Predlog En račun na igralca/igralko

  • Thread starter Buco.et.cetera.et.cetera
  • Start date

DeletedUser

Guest
[SPOIL]§1) En račun na igralca

Vsak igralec ima lahko le en račun na igralni svet. To ne vključuje čuvanih računov. Izdajanje svojega gesla komurkoli je prepovedano. Legalne načine, kako prevzeti račun na istem svetu lahko najdete tukaj.

Primeri:

Strogo prepovedano je kakršno koli upravljanje, shranjevanje ali vedenje tujih gesel, ne glede na razlog. Če ti nekdo pošlje geslo, ga moraš v vsakem primeru prijaviti, kot kršitelja pravil.
Dovoljeno je igrati več igralcem na istem računalniku. Vendar je igralcem dovoljena prijava le na njihov račun, ne pa tudi na druge. Igralci morajo upoštevati pravilo §2. Vsak igralec mora imeti svoje geslo, za katerega sme vedeti le on.
So-igranje je dovoljeno, če nima noben soigralec drugega računa na kateremkoli svetu, kjer je so-igrani račun prijavljen.
Nikoli in na nobenem svetu se ne smeš prijaviti z geslom drugega igralca. Če se želite prijaviti v račun nekoga drugega, morate uporabiti čuvanje računa. Najdete ga v nastavitvah(Nastavitve -> Čuvanje računa). Tu ni nobene izjeme.
Strogo prepovedano je vdiranje in nepooblaščen dostop do računov drugih igralcev. Vsak poskus je zabeležen in bo kaznovan
Ugibanje gesla za drug račun je prav tako kaznivo. Prosimo izbirajte gesla, ki jih ni lahko uganiti. Ne bomo vam vrnili enot in računov, če boste izbrali gesla, ki jih je lahko uganiti.
STROGO PREPOVEDANO je uporabljanje enega računa s strani dveh igralcev naenkrat. To NE spada pod so-igranje.


§2) Skupna internetna povezava

Ko si igralca delita(imata) isto internetno povezavo niso dovoljene nobene interakcije, (velja še 24 ur po prenehanju). Ni dovoljeno podpirati, okrepiti, napadati drugega, ter skupaj koordinirano napadati. Igralci, ki si delijo povezavo morajo počakati najmanj 3 tedne preden lahko spet, pošiljajo surovine in okrepitve (koordinacija enot pri enem igralcu). To pomeni 3 tedne po tem, ko je bil izvršen zadnji ukaz. To ne vključuje čuvanja računa, ker je to le začasna rešitev in je lahko poslano na drugo povezavo. Pogosta ali redna povezava iz istega naslova mora biti prijavljena(Nastavitve -> Deljenje internetne povezave) in začasno so prepovedane tudi vse interakcije med tema računoma.
To pravilo se tiče vseh, ki si delijo isti računalnik ali omrežje. Deljeno omrežje je lahko isto gospodinjstvo, šola ali služba. Vsi igralci, ki si pogosto ali redno delijo internetno povezavo, morajo vse ostale dodati za uporabo funkcije za dodajanje igralcev, ki si delijo internetno povezavo. Najdete jo v nastavitvah. Prepovedana je tudi kakršna koli koordinacija na računih drugih uporabnikov v roku treh tednov.

Primeri:

Če si delite povezavo vsaj 72 ur(3dni), potem mora biti deljenje povezave nastavljeno na OBEH računih.
Ni dovoljeno uporabljati kakršnega koli računa, ki je zaradi njega na boljšem.
Igralci, ki si delijo internetno povezavo se ne smejo napadati, pošiljati surovin ali okrepitev.
Igralci, ki si delijo internetno povezavo, ne smejo napadati podpirati ali oskrbovati istega igralca.
Prepovedana je uporaba tretjega računa za prenos surovin med računoma. V tem primeru vsi trije kršijo pravila.
Prepovedano je vračanje napadov* iz drugega računa na isti internetni povezavi.
Igralci, ki si delijo povezavo, lahko napadajo različne igralce istega plemena.
Ni dovoljeno, da si ustvarite več računov in jih igrate kot čuvane račune.
Ni dovoljeno koordinirati napadov iz čuvanega ali več čuvanih računov med tem ko jih čuvate, niti 24 ur potem.

