Championship

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Kaj je zdej to?
Se boste kej zmigali al kaj?

Od vas je odvisno v kaki obliki se bo slovenija pokazala na tem tekmovanju pa kot kaže vam dol visi za vse to skupaj.
Nihče ne ve kaj pa kako? bi se lahko mal zmigali lepo prosm. Nič vam ne zaleže resnično nič.
Če se vam ne da ukvarjat z nami prosim predajte svoja mesta tistim ki to želijo...pa spokejte!

Lp
 

DeletedUser

Guest
Zakaj se pa sedaj tako razburjaš?Ne vem kje je poanta.Seveda bomo igrali championship.Kvalifikacije so že bile sedaj pa je potrebno še počakati na navodila kaj in kako naprej.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Vem js da so ble kvalifikacije, sm se tud uvrstil naprej, hočem vedet komu na čast čakajo z navodili za v naprej, da bi vsak povedali kdo točno gre naprej, vse more naredit vsak sam, njim pa dol visi...poanta je v tem da se ne zmigajo in jim je malo mar za nas in našo malo slovenijo ki bi lahko naredila veliko več v tem tekmovanju kot bo naredila...če sploh bomo kej...10igralcev je premalo da bi lahko konkuriralo ostalim odličnim državam.
Po eni strani sploh ne vem če bi šel v bitko ker si bomo naredili samo sramoto.
Pa tud zelo slabo je bilo povedano kaj pa kako je za kvalifikacije, vse sem zvedel zadno minuto in še to ne od njih....le zakaj se potem razburjam ane?
 

DeletedUser

Guest
Ja jaz sem se tudi uverstil in nameravam igrati.Se pa strinjam s tabo.Sploh ne vemo kaj je sedaj naprej.Morali bi se organizirati in se malo pomeniti tisti,ki grejo naprej.Jaz bom igral v vsakem primeru,če pa ne bo nobenega slovenca pa grem pomagat drugi državi.Npr. Hrvaški

Mr. noob dej mi svoj skype ali pa nekaj,da se bova tam pomenla,ker sem opazil,da si eden izmed redkih,ki ima interes igrati.
 

DeletedUser

Guest
ne dalajta bedakov ven iz sebe, še posebaj ti ehorde team. Hrvaški boš pomagal?,lepo te prosim spusti se na realna tla, sploh nisi sodeloval na kvalifikacijah za hraški team nevem kako si to predstavljaš. Kot drugo pa nevem kje si se usvrstil, ker ni tvojega nicka nikjer med top20.
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec dej ne pometuj,ko te sploh ni bilo na mastersu.Nicka pa tebi (hinavcu) že ne bom izdal.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Naj ne delam bedaka iz sebe? Povej mi eno stvar ki jo je podpora naredila od začetka kvalifikacij do sedaj? tisto geslo ki so ga tako ali tako morali posredovat ne rabiš štet.
Enega sporočola ni bilo na vp, enega!!! Ekipa 4ih igralcev vas je bila, ki je ponoblala vse tiste bolše igralce zato so se tisti nesposobni noobi uvrstili naprej...ne razmišlate za v naprej, važno da ste prvi na kvalifikacijah, v nadaljevanju si bomo pa vsi naredili sramoto. Lahko grem tud sam igrat naprej bom pač popušu po 1uri igre sploh ni problem. Ampak to ni fora igra, fora je zastopat svojo drzavo v bitkah in poskušat iztrzt iz tega vsega MAKSIMUM! Če gremo gledat druge drzave in njihove podpore dam jajca stran da vsi vedo kaj pa kako in imajo narejene teame najbolših igralcev. Pri nas je to pač nemogoče ker se vse zgodi zadn trenutek.
Če se ne motm je bilo sporočilo kdaj se začnejo kvalifikacije napisano par ur prej in še to na forumu. Kako za vraga naj se potem kdo pripravi na to z svojo ekipo?

Ubijalec prosim povej?
Ti naj bi imel veze in naj bi vedel kaj pa kako, js ne vem in tud ne morem vedet,kako pa naj bi vedu? Še to ne vem koliko se jih uvrsti naprej ne nč...večina je odnehala, pa če bi vedli koliko jih gre naprej bi kumot začeli od začetka in se uvrstili naprej....veliko je stvari ki bi se lahko zgodile in bi bilo povsem drugače kot je, samo če bi vodilni posredovali kako sporočilo al pa karkoli...tud če bi dali na forum 2dni prej bi se v teh 2eh dneh že zmenili in bi bilo to to...ampak ne, vse zadno sekudno...

No pa srečno v nadaljevanju....če bom imel čas potem bom mogoče šel naprej in če me boste povabli v svojo skupino, sam mislm da je brez veze metat stran tudi tisto 1uro igranja...

Lp
Noob
 

DeletedUser

Guest
Naj ne delam bedaka iz sebe? Povej mi eno stvar ki jo je podpora naredila od začetka kvalifikacij do sedaj? tisto geslo ki so ga tako ali tako morali posredovat ne rabiš štet.
Enega sporočola ni bilo na vp, enega!!! Ekipa 4ih igralcev vas je bila, ki je ponoblala vse tiste bolše igralce zato so se tisti nesposobni noobi uvrstili naprej...ne razmišlate za v naprej, važno da ste prvi na kvalifikacijah, v nadaljevanju si bomo pa vsi naredili sramoto. Lahko grem tud sam igrat naprej bom pač popušu po 1uri igre sploh ni problem. Ampak to ni fora igra, fora je zastopat svojo drzavo v bitkah in poskušat iztrzt iz tega vsega MAKSIMUM! Če gremo gledat druge drzave in njihove podpore dam jajca stran da vsi vedo kaj pa kako in imajo narejene teame najbolših igralcev. Pri nas je to pač nemogoče ker se vse zgodi zadn trenutek.
Če se ne motm je bilo sporočilo kdaj se začnejo kvalifikacije napisano par ur prej in še to na forumu. Kako za vraga naj se potem kdo pripravi na to z svojo ekipo?

