Odgovorjeno Blokiran račun vodje plemena

DeletedUser

Guest
V plemenu POPAJ (Svet5, 6. najmočnejše pleme) so blokirali račun vodje plemena, ker ni bil edina oseba, ki je prek istega računalnika igrala vojno plemen. Kako naj se prenese njegova pooblastila na katerega od drugih članov plemena? (moderatorstvo foruma, diplomacija itd.) Pleme namreč zdaj ni mogoče upravljati.

Zanima me tudi na kakšni podlagi sme ali lahko nekdo oceni ali dva računa igra isti igralec ali več oseb prek istega računalnika?
Zakaj se nekatere kaznuje, nekatere, ki imajo pa tudi 5 različnih uporabniških imen pa ne. Ali je možno, da gre za zaroto simpatizerja največjega plemena, ki ima pooblastila blokiranja na tem svetu proti nam, ker le en dan po tem so nam napovedali vojno.
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljen,
Edini način, da komunikacije z podporo je preko sistema podpore, torej ticketov. Na forumu ne moremo reševati pritožb.

Da odgovorim naprej, pooblastil ne more prenesti nihče.

V kolikor poznaš koga, ki tudi igra več računov(kot si navedel sam) si to dolžan prijaviti preko sistema podpore.

Za na konec pa o kakšni zaroti ti govoriš? Če meniš, da je moderator pristranski, ga lahko prijaviš, ponovno preko sistema podpore z pripisom "za motorko".

lp
 
Last edited:

janci89

Member
Reaction score
0
Jaz še nekaj predlagam, če bi vaše pleme imelo bar dve vodji oz dva igralca z vsemi pravicami zdaj sploh nebi blo problemov
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Obstajajo kriteriji za kaznovanje uporabnikov, kateri kršijo pravila igre. Zaradi poznanih razlogov teh kriterijev ne mislim objavit, vendar če si dobro seznanjen s pravili in le ta upoštevaš, ne boš nikoli blokiran.

Moderator ne more moderirati istega sveta, na katerem igra. Obstajajo tudi določene varovalke in nadzorna sredstva, katera skrbijo za pravičnost igre.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
A potem je edina rešitev, da se razpusti pleme in se presedlja na novega ali je kak možnost, da se vrne račun vsaj enemu računu - vodji plemena?

sistema podpore, torej ticketov - kaj je to?
 

DeletedUser

Guest
kaj ima najbolj uveršeno pleme pravico da igralce blokira?
 

janci89

Member
Reaction score
0
A potem je edina rešitev, da se razpusti pleme in se presedlja na novega ali je kak možnost, da se vrne račun vsaj enemu računu - vodji plemena?

sistema podpore, torej ticketov - kaj je to?

pa pleme lah sam tist razpusti kateri ima vse pravice
 

DeletedUser

Guest
No saj to vem samo mislil sem pač v smislu, da ga zapustimo.
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Zanima me tudi na kakšni podlagi sme ali lahko nekdo oceni ali dva računa igra isti igralec ali več oseb prek istega računalnika? Zakaj se nekatere kaznuje, nekatere, ki imajo pa tudi 5 različnih uporabniških imen pa ne.


eni fantje se pac znajdejo pa ziher napisejo da ima 3 brate pa mama pa oce tut igra in kaj mu pol morejo :D ?
ce bi ta vas vodja napisau ticket bi vsaj posteno goljufal :D
 

janci89

Member
Reaction score
0
ja zdaj če mu podpora nebo dovolila več pristopa na račun pol vam drugo ne preostane kot da naredite novo pleme....
sam če se jaz dober spomnim...ko sem še igral sv1 je naš vodja zapusto pleme je avtomacko en drug dobo možnost si prevzet njegove pravice, sam nevem kak točno je
zdaj z tem to ti bo mogoče do drug znal bolj razložit
 

DeletedUser

Guest
ja zdaj če mu podpora nebo dovolila več pristopa na račun pol vam drugo ne preostane kot da naredite novo pleme....
sam če se jaz dober spomnim...ko sem še igral sv1 je naš vodja zapusto pleme je avtomacko en drug dobo možnost si prevzet njegove pravice, sam nevem kak točno je
zdaj z tem to ti bo mogoče do drug znal bolj razložit

Če vodja zapusti pleme, ali pa je račun zbrisan dobi tisti ki ima najvišje pravice možnost da se postavi za vodjo.
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Da še tukaj pokomentiram jaz, kot ingame moderator sveta 4 in od 28.6. še sveta 5.

Svoje delo opravljam resno ter predvsem objektivno, tako da kar brez skrbi, sem nevtralen in se naj ne govori, da vplivam na igro. Pa tudi nikakršne zarote ni, kar brez skrbi ;)

Ker svet 5 od odprtja naprej ni imel nobenega ingame moderatorja in je CM Motorka upravljal ta svet, se do zdaj ni pregledovalo igralcev, saj kot CM ni imel toliko časa. Sedaj, ko sem dobil ta svet v upravljanje, sem si vzel čas in sem preverjal igralce, ki goljufajo na tak ali drugačen način, ter jih primerno kaznoval.

Blokiral sem pač tiste, ki sem jih v sistemu odkril, da goljufajo, torej sem samo upravljal svoje delo.

Se pa spomnim tega primera in se je primer rešil.

To bi bilo to.

Lep pozdrav,
Aleš
 
Top