Blokiran po napačnih pravilih!!!!!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kot igralec [NICK]?*katapult?*.[/NICK] sem bil blokiran na svetu 8 vem da krivda ni moja igralec [NICK]popay82[/NICK] je moj brat in je bil tudi blokiran s strani tega kot da sma en uporabnik na dva računa skupna internetna povezava omogoča da lahko na enem ip-ju igrajo 3-je igralci doma na istem računalniku!
Kot je napisano v pravilniku administrator mi pa trdi da sem uporabljal dva računa kar ni res glede skupne povezavze je pa rekel da ni preveril ničesar!
Kaj sedaj storiti kolikor vem je nov administrator in krši pravilnik! tega pa jas ne bom gledal jas igram igo z bratom že iz sveta s2 pa me zanima če lahko preveri gdo drug in se vrne račun nazaj!
lep dan!Pa prosim da se to porihta ker ste me drugič že takole blokirali s tem da na s3 sem napisal da je pomota in naj preveri in je videl da sem prijavljen pod skupno internetno povezavo in se mi je opravičil in mi račun vrnil v privotno stanje nazaj!!!!!! tale je pa tako len da se norca dela in je za znoret!
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pritožbe zaradi zaklepa se rešujejo samo preko podpore. Trenutno je veliko pritožb, zato je na odgovor potrebno počakati.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top