Dual /si8

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ker sem si (in verjetno se komu) dokazal da z znanjem o igri ter sicer precejsnjo aktivnostjo lahko posegam po najvisjih mestih na lestvici, pa dvomim da bi mi ob dopoldanski neaktivni taka stvar lahko uspevala na svetovih, ki prihajajo in imam torej kljub temu željo po teh mestih, iščem duala z enako ali podobno vizijo in seveda z na-slovenskih-serverjih-zlata-vrednim-dopoldanskim dostopom do vojne plemen.


Torej dopoldne me ni gor, zjutraj lahko poklikam, ostali cas pa se izobrazujem.


Dual naj bo dobro izkušen, oz. če je poleg osnov(ki jih mora že obvladati!) željen novega znanja, bo tudi v redu. Močno je zaželjen skype.


Interesenti dobijo vse mozne informacije o meni preko skype-a (torej mi VI posljete skype uporabniško ime na privat), ali pa vam jih enostavno pošljem preko privat sporočila, seveda na zahtevo.
 

DeletedUser

Guest
Dual najden.Hvala vsem, ki ste se javili, vendar vseh ne morem izbrati.
 

DeletedUser

Guest
Isto kot facko tudi sam rabil duala. Vecina njih ki so na samemm vrhu igrajo dual ali ceo trial..
Torej rabim nekoga ki je polnoleten in ima zjutraj cas za farmanje in pregledovanje racuna
Koga zanima? (pvt) Res vam nebo zal
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
No, takole rabil bom dual igralca :) ... Ki mu lahko zaupam.. Se kdo ponuja? Dejstvo je da mora biti aktiven zjutraj in da mora farmati... Popoldne sem ze jaz gor.... Torej? (pvt)
 
Status
Not open for further replies.
Top