Debata o odprtju sveta 5

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
GH, tudi jaz sem zdaj odspal eno kitico vi ste se pa tukaj kar precej načakali pred računalnikom :D Čisto prav vam je!

ps: Admini, lepo bi bilo če bi tem razgretežem podelili kakšno točko. :)
 

d00men

Member
Reaction score
0
ja naj jih bo sram!Tule čakamo(mogu bi se učit) pol pa nč mislim to še nism vidu
 

DeletedUser

Guest
Ma kaj so neumni?

Zakaj potem ta farsa?

Če je 6. je 6. , nimaš kje spreminjat...
 

vidmar7

Member
Reaction score
0
Tudi če dobim piko ampak ste res največji nesposobneži! Ne zgovarjajte se na napake pri nastavitvah saj bi to lahko prej odpravili. Kajne? Se mi je zdelo! To kae ste naredili je najbolj prf*knjeno dejanje!
 

DeletedUser

Guest
Tudi če dobim piko ampak ste res največji nesposobneži! Ne zgovarjajte se na napake pri nastavitvah saj bi to lahko prej odpravili. Kajne? Se mi je zdelo! To kae ste naredili je najbolj prf*knjeno dejanje!

Strinjam se popolnoma
 

fenix owner

New Member
Reaction score
0
Tudi če dobim piko ampak ste res največji nesposobneži! Ne zgovarjajte se na napake pri nastavitvah saj bi to lahko prej odpravili. Kajne? Se mi je zdelo! To kae ste naredili je najbolj prf*knjeno dejanje!

Jaz se tudi strinjam!!
 

žanžan-kingsage

New Member
Reaction score
0
Ha razmišljam če bi sploh igral s5, itak se na vas nikol en moreš zanest.. in vaš držat za besedo, že pri s4 ste zafrknl use, potme pa se krneki zgovarjatee...


ČESTITAM

dej krneki
 

vidmar7

Member
Reaction score
0
Tudi če dobim piko ampak ste res največji nesposobneži! Ne zgovarjajte se na napake pri nastavitvah saj bi to lahko prej odpravili. Kajne? Se mi je zdelo! To kae ste naredili je najbolj prf*knjeno dejanje!

DODATEK!

Menim da smo vsaj toliko vredni da bi lahko obvestili z sporočilom in ne samo potiho spremenili datum!
 

žanžan-kingsage

New Member
Reaction score
0
ČESTITAM, OČITNO VAM GREJO "TEŽAVE" DOBRO OD ROK... KOT NAPRIMER PRI S4 ŽE..........

6.12 okol 14 ure hahahah se vid jaa..
 
Status
Not open for further replies.
Top