Dual

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
aaaa in ti misliš ti bo kdo kaj odpisal ali rekwl da lahko skup igrava al kaj??
 

DeletedUser

Guest
ce hoces met z enim dual ti more un najprej zaupat in take stvari
lol :D
 

d00men

Member
Reaction score
0
dual boš lažje našel v igri :D :spam::lc:

eh dej ne seri.Kako boš našu duel u igri,če že ma vsak svoj račun??!mislim butl pa tak.S frendom se morš pred odprtjem serverja zmenit pa maš duel.Se vidi,da me dolgo ni blo in vas nisem mogel učit
 

DeletedUser

Guest
no zdej pa raj o dualu pisi kre mene so ze pred kratkim opozoril
 

Flako

Member
Reaction score
0
eh dej ne seri.Kako boš našu duel u igri,če že ma vsak svoj račun??!mislim butl pa tak.S frendom se morš pred odprtjem serverja zmenit pa maš duel.Se vidi,da me dolgo ni blo in vas nisem mogel učit

Joj, jaz sem brez besed, pa ko človek misli, da je že doživel vse, pa to... Eh, no comment.
 

DeletedUser

Guest
eh dej ne seri.Kako boš našu duel u igri,če že ma vsak svoj račun??!mislim butl pa tak.S frendom se morš pred odprtjem serverja zmenit pa maš duel.Se vidi,da me dolgo ni blo in vas nisem mogel učit

epic fail

Sporočilo je prekratko, prosimo, podaljšajte ga na 10 znakov
 

jurejereb

New Member
Reaction score
0
eh dej ne seri.Kako boš našu duel u igri,če že ma vsak svoj račun??!mislim butl pa tak.S frendom se morš pred odprtjem serverja zmenit pa maš duel.Se vidi,da me dolgo ni blo in vas nisem mogel učit

obup :(:(:mad::(
 

DeletedUser

Guest
malihudiček na kermu svetu igraš ? Js bi lahk s tabo igral.
Imam izkušnje. bil sem 33. pol so me pa zrušl tko , da če mi zaupaš lahko postaneva usklajeni duel.
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
eh dej ne seri.Kako boš našu duel u igri,če že ma vsak svoj račun??!mislim butl pa tak.S frendom se morš pred odprtjem serverja zmenit pa maš duel.Se vidi,da me dolgo ni blo in vas nisem mogel učit

wtf ti misliš da si?? hehe joke br0:D
 
Status
Not open for further replies.
Top