Debata o s6

DeletedUser

Guest
Jutri bo vse jasno,začele se bodo akcije in predvidevam da se bodo odprle tudi prve vojne in sovraštva...
 

DeletedUser

Guest
Meni je usec da se pogovarjate o vojnah. Naj se potolcejo teli nubki mal (;
 

DeletedUser

Guest
Nobish brezvezne vojne kot nekateri temu pravite so pomemben del igre,tu bo mnogo igralcev obupalo mnogo se jih bo prekalilo v dobre bojevnike in vsak svet se je začel graditi in bojevati zaradi tako imenovanih Nobish brezveznih vojn .
 

DeletedUser

Guest
Aha, I see. Če ni skrivnost, da si gor, potem tudi nick ne bi smel biti skrivnost, ali pač? :rolleyes:

vse ob svojem času, samo 2osebi na 6tki ga vesta trenutno. In pri tem naj za začetek tudi ostane. Sem pa ti bližje kot si misliš.

Nobish brezvezne vojne kot nekateri temu pravite so pomemben del igre,tu bo mnogo igralcev obupalo mnogo se jih bo prekalilo v dobre bojevnike in vsak svet se je začel graditi in bojevati zaradi tako imenovanih Nobish brezveznih vojn .


ah torej ko se bodo s sulicami klali med sabo bodo dobri bojevniki postali? Nova logika
 

DeletedUser

Guest
pa kaj si ti tu gor kar nekaj kopiraš pa se delaš pametnega kot da si pojedel cel svet...
človek res te ne razumem...
 

schumi3

New Member
Reaction score
0
tudi jaz nemorem verjet da obstajajo takšni ljudje kot je ubijajalec.

Ubijalec, kaj se delaš neumnega al si neumen!?
 

gx15

Member
Reaction score
1
LoL.... ubijalec... jaz se sprašujem ravno obratno ;) ali si pameten ali se le delaš pametnega :p
niso samo dve osebi ;) tudi jaz vem kak nick imaš :D
 

DeletedUser

Guest
LoL.... ubijalec... jaz se sprašujem ravno obratno ;) ali si pameten ali se le delaš pametnega :p
niso samo dve osebi ;) tudi jaz vem kak nick imaš :D

pvt, o zgornjih žaljitvah pa nebi razpravljali.
 

sotoflow.

Member
Reaction score
0
vse ob svojem času, samo 2osebi na 6tki ga vesta trenutno. In pri tem naj za začetek tudi ostane. Sem pa ti bližje kot si misliš.

Vedno je enako. Vsak svet se skrivaš, veliko govoriš in sploh niti nič ne dosežeš. :rolleyes:

Vse ob svojem času? Misliš nikoli?
 
Last edited:
Top