branilec

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
na pomoc, napada me vas benasy.napadel me bo jutri ob 15.18.imam 8 suličarjev,7 bojevnikov s sekiro,1 lokostrelca,4 izvidnike in paladina z švicarsko helebrado.
 

DeletedUser

Guest
na pomoc, napada me vas benasy.napadel me bo jutri ob 15.18.imam 8 suličarjev,7 bojevnikov s sekiro,1 lokostrelca,4 izvidnike in paladina z švicarsko helebrado.

bravo, zdaj ravno si vsem na si2 povedal da si lahka farma.

1. Nihče ti nebo pomagal, če prosiš za pomoč na tem forumu
2. Nikoli ne izdaj števila vojsk
3. Glede spodnje nove teme, ne spamaj -.-
 

F.ALO1

Member
Reaction score
0
ed

ja se strinjam ubijalcem ne govori koliko vojske imaš!pa sploh ne govori na forumih,da dobivaš napade.to govori v igri.;)
 

DeletedUser

Guest
da razložim kak je bilo on je član našega plemena pa je povedal da rabi pomoč pri vojski potem mu je pa član našega plemena poslal okrepitev on pa ni dobro pogledal pa je mislil, da gre za napad...

Ne vem pa zakaj je tukaj pisal, ker imamo plemenski forum kjer bi lahko napisal svoje težave.:confused:
 

DeletedUser

Guest
LOL!!! Sej lahko preberš če gre za napad ali ukrepitve!!!
 

DeletedUser

Guest
da razložim kak je bilo on je član našega plemena pa je povedal da rabi pomoč pri vojski potem mu je pa član našega plemena poslal okrepitev on pa ni dobro pogledal pa je mislil, da gre za napad...

Ne vem pa zakaj je tukaj pisal, ker imamo plemenski forum kjer bi lahko napisal svoje težave.:confused:

očitno ste mu to pozabili razložit -.-:rolleyes: Pa nevem kako lahko okrepitve zamenjaš za napad, sploh pa če rabi pomoč pri vojski in ni pod napadi se ne pošilja okrepitev, temveč se mu razloži kaj in kako mora delat da bo imel več vojske.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Svetujem,da se mihec prvo malo nauči o igri,in potem šele začne tle na forumu spamat pa nevemkaj :D
 
Status
Not open for further replies.
Top