debata o si6

Status
Not open for further replies.

lukasasa

Member
Reaction score
0
tukaj se lahko pogovarjamo o si6(komaj čakam da izide(čeprav je pred kratkim izšel si5))
:D
 

DeletedUser

Guest
joj joj joj
pol leta prehiter?
hja no.. .drugace pa mislim da nebom igral... razen ce me na si5 ponoblajo... te bom tam zacel... ali pa tudi ne... res prehitro bilokaj rect, vse so se zaenkrat samo ugibanja...
 

DeletedUser

Guest
tukaj se lahko pogovarjamo o si6(komaj čakam da izide(čeprav je pred kratkim izšel si5))
:D

tukaj mi pride na misel veliko izrazov,ki pa jih nesmem nažalost napisat. -.- Si5 se je še komaj začel, kar pomeni da 6tke še najmanj pol leta nebo. Niti en svet se še ni zaključil, še na vsakem se lahko noobi prijavijo in ti glodaš o 6tki tu? Lepo te prosim zresni se. Vsaka tema na novi svet pred objavo(razen premadov) bi morala bit kaznovana, tako kot na .net.
 

DeletedUser

Guest
tukaj mi pride na misel veliko izrazov,ki pa jih nesmem nažalost napisat. -.- Si5 se je še komaj začel, kar pomeni da 6tke še najmanj pol leta nebo. Niti en svet se še ni zaključil, še na vsakem se lahko noobi prijavijo in ti glodaš o 6tki tu? Lepo te prosim zresni se. Vsaka tema na novi svet pred objavo(razen premadov) bi morala bit kaznovana, tako kot na .net.

Se strinjam ubijalec.
 

DeletedUser

Guest
no ce pa ze imamo prosto debato o tem kaj bo... ko bo... nekega dne...
mladina, kdaj pa mislite da bi lahko bil kaki slo speed server??? ve kdo kaj? sploh bo?
 

DeletedUser

Guest
vem da je hitro... ampak odkrito se nisem nobenega speed igral.. in bi zelel poizkusit, onih net pa se bojim ker sem noob :(
 
Status
Not open for further replies.
Top