*Razlaga povračilnih napadov

Povračilni napadi iz iste povezave so prepovedani. Povračilni napad je, če napadeš koga, ki že napada tebe ali koga na tvoji povezavi, lahko tudi čuvani račun. To je samo nekaj pogostih primerov, če želito dodatne informacije ali razlage, napišite servisni listek.
Če igralec A čuva račun, ki ga napadejo drugi igralci, in noben od teh ne napada tudi računa A potem A še vsaj 24 ur po prenehanju čuvanja računa ne sme napasti teh napadalcev.
Če si igralec A in B delita povezavo in nekdo napade oba, lahko legalno napade nazaj le en od njiju.
Če si igralca A in B delita povezavo in C napade A, ga lahko napade nazaj le A.
Če igralec A čuva B in C napade oba računa, potem lahko napade nazaj le en izmed njih, drug pa mora počakati 24 ur.[/SPOIL]

...predlagam...
naj se 1. (in 2.) pravilo (iz spoilerja) ukine(ta)

..."pljuvati" po nekom; ki (lahko) dela (po mojem mnenju) "dobro" ali "slabo", ne znam oziroma nočem (znati)...
zaradi "resnice" (in dobronamerne kritike), ki se "grdo" sliši in je (večinoma) nezaželena, pa si potem (večinoma) "grdo" gledan~a (in poniževan~a)
...zatorej se bom vzdržal argumentiranja predloga...
in ga prepuščam v "meditacijo" (razmišljanje) in odločanje pristojnim

PS
...bolje dva (premium) računa, ki ju igra en~a igralec/igralka...
kot trije računi, ki jih igrajo tri~je različne/različni igralke/igralci brez premiuma
(je le eden izmed dodobra premišljenih razlogov zakaj sem se odločil za takšen predlog ~ ostale pa poiščite sami v "meditaciji" o tem)
 

DeletedUser

Guest
upam da je to le slaba šala, to se nebo nikoli zgodilo.
 

jonke

Member
Reaction score
0
potemtakem je "višji" sloj spet na bolšem, in o enakopravni igri ni več duha ne sluha..
 

DeletedUser

Guest
:)
...vidva pa hitro "meditirata" (razmišljata) in "sklepata"...


...po mojem mnenju...
s premium računom ali brez, ni moč "dobro" igrati niti dveh računov, na dveh različnih svetovih

...pravilo...
ki ustvarja toliko neupravičene in upravičene slabe volje,
ki se ga tako in drugače zlorablja oziroma ga je moč zlorabljati,
ki ga (očitno) ni moč ustrezno nadzirati s strani podpore,
itn.
...je potemtakem bolje, če se ga ukine...
kot da velja za nekatere, za nekatere pa ne

...bomo vsaj vedeli pri čem smo in se ne bomo "slepili", da je vse lepo in prav oziroma (še) sprejemljivo grdo in narobe...

PS
...se vam ne zdi, da je to vse bolj podobno RL zakonom... ;)
 
Last edited by a moderator:

mrshadow

Member
Reaction score
0
No, boš moral najti kar dosti zlatih razlogov, zakaj bi ukinili prvo in drugo pravilo ;) predlagam da se razpišeš (normalno) Motorki preko sporočila v podporo. Vso srečo ;)
 

DeletedUser

Guest
...zakaj pa...?
saj ni moj namen, da bi se predlog uveljavil, ampak da se začne (vsaj malo) razmišljati in uporabljati preprosto ("kmečko") pamet
(tako s strani podpore, kot so~igralk in so~igralcev)

...in nenazadnje...
recimo kaj bi bilo tako zelo narobe, če bi se lahko igralo z več računi?
...saj je že neenakopravno...
recimo če se nek račun igra dual, trial, itn.
(če pustimo možne "zlorabe" ob strani)

PS
...neenakopravno je recimo tudi...
če se z NENORMALNIM~I IQ merim~o z normalnimi :)
((tudi) zato še nisem kupil premium točke, da mi je (še) zanimivo :)
 

DeletedUser

Guest
...ravno o tem sem govoril (in tudi zato spisal predlog)...
se Ti ne zdi ~ da bi vsak~a imel~a (tudi) (enakopravno) možnost igrati več računov? ;)
(in ne samo "prebrisani" in recimo z "zvezami" v podpori ;)

