Glasovanje za najboljšo šalo

Kdo je objavil najboljšo šalo

  • TUrbo-geni5

    Votes: 5 7.9%
  • xScorpionx

    Votes: 3 4.8%
  • klavec 7

    Votes: 2 3.2%
  • dake

    Votes: 6 9.5%
  • racmanjaka

    Votes: 26 41.3%
  • Ijvanhu

    Votes: 26 41.3%

  • Total voters
    63
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
1.mesto prejme: racmanjaka
2.mesto prejme: Ijvanhu
3.mesto prejme: dake

Nagrade so že podeljene, čestitamo!
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav

Novi moderatur foruma ki je respisal nagrado toraj micka s planin (Ijvanhu) ki je tudi spremenil glavno nagrado. Ker je videl da nebo zmagovalec danes ob 10.42 ko sem vodil za 3 glasove. Toraj sedaj vprašanje za vse se vam zdi ta igra poštena s strani micke s planin.

Ker kot vemo je blo do danes 10.42 raspisano za glavno nagrado orožje za paladina po izboru igralca.




Je to pravično???????
 

Flako

Member
Reaction score
0
Nagrade so po večini v PP točkah, razen v redkih primerih podelimo tudi forum naziv.
Glede obljubljene nagrade ne vem, kaj je pisalo prej, vendar se celotna ekipa izogiba ingame nagradam, kajti nocemo posegati v igro. V kolikor je bilo karkoli takšnega ponujeno, je šlo zgolj za nesporazum v interni komunikaciji.

In, mnenje, to da bi se moderator trudil goljufati v nagradni igri je smešno, kajti dobesedno ne more nič profitirati.
 

DeletedUser

Guest
Očito vsm ni jasno da je micks s planin igralec Ijvanhu na s13 in da si je spisal nagrado v svojo prid ker si ni vrjetno mislo da ga bom jaz prehitel in očitno nisem edini ki ve kaj je pisalo 1h pred koncem igre v nagradi za prvo mesto samo kaj če je v podpori večina takih ki to popirajo in ne mi pravit daj je šlo za nesporazum če zelite bom objavo pogovore s micka s planin da dokažem


za 200PP nebi niti sodeloval ker to je tak ko da sem nek revž da se j....


in prosim da mi motorka odgovori in kaj misli rešit v zvezi s tem ker tega še svet ni videl kaj se dogaja pri nas v popori
 

DeletedUser

Guest
@racmanjaka
Nevem zakaj se sploh ubadaš :D Mislim, da je Motorka že objavil zmagovalca :)
Kar pa je naš micka s planin naredu pa ne skrbi... ^^
 

DeletedUser

Guest
pa kaj je s tabo bil sem oškodovan za 1 nagrado da vas spomnim orožje po izbiri

pa poglej kaj sem prej napisal micka s planin igra Ijvanhu na s13 in je spremenil nagrado zaprvega ko je videl da več nemore zmagat ker sem takrat vodo za 3 glasove


zdaj pa kaj ste blesavi al kaj vi v podpori da nerazumete tega da je spremenil 2h pred koncem glasovanaj nagrago za prvo mesto, resno vidim da se na slo svetovih neda igrat ker pač podpora dela kaj hoče in jim dol visi za vse skupar
 

DeletedUser

Guest
Pusti jih ker jim ne boš neč dopovedo žalostna podpora.

Lp.
 

DeletedUser

Guest
ma ja saj veš enako no naši politiki sramota za državo popora pač sramota za vojno plemen in vsi se s tem strinjajo


hehehehehehe

Naj komentarRacmanjaka: Banda je pač banda in skrbi samo za svojo rit 16.6.2013
 

DeletedUser

Guest
ni moglo prit do ne sporazuma veš ker nagrada je bila razpisana vsaj 6 dni in zakaj bi jo nekdo spreminjal 2h pred koncem

še 1x ponavljam micka s planin igra račun ijvanhu ki je zaostal za mano in že to bi se vam moralo zdet čudno al ne
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Zamenjano je bilo zaradi tega, ker so se ljudje pritoževali, da ne sme biti orožje, saj naj bi bil Ijvanhu v sorodu z micko. Na koncu se je izkazalo, da tako ali tako ni zmagal, zmagovalec bo prejel še orožje, da ne bo slučajno kakšne slabe volje.
 

DeletedUser

Guest
Good Guy Motoroka saved the day :)
Nevem zakaj vsi neki komplicirate... Tema naj bi bila namenjena šalam se pravi smehu in zabavi ne pa stokanju in ustvarjanju konfliktov :)
 

DeletedUser

Guest
Good Guy Motoroka saved the day :)
Nevem zakaj vsi neki komplicirate... Tema naj bi bila namenjena šalam se pravi smehu in zabavi ne pa stokanju in ustvarjanju konfliktov :)

Če bi vi kaj naredili nevem kdo bi se potem pritoževal tko pa se vsi mi.

LP.
 

micka s planin

New Member
Reaction score
0
Pozdrav

Novi moderatur foruma ki je respisal nagrado toraj micka s planin (Ijvanhu) ki je tudi spremenil glavno nagrado. Ker je videl da nebo zmagovalec danes ob 10.42 ko sem vodil za 3 glasove. Toraj sedaj vprašanje za vse se vam zdi ta igra poštena s strani micke s planin.