Ubijalec prosim povej?
Ti naj bi imel veze in naj bi vedel kaj pa kako, js ne vem in tud ne morem vedet,kako pa naj bi vedu? Še to ne vem koliko se jih uvrsti naprej ne nč...večina je odnehala, pa če bi vedli koliko jih gre naprej bi kumot začeli od začetka in se uvrstili naprej....veliko je stvari ki bi se lahko zgodile in bi bilo povsem drugače kot je, samo če bi vodilni posredovali kako sporočilo al pa karkoli...tud če bi dali na forum 2dni prej bi se v teh 2eh dneh že zmenili in bi bilo to to...ampak ne, vse zadno sekudno...

No pa srečno v nadaljevanju....če bom imel čas potem bom mogoče šel naprej in če me boste povabli v svojo skupino, sam mislm da je brez veze metat stran tudi tisto 1uro igranja...

Lp
Noob

Ekipa 4ih? Oprosti jaz sem sestavil ekipo 17ih igralcev 11od teh se je prijavilo in to niso noobeni noobi ampak eni izmed najboljših igralcev kar jih je na vp.
Sporočilo kdaj se začnejo kvalifikacije je bilo objavljeno pred 4mi tedni na forumu, čeprav kot sem ugotovil ko sem gledal ameriški forum, kjer so vedeli za to že 23.08.11(http://forum.tribalwars.us/showpost.php?p=58447&postcount=1) smo spet med zadnjimi zvedeli kar me spet ne preseneča, saj je že stalna praksa na .si.
Nimam nobenih vez, ampak sprašujem ljudi, ki bi morali vedet, a zaenkrat več kot to da boš za vstop na turnament potreboval geslo nevem, saj nisem uspel dobiti nobenega drugega odgovora. Ko bom vedel več, boš zvedel tako kot sem ti napisal v zsju. Naprej jih gre 20, saj so ekipni boji 20 proti 20, vse to je zapisano na twmasters forumu.

EDIT: Torej kolko sem uspel zvedet, za naprej še ni odločeno nič. Ni še odločeno kdaj se bo nadaljevalo in kdo se bo proti komu boril.
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ubijalec res je dan je biu že v naprej povedan, kaj pa ura in vse ostalo? Sam nisem niti vedu kje se bo dalo prjavt še 20min pred začetkom...
Kdo so bili te tvoji igralci ne vem...vem za par igralcev ki so sodelovali in sm se tud z njimi zmenu da mi 1vas pustijo, ker sm zgubu napadalno vojsko zaradi moje butaste napake...
Se pravi sem naprej in upam da se pomenmo tako kot treba da ne bo kake nepotrebne sramote.

LP
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec res je dan je biu že v naprej povedan, kaj pa ura in vse ostalo? Sam nisem niti vedu kje se bo dalo prjavt še 20min pred začetkom...
Kdo so bili te tvoji igralci ne vem...vem za par igralcev ki so sodelovali in sm se tud z njimi zmenu da mi 1vas pustijo, ker sm zgubu napadalno vojsko zaradi moje butaste napake...
Se pravi sem naprej in upam da se pomenmo tako kot treba da ne bo kake nepotrebne sramote.

LP

dan,ura ter kje se prijaviš je vse bilo zapisano na 1vi strani in je še vedno. Nekaj več drobtinic pa bi lahko zvedel če bi prebral forum od twmasters.
 

DeletedUser

Guest
valda bomo igrali...če bom le doma...upam da nebodo te finale v pondelek,torek,sredo...fajn bi blo pa da bi blo ta teden ko so počitnce..
takrat na kvalifikacijah je blo kar nekaj dobrih igralcev...zdja predlagam da se malo tukaj zmenmo tisti ki mislimo kaj naredit kako pa kaj bomo igrali...kdo začne delat obrambo,kdo napad itd.
 

DeletedUser

Guest
valda bomo igrali...če bom le doma...upam da nebodo te finale v pondelek,torek,sredo...fajn bi blo pa da bi blo ta teden ko so počitnce..
takrat na kvalifikacijah je blo kar nekaj dobrih igralcev...zdja predlagam da se malo tukaj zmenmo tisti ki mislimo kaj naredit kako pa kaj bomo igrali...kdo začne delat obrambo,kdo napad itd.

#1 Finale še dolgo ne bo, saj nismo imeli še niti 1ga team vs team boja ter ni še nič dogovorjeno za naprej.
#2 Tvojega imena ne vidim nikjer med top20
#3 Na forumu se bomo menili 0, vsak ki je bil med top15 mi lahko piše po zs in seveda preloži dokazilo da je res igral tisti račun.
 

DeletedUser

Guest
bil sem na mastersih in če bi malo prebral forum bi videl moje ime..
bil sem tudi v vaši skupini...in bil sem med top 15...če me nebi pa poljaki rukali bi bil pa najman 3-tji..
 

DeletedUser

Guest
bil sem na mastersih in če bi malo prebral forum bi videl moje ime..
bil sem tudi v vaši skupini...in bil sem med top 15...če me nebi pa poljaki rukali bi bil pa najman 3-tji..

v moji skupini nisi bil, saj sta edina 2brez skypa v moji skupini asurbanipall in windrop.
 
Top