PS
...mene ne moti...
če nekdo igra več računov, duale, triale, itn.
če nekdo (poizkuša) žali(ti) itn.
itn. proti pravilom
...glede na zapisana pravila to moti vas ~ člane podpore (in lastnike)...
vendar pri nadzoru izvajanja pravil očitno niste ravno najbolj uspešni, če je toliko "pljuvanja" po vas
(in nekoliko žal ~ ja, (vsaj) "diši" po tem, da (tu pa tam) kdo iz podpore (namenoma) "zlorabi položaj" in to poimenuje (tudi) kot "napako")
 
Last edited by a moderator:

mihibo5

Member
Reaction score
0
Ali lahko prosim pišeš preprosteje, jaz ničesar ne moram izbrati iz tega razen tega, da bi ti rad odstranil pravilo, da lahko igraš le en račun.
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Prav lepo piše,je vsaj prijetno prebirat komentarje :)
vklopi kakšno sivo celico in boš morda celo kaj razbral iz komentarja :D
 

DeletedUser

Guest
Ali lahko prosim pišeš preprosteje, jaz ničesar ne moram izbrati iz tega razen tega, da bi ti rad odstranil pravilo, da lahko igraš le en račun.

...koliko si se pa potrudil razumeti...?
(ali si zgolj lenoben? ;)


...povzetek ~ samo zate...

ukinitev 1. (in 2.) pravila sem predlagal:
- zato ker se venomer znova pojavljajo (tudi utemeljeni) komentarji o neupravičenem blokiranju računov
(in ker iz lastnih izkušenj vem, kaj vse je (bilo) moč videti v igri)
- zato ker (po mojem mnenju) podpora očitno ni uspešna pri zagotavljanju udejanjanja tega pravila
(potemtakem je bolje, če ga ni ~ bomo vsaj vedeli vsi pri čem smo)

ukinitev 1. (in 2.) pravila pa nisem predlagal:
- zato ker bi to rad ~ meni je vseeno kakšna so pravila



[NICK]Red rose[/NICK]

...dobrodošla "nazaj" ~ (nekateri) smo Te (zelo) veseli... :party:
PS
meni je vse bolj nerodno ob Tvojih komplimentih :blush:
(vsekakor pa hvala)
 
Last edited by a moderator:

Red rose

Member
Reaction score
0
...

[NICK]Red rose[/NICK]

...dobrodošla "nazaj" ~ (nekateri) smo Te (zelo) veseli... :party:
PS
meni je vse bolj nerodno ob Tvojih komplimentih :blush:
(vsekakor pa hvala)


Saj nisem odšla,le komentarjev sem se hotela do nadaljnega vzdržati,toda očitno mi ne uspeva,da nebi napisala kakšne "neumnosti" :D

Oprosti na komplimentu,obljubim,da ti jih več nebom dajala ;) (toda,kar je res,je res) :D
 

jonke

Member
Reaction score
0
če bi se tole glih mogoče obveljalo (da igralec lahko igra 2 premium računa), bi mogoče mogli razmislt, o spremembi tele slikce ob logiranju

bg-paladin-new.png


da bi imev v roki namesto meča kkšno takole sporočilo..

529238_378844428833687_314978701886927_1267166_1386232780_n.jpg
 

DeletedUser

Guest
...če se samo malo pošalim glede prve slikice...
ker/če še nisi opazil je v "resnici"; izven "matrice" v katero "verjameš",
(Tvoja) zgornja slikica videti tako

bg-sarazene_rtl.png
Vir: http://www.tribalwars.ae

...ODA točke "nabija" na bencinskih črpalkah... :)
sicer ko/če se še malo bolje "poglobiš" vidiš, da se slikici prepletata ~ malo ta, malo ona (Tvoja)
(in da obe "nabijata" ODA točke na BČ)


...k drugi slikici (in njeni sporočilnosti) pa (tudi) pristoji "resnejši" komentar...
ker ni (povsem) definirano na katero "bogastvo" se nanaša misel (transparent),
bom moral zdaj biti daljši in obširnejši v komentiranju
(in nekateri (spet) ne bodo zadovoljni, ker bodo "morali" veliko brati, itn. :)

