CLT se predstavi

DeletedUser

Guest
Če se ozrem nazaj, vse tja do vročega poletja ko sem se odločil, da bom naredil nekaj dobrega za skupnost - pleme, ki bo pomagalo začetnikom vključiti v igro - pa do trenutne situacije ... uf, kakšna razlika. Najprej forum iniciativa za spremembe na slovenski sceni, potem pripravljanje raznih projektov, razkol med igralci in podporo.

Če sem se kaj naučil je to, da se na .si strežniku delovanje podpore ne bo nikoli spremenilo. Dejansko sem utrujen od neprestanih udarcev 'pod pasom', nakazovanja napak, odpravljanja le-teh. V takšnem sistemu spremembe niso mogoče. Veliko sem premišljeval ali se splača nadaljevati projekt CLT na si14. Odločil sem se, da bom nadaljeval z začetim delom, to pa zato, ker sem vložil preveč ur pogovarjanja, urejanja vodičev, pripravljanja, da bi vse skupaj zavrgel - z vsem spoštovanjem do ljudi, ki si želijo sprememb (upam, da sem bil eden izmed bolj glasnih!). Slovenski server bo ostal ali propadel z ali brez CLTja.

cltcoa.png

Uradni CoA

Če bi plaval proti toku še dlje bi se potopil, moram počivati.

Za tistih par ljudi, mulcev, najstnikov, študentov in kakšnega penzionista, ki še vedno brska po forumu; CLT ima namen izobraziti igralce, jim pridobiti znanje ter jih naučiti igrati to čudovito igro. Predvsem jim želim vcepiti moralo, da ne bo prišlo do goljufanja znotraj igre, ne glede na to kako na robu pravil igrajo 'nasprotniki'. Eden glavnih problemov je nespoštovanje pravil - ta so izredno stroga (še posebej na .si strežniku) in zato se hitro znajdemo v pasti. Treba je biti mali mojster, da ne kršiš nobenega, zato je potrebno igrati z glavo.

Sem pobudnik in idejni vodja projekta, v njem pa nisem sodeloval sam. Z vodiči, nasveti so mi pomagali še mnogi drugi. Sodelovanje se je prekinilo po sporu s podporo - od takrat tavamo v temi ter iščemo luč iz tunela.

Smer: JZ in JV

CLT bo prisoten na si14. Njegov uspeh pa bo odvisen od odziva igralcev.

bannertext.jpg

Uradni banner

Lp,
Cloud
 
Last edited by a moderator:
Top