opisal (no, resnici na ljubo je prva ura drugačna, vse ostalo je isto) je bil nekdo iz našega plemena na S5 banan. Kje je tu kršenje pravil? Ali obstaja možnost, da je banan po pomoti? Če je banan po pomoti in s tem zgubi določen čas, to vpliva na igralčev razvoj, njegova možna tarča dobi deff v vas - ali obratno - da je on možna tarča in njegovi sovražniki pridobijo čas in priprave za napad na njega. V parih dneh pripraviš akcijo u nulo, medtem ko on ne more nič naredit.Igralec je hendikepiran, v podrejenem položaju - in to ne zaradi svoje napake.Pišem z predpostavko, da je bil banan iz zgoraj naštetega razloga.
 

DeletedUser

Guest
Hmm - sedaj sem pa kr malo presenečen. Namreč, z takimi časi, kot sem jih prej opisal (no, resnici na ljubo je prva ura drugačna, vse ostalo je isto) je bil nekdo iz našega plemena na S5 banan. Kje je tu kršenje pravil? Ali obstaja možnost, da je banan po pomoti? Če je banan po pomoti in s tem zgubi določen čas, to vpliva na igralčev razvoj, njegova možna tarča dobi deff v vas - ali obratno - da je on možna tarča in njegovi sovražniki pridobijo čas in priprave za napad na njega. V parih dneh pripraviš akcijo u nulo, medtem ko on ne more nič naredit.Igralec je hendikepiran, v podrejenem položaju - in to ne zaradi svoje napake.Pišem z predpostavko, da je bil banan iz zgoraj naštetega razloga.

Možno seveda je, da je bil banan po pomoti,v tem primeru se naj obrne na podporo. Če ga je ing. mod banal in vztraja pri banu, pa naj se na motorko obrne.
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Možno seveda je, da je bil banan po pomoti,v tem primeru se naj obrne na podporo. Če ga je ing. mod banal in vztraja pri banu, pa naj se na motorko obrne.

reakcijski čas podpore je 2 dni(vem da je veliko dela) , v tem času kazen že mine... Zato si z tem nemore igralec veliko pomagati .
 

DeletedUser

Guest
reakcijski čas podpore je 2 dni(vem da je veliko dela) , v tem času kazen že mine... Zato si z tem nemore igralec veliko pomagati .

Ja saj, to me zanima - kako se takemu igralcu povrne čas in škoda, ki se mu je z neupravičenim (seveda če to je) banom naredila? Čakam kakšen odgovor od tistih, ki ban "talajo", pa zgleda pričakujem preveč. Lahko pa, da to kje piše v pravilih, pa zopet (kot že tolikokrat) odgovora ne najdem.
 

DeletedUser

Guest
Tak kot si napisal ... med prvim in zadnjim napadom je(ker avtomatsko pod 50ms ne moreš poslat napadov) 150ms razlike ... tako sploh 149 ne more bit ... in tudi vsak naslednji plemič bo prišel 50ms kasneje ...torej TRAIN 4ih plemičev ti vzame 150ms ...

...si pa jih včasih lahko tudi manualno prej z Ttrainom dokaj natančno našibal ...pač si odprl več tabov ... pa malo manj "ko zmešan" klikal :) ...včasih se je dokaj dobro vsralo ... zdaj je bistveno lažje noblat se mi zdi
 

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
Isto kakor imaš možnost lažje noblati jo imaš tudi lažje snipati.

Kar se tiče pa klikanja ko zmešan saj ne rabiš klikati,... hiter internet in train gre v 7ms.. Nekaterim komot tudi hitreje. Pa noben pro igralec ne rabiš biti za to le hiter internet potrebuješ. Le zakaj sem šel na amis :(
 

DeletedUser

Guest
Tak kot si napisal ... med prvim in zadnjim napadom je(ker avtomatsko pod 50ms ne moreš poslat napadov) 150ms razlike ... tako sploh 149 ne more bit ... in tudi vsak naslednji plemič bo prišel 50ms kasneje ...torej TRAIN 4ih plemičev ti vzame 150ms ...

automatskega razmika na .si ni, če še neveš.
 