...sklepam, da tudi Ti misliš na finančno ~ materialno bogastvo... (?)
v "kratkem" so moje izkušnje take, da ni velike in ne bistvene razlike med bogatim, srednjim ali revnim slojem,
ker VEČINOMA vsi razmišljajo (delajo, živijo, itn.) o eni in isti stvari ~ denarju (in podrejajo ter prodajajo sebe za materialne koristi);
VEČINI je tudi skupno, da bi vsi hoteli biti bogati (le da zgolj nekateri bogati vedo kaj to pomeni, ostali pa "sanjajo", da je to "smisel")
...in nenazadnje ~ če še nisi sam ugotovil, mi lahko verjameš, dokler se ne prepričaš sam...
da bi 99,9...% revežev in srednjega sloja, na mestu tistih, ki jih tudi "obsojajo", ker so "bogati",
bila povsem ista (ali še slabša), če bi imela enako ali podobno možnost
...prej najdeš vodo v (največji) puščavi, kot človeka, ki bi razmišljal...
če pa razmišlja, kaj je prav in kako je bolje, itn. za "vse" ~ potem je z "drugega planeta" :)

...da ne bom pre~dolg...
(in da mi ostane še nekaj časa za [NICK]Red rose[/NICK] :rolleyes:
naj samo navedem, da obstajajo tudi druga bogastva
(ki se jih morda ne vidi (takoj), vendar so zaradi tega tudi "obstojnejša" in "trajnejša")


...on topic...
dejstva so ~ dokazujejo pa jih posti na forumu:
da podpora ne z~more (ustrezno) zagotoviti uveljavljanja 1. in 2. pravila (pa da bo jasno, to ni "pljuvanje" po podpori)
da pri izvajanju blokad dela napake (in morebiti nekateri iz podpore tudi zlorabljajo "napake")
ter s tem povzročajo škodo (ki se je ne da popraviti) neupravičeno blokiranim
...ker sem (nekoč, nekje) že predlagal, da podpora z "močjo" ~ blokirati nekoga, ravna previdneje in "strokovnejše"...
(in sem bil zgolj "popljuvan", ker se podpora nikoli ne moti itn.)
sem tokrat predlagal, da se PREMISLI o tem, da se ukine neko pravilo, ki ga očitno ni moč dovolj dobro nadzorovati in izvajati
...ker bi vsi imeli enake (enakopravne) pogoje imeti več računov, ko/če bi to hoteli...
tako materialno bogati (z dvema ali več premium računom)
kot materialni srednji sloj (z enim premium in ostalimi računi brez)
in materialno revni sloj (ter IQ nenormalni sloj :) (z enim ali več računi brez premiuma)

...sedanja ("utopična") situacija, ki jo "zagovarjaš/zagovarjate"...
pa povzroča ravno vam "slabo voljo" in omogoča delitev:
na umsko bogati sloj (ki ima sposobnost in prebrisanost (ter morda tudi zveze v podpori) imeti več računov)
srednji sloj (ki so "vernice in verniki", da pravila držijo in da podpora dela brez napak in "napak", dokler same/sami ne ugotovijo, da ni tako)
revni sloj (ki jim je to stanje (še) sprejemljivo ~ samo da je, da nekaj "klikajo" in da se jim nekaj "dogaja")


...in če kaj (komu) pomaga k utemeljitvi mojega (neodvisnega) mnenja ~ še 1x...:
še nisem kupil premium točke oziroma premium račun sem igral zgolj tistega "nagradnega"
(in seveda ko/če sem komu čuval račun)


PS
...aja ~ še eno vprašanje...
(za vse "borke" in "borce" za "mir na svetu" in "boljši svet (za vse)")
ali bi se prenehal~a voziti s svojim jeklenim konjičkom, če bi to pomenilo konec vojn~e?
(in "zasužnjevanje" ali kakor rečejo "demokratiziranje" Libijk in Libijcev, Iračank in Iračanov, itn.)

...v Tvojem odgovoru je tudi moj zato...
na zakaj (še) pišem tukaj in se pogojno rečeno "bojujem" za eno poslednjih "mirnih oaz": Vojno plemen :)
(seveda mi je všeč tudi "zadovoljiti" predvsem "oboževalko" [NICK]Red rose[/NICK] ~ ko/če mi to "uspeva" ;)
 
Last edited by a moderator:

jonke

Member
Reaction score
0
...če se samo malo pošalim glede prve slikice...
ker/če še nisi opazil je v "resnici"; izven "matrice" v katero "verjameš",
(Tvoja) zgornja slikica videti tako

bg-sarazene_rtl.png
Vir: http://www.tribalwars.ae

...ODA točke "nabija" na bencinskih črpalkah... :)
sicer ko/če se še malo bolje "poglobiš" vidiš, da se slikici prepletata ~ malo ta, malo ona (Tvoja)
(in da obe "nabijata" ODA točke na BČ)


