Dual/Iščem račun

Status
Not open for further replies.

hilary

Member
Reaction score
0
pipipipipipi
nerabm :D
sam videt sm hotu kakšni komentarji bi bili pa sm vedu da bi samo neki govorili tist pa tist itd.
 
Last edited:

gx15

Member
Reaction score
1
Pozdravljeni !

Iščem igralca ki bi oddal ali igral dual z mano

Račun naj ima 600k+
In igralec ki bi igral dual naj upošteva tako da ne dela samo on stvari
Uh in igralec me naj ne sili naj kupim premiuma ker ga NEBOM! Če ga rabi si ga naj sam kupi!

Upam da se bo kdo javu pa PROSIM BREZ butastih komentarjev....

Če koga ni bom pač igrau naprej :D


Veš se kar ne moram zadržati...

Nisi že velikokrat spraševal za račun ali dual... in če takrat ni uspelo zakaj misliš da bo sedaj...
Namesto da iščeš take račune ki jih ne boš našel... raje igraj od začetka, da se boš sproti učil ne pa da ne boš vedel kaj bi z vsemi vasmi ki jih boš dobil...
In zadnji stavek... čista nelogičnost... če koga ni?... no božička ni.. in zato boš nehal igrati... no vem kaj si mislil ampak potrudiš se pa lahko malo
Aja pa ne verjamem da ti bo kdo oddal račun ali pa te prosil za dual acc.
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
:D lol lol lol lol

Hilary, nisi tako intelegenten kot misliš, da si.

"Nazadnje uredil hilary (pred 35 minuto(ami) ob 15:46)"

In poglej, čas, kdaj je gx15 napisal komentar. Tako boš videl , da je lepo vidno, da si edital 3 minute po njegovem komentarju in dodal "na Si1".

Sicer pa me resnično zanima, kaj pomeni komentar :

:D lol lol lol

???

Edino kar bom sam komentiral pa je sledeča izjava:

"Uh in igralec me naj ne sili naj kupim premiuma ker ga NEBOM! Če ga rabi si ga naj sam kupi!"

Tako velikega računa skoraj ni mogoče igrati brez premiuma, in četudi bi npr. jaz bil zainteresiran, da si najdem duala, bi me ta izjava odvrnila od tega, da ti ponudim možnost.

Saj premium ni tako drag,... Za 10 eur dobiš za 3 mesece premiuma, torej kupiš za 20 eur, pa on za 20 eur, pa imata za 1 leto in še ostane vama.

lp,

Flako aka Plemenski/TMP

EDIT:

Zakaj imaš na profilu(na si1) napisano, da te ščiti harli99?
Upam zate da to resnično, kajtu drugače boš postal zelo zanimiva tarča... Pa saj bomo videli, sem že javil naprej.
:)

EDIT2: aja, blizu sta doma :p
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
jaz ga nimam haha

za takšno igranje kot ga imaš ti ga nereabiš. Za simcity še ga niče ni rabil. In povej mi lepo prosim kdo bo igral dual z nekom, ki je ukleščen med TMP in KOH in povrhu nobla same barbare? Samo tolko na znanje.
 
Status
Not open for further replies.
Top