Championship

DeletedUser

Guest
hehehehe vem da ste se menili preko skypa..kar vpraši wnidropa ali sem bil v vaši skupini ali ne ;)
Preden sem prišel v vašo skupino sem še farmal windropa,potem sem se pridružil skupini in je bilo tega konec ;)
saj ga lahko vprašaš če ne verjameš...spartak07.si če se še spomni :)
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
15.02.12 23:22

v četrtek 16.2. Februarja se bodo odvijale kvalifikacije za Speed Championship 2012 vsi ste povabljeni, da se poskusite uvrstiti v slovensko ekipo.
Kvalifikacije bodo potekale od 17:00 do 21:00 z geslom, ki bo objavljen v ustrezni temi na forumu.

Ubijalec to je bilo en dan prej, ob polpolnoči ko 80% igralcev že spi...se pravi večina je tole vidla šele ko so prišli iz šole oz iz službe, nekateri pa so to vidli prepozno. Napisan je bil dan ne pa ura...in napisano je bilo veliko premalo, ne bom bral angleških forumov, za to je naša ekipa da tam prebere in nam sporoči pa lahko rečeš da se motim, ampak se ne. Sej nč ne nardijo, lepo te prosm, tist ker jih brani so mu sigurno že ponudli kak premium samo da govori v njihovo korist...no men tud če bi ga ga nebi sprejel, tako kot mi je motorka ponudu surovine in vojsko za eno od njegovih napak, kak je biu moj odgovor ga pa lahko sami vprašate.

Vglavnem moj skayp imaš, dodaj me pa se bomo pomenili ko bo čas za to.
Lp
Nik
 

DeletedUser

Guest
http://forum.vojnaplemen.si/showpost.php?p=49873&postcount=1 - to ni 1dan prej.

Motorka mogoče dela napake, vendar ni treba vsega zvalit na njega zato ker se tebi neda odpreti nove strani, kjer je napisano v angleščini skoraj vse kar potrebuješ. In ne niso mi ponudili premiuma ali karkoli česa da jih branim, pravtako jih branim samo takrat ko so obtožbe lažne. Glede skypa sem te dodal, vendar ti nisi sprejel.
 
Top