...k drugi slikici (in njeni sporočilnosti) pa (tudi) pristoji "resnejši" komentar...
ker ni (povsem) definirano na katero "bogastvo" se nanaša misel (transparent),
bom moral zdaj biti daljši in obširnejši v komentiranju
(in nekateri (spet) ne bodo zadovoljni, ker bodo "morali" veliko brati, itn. :)

...sklepam, da tudi Ti misliš na finančno ~ materialno bogastvo... (?)
v "kratkem" so moje izkušnje take, da ni velike in ne bistvene razlike med bogatim, srednjim ali revnim slojem,
ker VEČINOMA vsi razmišljajo (delajo, živijo, itn.) o eni in isti stvari ~ denarju (in podrejajo ter prodajajo sebe za materialne koristi);
VEČINI je tudi skupno, da bi vsi hoteli biti bogati (le da zgolj nekateri bogati vedo kaj to pomeni, ostali pa "sanjajo", da je to "smisel")
...in nenazadnje ~ če še nisi sam ugotovil, mi lahko verjameš, dokler se ne prepričaš sam...
da bi 99,9...% revežev in srednjega sloja, na mestu tistih, ki jih tudi "obsojajo", ker so "bogati",
bila povsem ista (ali še slabša), če bi imela enako ali podobno možnost
...prej najdeš vodo v (največji) puščavi, kot človeka, ki bi razmišljal...
če pa razmišlja, kaj je prav in kako je bolje, itn. za "vse" ~ potem je z "drugega planeta" :)

...da ne bom pre~dolg...
(in da mi ostane še nekaj časa za [NICK]Red rose[/NICK] :rolleyes:
naj samo navedem, da obstajajo tudi druga bogastva
(ki se jih morda ne vidi (takoj), vendar so zaradi tega tudi "obstojnejša" in "trajnejša")


...on topic...
dejstva so ~ dokazujejo pa jih posti na forumu:
da podpora ne z~more (ustrezno) zagotoviti uveljavljanja 1. in 2. pravila (pa da bo jasno, to ni "pljuvanje" po podpori)
da pri izvajanju blokad dela napake (in morebiti nekateri iz podpore tudi zlorabljajo "napake")
ter s tem povzročajo škodo (ki se je ne da popraviti) neupravičeno blokiranim
...ker sem (nekoč, nekje) že predlagal, da podpora z "močjo" ~ blokirati nekoga, ravna previdneje in "strokovnejše"...
(in sem bil zgolj "popljuvan", ker se podpora nikoli ne moti itn.)
sem tokrat predlagal, da se PREMISLI o tem, da se ukine neko pravilo, ki ga očitno ni moč dovolj dobro nadzorovati in izvajati
...ker bi vsi imeli enake (enakopravne) pogoje imeti več računov, ko/če bi to hoteli...
tako materialno bogati (z dvema ali več premium računom)
kot materialni srednji sloj (z enim premium in ostalimi računi brez)
in materialno revni sloj (ter IQ nenormalni sloj :) (z enim ali več računi brez premiuma)

...sedanja ("utopična") situacija, ki jo "zagovarjaš/zagovarjate"...
pa povzroča ravno vam "slabo voljo" in omogoča delitev:
na umsko bogati sloj (ki ima sposobnost in prebrisanost (ter morda tudi zveze v podpori) imeti več računov)
srednji sloj (ki so "vernice in verniki", da pravila držijo in da podpora dela brez napak in "napak", dokler same/sami ne ugotovijo, da ni tako)
revni sloj (ki jim je to stanje (še) sprejemljivo ~ samo da je, da nekaj "klikajo" in da se jim nekaj "dogaja")


...in če kaj (komu) pomaga k utemeljitvi mojega (neodvisnega) mnenja ~ še 1x...:
še nisem kupil premium točke oziroma premium račun sem igral zgolj tistega "nagradnega"
(in seveda ko/če sem komu čuval račun)


PS
...aja ~ še eno vprašanje...
(za vse "borke" in "borce" za "mir na svetu" in "boljši svet (za vse)")
ali bi se prenehal~a voziti s svojim jeklenim konjičkom, če bi to pomenilo konec vojn~e?
(in "zasužnjevanje" ali kakor rečejo "demokratiziranje" Libijk in Libijcev, Iračank in Iračanov, itn.)

