Flako Fan club :D

Negro123

Banned
Reaction score
0
Tukaj lahko dodelite DOBRE in SLABE strani moderatorja Flakota!



Npr. Jaz dodelim: Je aktiven in reden uporabnik foruma(Kar tudi cenim)!
Slaba plat pa je ta, da drugim zaklepa forumu, no saj vcasih se, da kako opozorilo,
A ta opozorila niso tako stroga, da bi sogovornika spravila v StRaH :S Lepo bi bilo, ce bi nekajrat opozoril (3X) in sele potem zaklenil temo!) Tudi ce je kometnar malo mimo, naj se ne opozori, ce bo pa kdo napisal kaj grdega zares grdega pa mu naj napise z rdecim tisto opozorilo :S


Drugace pa se ucimo iz napak ;)

(Dobrodosli komentarji)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hahahahha,
Samo komentar glede TE teme. Pred zaprtjem sel dal natančno 4 opozorila. Torej sem bil še bolj prijazen od tega, kar si napisal, da je zate prijazno.
Ufff, ubijalec, sedaj sem pa dosegel tvoj nivo v priljubljenosti. Oba imava FAN CLUB!
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Pa sej to ni nic takega!

Pa drugace jz nimam FAN CLUBA?

Pa mislil sem, da bos kaj bolj prijazen, ce odprem tole temo!

In zato sem tudi napisal dobrodosli komentarji!

Da naj tudi drugi napisejo kar si mislijo o tebi! :S
 

DeletedUser

Guest
Torej Negro je vodja fan kluba... kdaj bomo imeli kakšno prireditev ? (seveda flako vse časti - naš glavni sponzor)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hahahhaha, joj joj, zdaj še samo matjazinha čakam, da se speet kaj oglasi. Saj vidva, tribuno in matjazinho sta moja največja oboževalca!
No, seveda še ne smemo pozabiti na big boss-a, on pa itak skače do stropa od veselja, ko mu kaj na skype-u napišem.
Whats up big boss?
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pa jaz te bom vsekal tribuno! Čaki, zdaj si bom izklopil, da bi mi lahko pisali po profilu, samo prijatelji mi boste lahko. lol
 

hilary

Member
Reaction score
0
Pa jaz te bom vsekal tribuno! Čaki, zdaj si bom izklopil, da bi mi lahko pisali po profilu, samo prijatelji mi boste lahko. lol



veeeeee hočm da odkleneš :)
povej mi rajš če sm dobr spamer xD pol bom malo na tvojem pol pa še na grobijevem aja pa še na matjazinhovem
sam hecam se xD
drugač pa sm u tvojem BAD clubu :D saj ne :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Vsak se lahko pridruži. Lahko bi mi kakšno pesmitev napisali? O tem kako zelo me imate radi, itd. Kako popoln sem. Pa take, saj veste, preprosto mene opišite.
 

DeletedUser

Guest
ah flako saj sem se hecal veš...:p
za pesmico pa gxu reči on je pesnik...:)
[SPOIL]okej flako naj ti bo...se podpišem v tale klub:)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
F=Forum mod je
L=Lahko se razjezi
A=Ampak prijazen je
K=Fan klub ima
O=O, kako je srečen
I hope you like it!
 
Last edited by a moderator:
Top