DeletedUser

Guest
Najbolj zanimivo pri tem je to, da napadi (IN TO DOVOLJENI, KER JE BIL RAZMAK 150ms) na cilj niso prišli. Kako se sploh lahko kdo tako zmoti? Enostavno se poraja vprašanje, če ni bil banan zanalašč in se je tako obranilo igralca, ki je bil napaden. To je bil direktni vpliv na igro in škoda se povrne z polnimi skladišči?? Ma ne me basat...
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Tudi mi smo iz mesa in kriv, ter zato enako zmotljivi kot vsi ostali. Zavedamo se, da naše lahko povzročijo veliko vroče krvi med igralci, vendar vedite, da se napake vedno dogajajo. Spregledaš kakšno številko, kaj zamešaš in hitro pride do blokade nedolžnega igralca. Tudi sam bi bil jezen, če se bi to zgodilo meni ali soigralcu, vendar vas resnično prosimo, da razumete, da smo samo ljudje. Sedaj se vam ponovno opravičujemo za vse napake in težave.

Vendar te neutemeljene pritožbe pa niso na mestu in so tudi krivične do ekipe. Škoda mojih besed, da bi ponovno razlagal, da delamo popolnoma nepristransko in se trudimo po svojih najboljših močeh.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Kot si sam napisal, bi bil tudi ti jezen, če bi se to zgodilo tebi ali tvojemu soigralcu. Preprosto sem zgornje sporočilo moral napisat, ker vas jst nimam za neke amaterje, ampak za zelo sposobne ljudi, ki upravljate to igro na naših serverjih - in ravno iz tega razloga tudi razmišljam tako, kot sem zgoraj napisal. Dejstvo je, da smo vsi zmotljivi - ampak je tudi dejstvo, da je bil moj soigralec 2x oškodovan - ni zasedel vasi, ker mu napad ni prispel na cilj + dobil je ban.
Grobi, kljub grenkemu priokusu se ti lepo zahvaljujem za odgovor in s tem postom z moje strani zaključujem to debato.

Lozano - S5
 

DeletedUser

Guest
Isto kakor imaš možnost lažje noblati jo imaš tudi lažje snipati.

Kar se tiče pa klikanja ko zmešan saj ne rabiš klikati,... hiter internet in train gre v 7ms.. Nekaterim komot tudi hitreje. Pa noben pro igralec ne rabiš biti za to le hiter internet potrebuješ. Le zakaj sem šel na amis :(

ni problema ja :) ... saj jih našibaš na 7ms ... ampak kaj ti to pomaga?!? :D ...če itak mora bit razmik 150ms :) ? ...kar se pa snipanaj tiče pa se ni kaj extra spremenilo po mojem mnenju ... še vedno našibaš po 20 snipov in nepotrebne pač pobrišeš :p, al? :)
 

lev11

Member
Reaction score
0
Tudi mi smo iz mesa in kriv, ter zato enako zmotljivi kot vsi ostali. Zavedamo se, da naše lahko povzročijo veliko vroče krvi med igralci, vendar vedite, da se napake vedno dogajajo. Spregledaš kakšno številko, kaj zamešaš in hitro pride do blokade nedolžnega igralca. Tudi sam bi bil jezen, če se bi to zgodilo meni ali soigralcu, vendar vas resnično prosimo, da razumete, da smo samo ljudje. Sedaj se vam ponovno opravičujemo za vse napake in težave.

Vendar te neutemeljene pritožbe pa niso na mestu in so tudi krivične do ekipe. Škoda mojih besed, da bi ponovno razlagal, da delamo popolnoma nepristransko in se trudimo po svojih najboljših močeh.

Lep pozdrav,
Grobi


Če bi tako opravičilo imeli kirurgi bi bile mrtvašnice polne
Vi se ne smete motit ( obstaja samopreverjanje in odgovornost do dela ) če tega ni ne delaj stvari ki vplivajo tudi na druge
:mad:
 
Top