...v Tvojem odgovoru je tudi moj zato...
na zakaj (še) pišem tukaj in se pogojno rečeno "bojujem" za eno poslednjih "mirnih oaz": Vojno plemen :)
(seveda mi je všeč tudi "zadovoljiti" predvsem "oboževalko" [NICK]Red rose[/NICK] ~ ko/če mi to "uspeva" ;)


...ODA točke "nabija" na bencinskih črpalkah...

sm še prejšnji vikend delov na eni izmed črpalk in lahko povem iz lastnih izkušen da se nič ODA tam ne dobiva. da pa je (če se izrazim po domače) vse v pizdi. ker če se že nabirajo kakšne OD točke so to potem ODD.. zakaj? ker dobivaš stranke ki te pizdijo da ni to in ni tisto, in opažajo podrobnosti kt jih še šefi ne vidijo.. in na koga se je potemtakem najlažje spravit? na jebenega študenta ker ti itak nebo nč nazaj reku in bo use samo mirno pojedu (ker more.. drugače vsi vemo kaj sledi)..

...k drugi slikici (in njeni sporočilnosti) pa (tudi) pristoji "resnejši" komentar...
ker ni (povsem) definirano na katero "bogastvo" se nanaša misel (transparent),
bom moral zdaj biti daljši in obširnejši v komentiranju
(in nekateri (spet) ne bodo zadovoljni, ker bodo "morali" veliko brati, itn.

glede na to da je govora o pramium računih (se pravi plačjivih) lahko vemo da se nanaša na denar.
eh sej nima veze kolko je dovg kometar, glavno da se napiše kar je za napisati :) in je logično da nebo vse vsakemu ušeč.. ker to nas dela vsakega izmed nas posebne.. če bi bli vsi isti, bi blo dovgočasno.. :)


...sklepam, da tudi Ti misliš na finančno ~ materialno bogastvo... (?)
v "kratkem" so moje izkušnje take, da ni velike in ne bistvene razlike med bogatim, srednjim ali revnim slojem,
ker VEČINOMA vsi razmišljajo (delajo, živijo, itn.) o eni in isti stvari ~ denarju (in podrejajo ter prodajajo sebe za materialne koristi);
VEČINI je tudi skupno, da bi vsi hoteli biti bogati (le da zgolj nekateri bogati vedo kaj to pomeni, ostali pa "sanjajo", da je to "smisel")

tukej pa se nebi čisto strinjal.. :)
razlika je vidna čist vsakemu ki je pripravljen pogledati na to z drugačnih perspektiv... že samo 2 sta dovol.. se pravi bogata in revna..
je absolutno ne razmišljam o denarju, ker sm mnenja da denar večina ljudi pokvari.. to pa lahko povem iz lastnih izkušen :D
jest nimam sanj da bi biv bogat, nevem zakaj. nism tak tip da bi mi denar preveč dišal. glavno je da je za sproti :) mogoče zaradi vzgoje?..

...in nenazadnje ~ če še nisi sam ugotovil, mi lahko verjameš, dokler se ne prepričaš sam...
da bi 99,9...% revežev in srednjega sloja, na mestu tistih, ki jih tudi "obsojajo", ker so "bogati",
bila povsem ista (ali še slabša), če bi imela enako ali podobno možnost
...prej najdeš vodo v (največji) puščavi, kot človeka, ki bi razmišljal...
če pa razmišlja, kaj je prav in kako je bolje, itn. za "vse" ~ potem je z "drugega planeta"

o temle se pa neda govorit, ker je glavna beseda ki vse to "povezuje" beseda ČE.. ker bi bi bilo vse ČE problemi sploh nebi obstajali.. seveda ČE.. in ker "ČE"ja ni... se o tem neda razglabljati :)

naj samo navedem, da obstajajo tudi druga bogastva
(ki se jih morda ne vidi (takoj), vendar so zaradi tega tudi "obstojnejša" in "trajnejša")

tole pa se obsolutno strinjam ^^

in da se malo urinem tukej..
(in sem bil zgolj "popljuvan", ker se podpora nikoli ne moti itn.)
če si veren, upam da se zavedaš da imaš greh.. zakaj? ker si samo pomislu, kaj šele napisov dvoje dvome o podpori :)
ko objavljaš stvari na forumu moreš imeti vedno v glavi tole odebeljeno besedilo zgoraj :p

PS
...aja ~ še eno vprašanje...
(za vse "borke" in "borce" za "mir na svetu" in "boljši svet (za vse)")
ali bi se prenehal~a voziti s svojim jeklenim konjičkom, če bi to pomenilo konec vojn~e?
(in "zasužnjevanje" ali kakor rečejo "demokratiziranje" Libijk in Libijcev, Iračank in Iračanov, itn.)

jest se nebi, nebom, ko rabim vzamem cliota novejše generacije, ker kuri malo in malo onesnažuje.. in pa tudi... nevem če bo naslednja vojna ko pride, podobna prejšnjim vojnam..
 

