Barbari

DeletedUser

Guest
Neizkušeni igralci bodo prevzemali barbarje s 3k,
mi pa tiste ki jih bodo oni zavzeli.:D:D
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Vam moram povedat, da se je včasih zgodilo, da se je celo zavzem barb vasi ki so zrasle do 3,5k bolj splačalo kot pa noblanje igralca.

Sploh pa tistim, ki so prvi prisli do nobla, zakaj?

1.) Barbarska vas nima vojske.
2.) Igralci imajo manj točk kot barbarske vasi.
3.) Igralec se bo razvijal naprej od 3,5k točk, barbarska vas pa se ne bo - in ko bo igralec imel 5k točk, ga lahko zavzames - lažje je z 2 vasmi.


To so trije razlogi, ki so mi tako padli napamet hitro. Ne podpiram noblanje barbov, ampak včasih je tudi to ena izmed boljših rešitev v določenem trenutku.

edit: Dajte pisat naprej, če se ne strinjate z mano - jaz samo svoje mnenje povem, rad bi pa tudi vaša mnenja slišal :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Vam moram povedat, da se je včasih zgodilo, da se je celo zavzem barb vasi ki so zrasle do 3,5k bolj splačalo kot pa noblanje igralca.

Sploh pa tistim, ki so prvi prisli do nobla, zakaj?

1.) Barbarska vas nima vojske.
2.) Igralci imajo manj točk kot barbarske vasi.
3.) Igralec se bo razvijal naprej od 3,5k točk, barbarska vas pa se ne bo - in ko bo igralec imel 5k točk, ga lahko zavzames - lažje je z 2 vasmi.


To so trije razlogi, ki so mi tako padli napamet hitro. Ne podpiram noblanje barbov, ampak včasih je tudi to ena izmed boljših rešitev v določenem trenutku.

edit: Dajte pisat naprej, če se ne strinjate z mano - jaz samo svoje mnenje povem, rad bi pa tudi vaša mnenja slišal :)

se strinjam, ampak pozneje ko imaš že več vasi, in aktivne igralce v bližini se splača bolj tiste noblat.
 

DeletedUser

Guest
Glede zavzemanja barbarskih vasi.
Če pogledamo na hitro.
Imaš vojsko in skavtaš svojo tarčo (igralec).
Če si ga sposoben potolči in bi ti pri tem ostalo solidno število vojske, zakaj ne?
To bi bilo dobro iz dveh razlogov:
1. Razbil bi enega tekmeca (oz. oslabil)
2. Imel bi 1 več barbarsko vas za farmanje

Seveda se stran obrne če imaš igralca z res veliko vojske (izkušnjami itd.)
Potem skoraj nimaš izbire. Vse je odvisno od situacije.
Ma saj to že vrabci čivkajo.

P.S: tudi lepše dodelane vasi imajo igralci +1
 
Top