barbarske vasi

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima po kakšnem sistemu rastejo barbraske vasi. Gledam ene vasi rastejo po 3-4 točke , druge pa po 1-2. Od česa je odvisno kako hitro rastejo in za koliko točk.
 

DeletedUser

Guest
-.- kaj takega se ne more naučit ker je formula implementirana in še Motorka nevem če sploh ma dostop do nje. Ni 1vič tako vprašanje postavljeno in je Motorka že tudi odgovoril da je zapleten izračun za to. Sploh pa nevem zakaj bi koga zanimalo po kakšnem sistemu rastejo barb vasi, kot drugo pa nemoreš pričakovat da bodo inogames svojo programsko kodo izdajali.
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
Baje (eden igralec je rekel da je naredil "raziskavo") da hitreje rastejo barbarske vasi, ki jih igralci farmajo. Vendar ne verjamem da je to res.
 

DeletedUser

Guest
Si že kdaj slišal za BARBI frizuro?

Izkušeni igralci verjetno vedo o čem govorim... :p
Hitreje rastejo, če rušiš prave zgradbe...
 

DeletedUser

Guest
Ja lepo, sam, da ste skrivnostni, če nočeš , ne znaš pojasniti potem boljš, da sploh ne filozofiraš tukaj. Pričakujem normalen odgovor ne pa nepotrebnih komentarjev. Mimogrede vasi rastejo tudi brez rušenja, pač ene dobijo več točk druge manj. Pa me zanima če obstaja kakšen razlog, da ne rastejo vse enakomerno.
Ja ubijalec pač mene pa zanima po kakšnem sistemu rastejo barbraske vasi., pač sem radoveden in ne zainima me nobena formula, pač po neki logiki rastejo vasi, po kakšni pa sem pričakoval odgovor.
 

DeletedUser

Guest
Ja lepo, sam, da ste skrivnostni, če nočeš , ne znaš pojasniti potem boljš, da sploh ne filozofiraš tukaj. Pričakujem normalen odgovor ne pa nepotrebnih komentarjev. Mimogrede vasi rastejo tudi brez rušenja, pač ene dobijo več točk druge manj. Pa me zanima če obstaja kakšen razlog, da ne rastejo vse enakomerno.
Ja ubijalec pač mene pa zanima po kakšnem sistemu rastejo barbraske vasi., pač sem radoveden in ne zainima me nobena formula, pač po neki logiki rastejo vasi, po kakšni pa sem pričakoval odgovor.

dobil boš isti odgovor kot sem ti že povedal, če pa nimaš pojma o programiranju pa ni moj problem.
 
Top