DeletedUser

Guest
...najprej ~ hvala, da si si vzel (toliko) čas(a)...
sicer menim, da si me malo tudi "narobe" razumel oziroma ne tako kot je bilo mišljeno;
najbrž tudi zato ker se z nekaterimi "izkušnjami" šele še moraš "srečati"
...načeloma v pogovorih ko/če je govora o materialnem bogastvu povzamem...
da (skoraj) vsi razmišljamo/razmišljajo o številki 1,
le da eni; revnejši, razmišljajo o enem Centu oziroma tako imenovani srednji sloj o enem Euru (oziroma o drugi ustrezni valuti),
drugi (ki so v manjšini) pa o enem milijonu, milijardi in vseh enicah vmes
(ne "trdim" ali "menim", da si Ti ali pa da smo čisto vsi takšni ~ da je večina takšna, pa se menda strinjaš)

...in če se navežem na VP...
nimam nič proti premium računom oziroma ravno obratno, lastnikom ter so~delavkam in so~delavcem VP,
privoščim, da so čim bolje nagrajene/nagrajeni tudi finančno, ker je meni ta igrica všeč
...če mi ne bi bila ~ bi se obrnil in odšel brez besed...
tako pa si tudi vzamem čas in spišem kakšno kritiko ter podam kakšen predlog
(ki pa je venomer samo moje (lahko tudi zmotljivo) mnenje)

...ker menim...
da ni moč "dobro" igrati dveh računov, niti na dveh različnih svetovih,
nimam tudi nič proti, če si kdo omisli dva ali več računov na istem svetu;
seveda so pri tem možne neke koristi in neenakopravnost v igri ~ toda teh je že zdaj na pretek
...ko/če prebereš malo forum...
boš videl kako zelo relativno je mnenje o uspešnosti in sposobnosti igranja VP;
eni menijo, da je to že takrat, ko/če veš kaj je to "nuk" in "snipe",
drugi se "dobro" ocenijo pri nekaj deset tisoč točkah in parih vaseh, itn.
...sam ne vem za nobeno/nobenega...
ki bi recimo z eno uro na dan VP-ja bil~a recimo temu (splošno) uspešna/uspešen ali zmagovalka/zmagovalec;
kar po moje pomeni, ko/če hočeš (res) uživati v VP, je potrebno imeti svoje (lastne) cilje
in se ne ozirati niti na (slabo namerna) mnenja tako imenovanih "legendarnih" igralk in igralcev VP


PS
...ko/če pa boš še kdaj delal na bencinski črpalki...
ali opravljal še kakšno tako imenovano "manj" vredno delo
...kakor pri vsem v življenju...
najprej spoštuj, ceni, itn. sam sebe in boš vedel kaj Ti je storiti tudi s sitnimi strankami ali šefi~cami
in naj Te ne bo strah odpovedi, ko/če znaš delati
(so časi, ko odpoved pride sama, ravno zato ker si (predolgo) tiho)


...Tvoj odgovor glede vojn~e...
vojne so že (le da mi nismo opazili kdaj so našo vasico prevzeli :)
...in najbrž še bodo naprej...
naj si bo zaradi enega litra porabe na sto kilometrov ali štirinajstih :)


...aja...
pa naj pojasnim še glede (moje) vere
...verovati je "potrebno" takrat...
ko/če se ti ne da (ali nimaš časa) nekaj "raziskovati", "spoznavati" in se "poglabljati", itn.
sam sem pa tako radovedno dete, da me zanima (skoraj) vse
...in tako glede "boga" itn nad njim...
zdaj vem, da je/so (in mi ni potrebno verjeti ~ verovati da je/so)
PS
...ko/če jo/ga spoznaš oziroma tudi množina...
je nekoliko drugačna/drugačen, kot jo/ga opisujejo "svete" knjige
...po mojem vedenju je tako tudi z izražanjem "dvomov" ~ pravzaprav ravno takšne ima "najraje"... ;)


...joj...
spet sem se razpisal
 

DeletedUser

Guest
Sploh nebom bral komentarjev!
ta predlog je totalna bedarija,vsaj kar se tiče mojega mišlenja.
 

