D(N)00(B)men hate club

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
spomnim se... no fear je imel fan club, ubijalec je imel fan club, torej zakaj nebi doomen imel hate club-a??
vabljeni vsi ki mislite da je doomen noob!

zakaj je noob? hja, njegovi posti sami po sebi povejo ogromno... ceprav, potrebno je razumet da smo vsi bili zacetniki, imeli glupa vprasanja(tudi jaz) vendar potem z izkusnjami pridobis doloceni modrost(tako imenovano) in skapiras bistvo igre, in... je to to... postanes normalen, mogoce ne ravno pro vendar, kapiras stvari...

pri doomnu pa imam obcutek, da stvari ne gredo na boljse, temvec na slabse... po danasnjem izpadu, jaz se resno sprasujem... kaj si je kiri izmed vas naredo se en account in se dela norca iz nas? ker normalen clovek tega nebi napisal....

no moje mnenje vsaj...
tisti ki se strinjate ste vabljeni da se podpisete :)
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
SIRaleks a.k.a Torak se podpišem v ta club kot oseba ki se strinja s trditvjo d00men je n00b.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Gx15 aka. Nubcake bi se včlanil

Samo eno offtopic vprašanje.. koliko pa pride članarnina :confused:
 

DeletedUser

Guest
ti mas bonus ubijalec... zate je zastonj... :) in dobrodosel
p.s. pa zadnje case nekam pogosto zahajas v peskovnik/spam,... kako to?
 

DeletedUser

Guest
ti mas bonus ubijalec... zate je zastonj... :) in dobrodosel
p.s. pa zadnje case nekam pogosto zahajas v peskovnik/spam,... kako to?

oglasim se samo, če je kaj pametnega, pa dokler imam čas. Oz. zadnje čase če je treba doomna flamat :D
 

DeletedUser

Guest
a vidis... torej... odkar sem jaz prevzel vodenje spam crew-a se nekaj pametnega dogaja? vsak po tvoji izjavi sledec, je tako... hehe
 

DeletedUser

Guest
Čeprav me čudi da je rekel pametneje ko govorimo o d00mnu :D

jaz sem imel v mislih PnPje, itd...
domen je itak noob, lol...

pa gx, kaj si ti mislil z onimi screen shoti o rokometasu? daj naredi kak pnp da se bomo malo smejali... ti imas smisel za sarkazem :)
 

gx15

Member
Reaction score
1
Bom videl če bom našel dovolj njegovih postov ki so vredni ponovnega branja :D :D drugače pa bi lahko naredili kakšen pnp o n00bih vojne plemen (vsi n00bi in nekaj o njih) to jih bo pa kar nekja ;)
 

DeletedUser

Guest
tocno, pa se doomna poleg potegnema... oz potegnes...
pa koga bi se lahko? ne vem... pac ce zasledis kje glupe izjave...
 

DeletedUser

Guest
ti kr... jaz zdaj grem... pa pridem jutri zvecer komaj nazaj... upam da me bos s cem presenetil...
 

gx15

Member
Reaction score
1
ti kr... jaz zdaj grem... pa pridem jutri zvecer komaj nazaj... upam da me bos s cem presenetil...

Ti resno misliš da sem bom zdajle odpravil poste iskat :D danes ni časa naslednji vikend boš dobil pa kar nekja PNPjev ;)
 

DeletedUser

Guest
Bom videl če bom našel dovolj njegovih postov ki so vredni ponovnega branja :D :D drugače pa bi lahko naredili kakšen pnp o n00bih vojne plemen (vsi n00bi in nekaj o njih) to jih bo pa kar nekja ;)

a njegovi posti so kdaj bili vredni branja? pod večina, če ne vse njegove poste bi lahko to dal:
epic_fail_guy.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top