Glede vodstva....

Ste za menjavo glavnega na naši slovenski različi tribal warsa motorke?

  • Da

    Votes: 19 46.3%
  • Ne

    Votes: 22 53.7%

  • Total voters
    41
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ste za menjavo glavnega vodje naše slovenske različice tribal warsa motorke?
 

DeletedUser

Guest
Ni potrebe po takih drastičnih ukrepih še,obstajajo druge možnosti.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Motorka naj sam presodi,če še ima motiv to je njegova osebna odločitev,mi nimamo pravice ga sodit.A ste pozabili,da je mnogo tega naredil,za igro in navsezadnje tudi za nas. Zato naprošam vse igralce VP,da se Motorka sam odloči in nam to na forumu tudi sporoči.
 

DeletedUser

Guest
Kot je rekel calimero. ce se motorka sam odloči naj se odloči sam, mi pri tem nimamo pravice sodit
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Z vodstvom smo v ekipi zadovoljni. Vsaj razumemo ga, da nima časa, če ga že vi ne...
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Z moje strani,ga razumem pomagajte mu ostali člani.Po premisleku in vse kar je storil za to igro si od srca želim,da ostane no.1
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Motorka svoje delo opravlja že zelo dolgo hkrati pa kakovostno. Vsi delamo kdaj napake...

''Ave Motorka''!
 

kinna92

Member
Reaction score
0
Motorka svoje delo opravlja že zelo dolgo hkrati pa kakovostno. Vsi delamo kdaj napake...

''Ave Motorka''!

Oprosti, ampak v to pa se morem vtaknit.
Ja vsi KDAJ delamo napake. To je opravičljivo! Ampak kdaj ne pomeni, da nekdo vsak teden zataji.

V kolikor nima časa, more predat to delo nekomu, ali pa naj neha. Če nekega dela ne opravljaš zelo dobro, je boljše da ga sploh ne opravljaš...
 

DeletedUser

Guest
Če nekega dela ne opravljaš zelo dobro, je boljše da ga sploh ne opravljaš...

Tu se popolnoma strinjam s tabo! Messi je zastreljal 11metrovko in zgrešil še vsaj tri 100% priložnosti. :mad: Daleč od tega, da bi bilo "zelo dobro"!! Takoj naj neha igrat nogomet, svojo plačo pa naj prispeva za naš premium! ;)
 

kinna92

Member
Reaction score
0
Tu se popolnoma strinjam s tabo! Messi je zastreljal 11metrovko in zgrešil še vsaj tri 100% priložnosti. :mad: Daleč od tega, da bi bilo "zelo dobro"!! Takoj naj neha igrat nogomet, svojo plačo pa naj prispeva za naš premium! ;)

Oh srček, kako si me ganil:rolleyes: Vrjemi, da mu je cena zaradi tega padla. In v kolikor naredi še nekaj takih kiksov, je njegova kariera končana...

In če jaz v službi 7x nekaj zafrknem, mi bo sicer oproščeno, ampak krit bom morala sama stroške. Po teh 7 kiksih pa nevem, če se mi bo še splačalo ostajat.

In, roko na srce, motorka je že krepko čez teh 7 kiksov oz meje tolerance teh napak :)
 
Status
Not open for further replies.
Top