DeletedUser

Guest
Dober predlog, dodelan, nekako logičen, vendar se z njim ne strinjam. In zakaj ne? Ker to, da podpora ni sposobna odkriti vseh kršiteljev ni razlog, da bi to kršitev legalizirali. Če pogledamo druge igre, recimo nogomet, ki je sedaj nekako v vrhu zanimanja. Ker sodniki ne opazijo vseh primerov prehitka (offside za ljubitelje) in ga včasih dosodijo povsem neupravičeno, bi ta prekršek morali legalizirat in igralcem dovolit, da se postavljajo kakor jim paše... recimo kampirajo pred nasprotnim golom. Enako v RL... ker policija ne odkrije vseh lopovov in včasih koga obsodijo po krivem, enostavno legaliziramo krajo in problema ni več.. S tvojim predlogom ne rešujemo problema, ampak se mu enostavno izognemo.. pogledamo stran.
Bi pa rad podprl predlog, ki sem ga videl nekje na tem forumu, in to je start z dvema vasema (ko se prijaviš na svet dobiš dve vasi v istem 7x7), po možnosti razvite nekako do polovice. S tem bi skrajšali začetno obdobje dolgočasne gradnje in farmanja barbark, prej bi prišlo do spopadov in seveda do vojn, na naslednje stopnje igre pa to ne bi vplivalo. Konec koncev je to igra VOJNA PLEMEN in ne spopad gradbenih baronov. In mogoče (ampak res samo mogoče), bi bilo manj fiktivnih računov, ki jih igralci z dovolj prostega časa in volje uporabljajo za izdelavo barbark v svoji okolici.
 

DeletedUser

Guest
...če malo za šalo in malo zares pripomnim...
nogomet se je sprva igral brez pravila o prehitku ~ offside
(kaj je bolje ~ pa je relativno in stvar posamičnega osebnega okusa)

...moj namen ni (bil) uveljaviti izbris pravila...
ampak sprožiti razmišljanje na to temo;
+ predvsem v podpori, da poišče ustrezne (dodatne) tehnične rešitve
in da ne ravna pre~naglo, ker z blokiranjem povzroči škodo, ki se je ne da popraviti (niti z doživljenjskim premiumom :)
(seveda pri tem mislim na neupravičeno blokiranje oziroma napake)
+ pa tudi pri so~igralkah in so~igralcih,
predvsem da je tudi v lastno zadovoljstvo bolje igrati neko igro po pravilih, ki so
(in se pomeriti z drugimi ob spoštovanju pravil, ki so za vse enaka)
...če pa kakšno nekomu ni všečno...
lahko predlaga ukinitev oziroma spremembo pravila
...ker je (lažna) "slika" uspešne~ga igralke/igralca "kratkotrajna"...

PS
...sicer pa samo v razmišljanje o tem koliko je sploh možno ustrezno izvajati 1. in 2. pravilo (takšno kot je)...
sem imel namen, da bi v "dokaz" odprl obilico računov:
...babica po mami, dedek po mami, babica po očetu, dedek po očetu, mama, oče, jaz...
z opcijami pra(babica) itn. strici in tete, sestre in bratje
(do omejitve števila članov (družinskega) plemena)
...in naj nekdo UTEMELJENO "dokaže", da se cela družina ne preseda pri enem in istem računalniku...
(po moje) pravila KOT TAKEGA (žal) ni moč USTREZNO izvajati


...dve vasi na začetku...
na UK sta bili tudi nekoliko dlje ~ mislim da v območju 15x15
(mislim, da sta bili tudi popolnoma osnovni)
...meni se je zdel (skoraj) "idealen" začetek...
se pa strinjam, da bi bile bližje v 7x7 (ali celo ena ob drugi) ~ bi bilo (tudi po moje) še bolje
...osebno pa nisem za začetke z nadgrajenimi vasmi...
("sovražim" surovinske zgradbe ~ nedonosne oziroma se investicije ne izplačajo (dovolj hitro))

...za zanimivejše začetke...
bi bilo morda bolj smiselno ukiniti "začetniško zaščito"
 
Last edited by a moderator:
Top