Ker kot vemo je blo do danes 10.42 raspisano za glavno nagrado orožje za paladina po izboru igralca.




Je to pravično???????




A boš ti že nehal mešat mene in mojega sina ki igra Ijvanhuja jaz pa ki igram micko splanin od vsega začetka.
Z tem da sem začel igrat z svojim pravim imenom in letnico na kar sem prosil podporo če mi lahko zamenjajo ime pa je vse eno kakršno koli pa če tudi dajo kar micko s planin in tako je prišlo tudi do tega imena.
Ki pa me je na VP prijavil vnuk ki sma igrala eno igrico podobno vojni plemen in meni še danes ni jasno kako je prišel do te strani.
Ko sem jaz igral to igro ene 14cdni ali pa tri tendne pa se je še vnuk registriral ko je prišel k meni na počitnice in to so bili začetki mojega igranja.
Niti nisem vedel da morama dat skupno povezavo.
Sma bila blokirana in je lahko podpora videla da so res različni IPji ko je bil doma so bili drugačni ipji kot takrat ko je bil pri meni.
Dobila sma kazen 3 dni blokade in nato sma takoj uredila skupno povezavo.
Tukaj pa ti mešaš sina z jakatom.
Dečko ne more bit sin jaka to ti lashko potrdi podpora ko sem jih prosil da mi spremenijo ime v micko s planin
prej pa sem imeljaka1966 in to lahko podpora potrdi.
Pusti mojega sina ker ti povem da te bom zasebno tožil,da boš ti sina vlačil po jeziku pa tako zelo je bolan.
To je vse kar sem ti sedaj napisal.

Če pa imaš jajca pa povej kako si omenjal kako boš zlomil motorko ko ter je shadov blokiral ko si imel napad na vas in je motorka prišel in te odblokiral in kako ti polni skladišče itd.
Lp
micka s planin


pa še to bom dodal kar se tiče šal

tvoja šala je prepisana iz prejšnih objav kar ni tvoja šala
 
Last edited:

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
A boš ti že nehal mešat mene in mojega sina ki igra Ijvanhuja jaz pa ki igram micko splanin od vsega začetka.
Z tem da sem začel igrat z svojim pravim imenom in letnico na kar sem prosil podporo če mi lahko zamenjajo ime pa je vse eno kakršno koli pa če tudi dajo kar micko s planin in tako je prišlo tudi do tega imena.
Ki pa me je na VP prijavil vnuk ki sma igrala eno igrico podobno vojni plemen in meni še danes ni jasno kako je prišel do te strani.
Ko sem jaz igral to igro ene 14cdni ali pa tri tendne pa se je še vnuk registriral ko je prišel k meni na počitnice in to so bili začetki mojega igranja.
Niti nisem vedel da morama dat skupno povezavo.
Sma bila blokirana in je lahko podpora videla da so res različni IPji ko je bil doma so bili drugačni ipji kot takrat ko je bil pri meni.
Dobila sma kazen 3 dni blokade in nato sma takoj uredila skupno povezavo.
Tukaj pa ti mešaš sina z jakatom.
Dečko ne more bit sin jaka to ti lashko potrdi podpora ko sem jih prosil da mi spremenijo ime v micko s planin
prej pa sem imeljaka1966 in to lahko podpora potrdi.
Pa ne jebi se in pusti mojega sina ker ti povem da te bom zasebno tožil,da boš ti sina vlačil po jeziku pa tako zelo je bolan.
To je vse kar sem ti sedaj napisal.

Če pa imaš jajca pa povej kako si omenjal kako boš zlomil motorko ko ter je shadov blokiral ko si imel napad na vas in je motorka prišel in te odblokiral in kako ti polni skladišče itd.
Lp
micka s planin


pa še to bom dodal kar se tiče šal

tvoja šala je prepisana iz prejšnih objav kar ni tvoja šala



Racman da te ne bo mučilo moje ime sem jaz Ivan tok,da boš od danes naprej vedel točno pravo osebno ime igralca Ijvanhuja ali sina micke s planin. :p
 

DeletedUser

Guest
nevem kdo je to govoril kaj takega je pa res da sem zadne dni kar dosti stvari reko čez poporo l glede na to da zdaj že vemo kdo je lažnivec in prevarant

vsi vemo kdo si in da igraš ijvanho zraven tebe pa igra tudi mrobbym zdaj pa če se lažem si takoj roko odrežem in ne govori ne resnic

pa ne fopaj nekaj ljudi tu na forumu ker tega nam ni za poslušat če bi se kaj red pomeno se lahko preko skype tebe itak boli samo to ker govorim resnico že od začetka gelde na to pa če je šala bila prepisana ali ne tega nevem ker sem jo pobral z vici.net samo kolko vidiš sem neglede na to dobil več glasov od tebe in si zaslužim glavno nagrado ki je bila raspisan vse do 2h pred koncem igre.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kot admin lahko potrdim, da imata micka s planin in Ijvanhu razlicna IP naslova, tako da morata uporabljati vsaj razlicna racunalnika, oz. kot trdita, biti razlicni osebi.
Samo komentar.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Oz. Lahko se popravim, trackal sem oba racuna, in sta v razlicnih krajih, tako da razen, ce se vozi med racunalnikoma, potem res gre za 2 razlicni osebi.
 
Status
Not open for further replies.
Top