GX proti ostalim- 1. izziv za spamerje in moderatorje

sotoflow.

Member
Reaction score
0
gx pomojem imaš budilko, ki si jo naštimaou tako, da ti zazvoni, ko kdo pospama tvojo temo, tako, da si unbeatable
 

gx15

Member
Reaction score
1
gx pomojem imaš budilko, ki si jo naštimaou tako, da ti zazvoni, ko kdo pospama tvojo temo, tako, da si unbeatable

sotoflow zakaj imaš piko ob imenu??? predvidevam da sploh nisi pravi sotoflow ker drugače bi bil priajznejši :p
p.s. im only human with too much luck :D tako da zmeraj pridem ob pravem času :p
 

sotoflow.

Member
Reaction score
0
sotoflow zakaj imaš piko ob imenu??? predvidevam da sploh nisi pravi sotoflow ker drugače bi bil priajznejši :p
p.s. im only human with too much luck :D tako da zmeraj pridem ob pravem času :p

piko mam, ker sem ugrabil prejšnjega sotoflowa, da bi mu uzel acc. samo ker mi ga ni hotel povedat, kao da ga je pozabil sem ga prej fental, preden je upal spregovorit, tako, da .. sem mogel narediti novega..

in gx - you're not human
 

DeletedUser

Guest


Vidim da dvomiš vame da sem tudi jaz človek... ;)
1. moje fizične sposobnosti so odlične.. danes na tekmi zabil 6 golov ;) in en nismo igrali proti flakotem :D
2. Imam prijatelje tudi izven vojne plemen :D



ma kje jaz grem že ob 22.00 se je traba naspat jutr je nov dan :D
pa sem se odloču da bom delu kej pametnejšega kot igrol Vp sam na forumu bom pa občasno še vedno spamu :cool:


p.s. ubijalec nisi več moj frend :p
zaradi ubijalca 390

nikjer nisem rekel da nisi človek :D le da si nolifer. Kdar koli na forum pogledaš vidiš pod aktivni člani gx15 :D
 

gx15

Member
Reaction score
1
im super human ;)
Drugače pa ubijalec.. samo tiho ker si ti največij spammer tukaj :D
 

gx15

Member
Reaction score
1
nikjer nisem rekel da nisi človek :D le da si nolifer. Kdar koli na forum pogledaš vidiš pod aktivni člani gx15 :D

Da ti dokažem bom 1 mesec brez vojne plemen danes bom še bil od jutri naprej pa me tudi med aktivnimi ne boš več videl ;)
 

DeletedUser

Guest
im super human ;)
Drugače pa ubijalec.. samo tiho ker si ti največij spammer tukaj :D

nope, bil sem, ko sem mel še več časa. Zdaj sta ti in TFF

Da ti dokažem bom 1 mesec brez vojne plemen danes bom še bil od jutri naprej pa me tudi med aktivnimi ne boš več videl ;)

lol mislim da bo to težko izvedljivo, razen če si boš ip od foruma zablokiral. :D
 

gx15

Member
Reaction score
1
nope, bil sem, ko sem mel še več časa. Zdaj sta ti in TFF



lol mislim da bo to težko izvedljivo, razen če si boš ip od foruma zablokiral. :D

1. ne znam ker nisem noben g33k :D
2. mi bo koristilo :p
3. Mi bo uspelo ;)
pa celo izziv vam bo mogoče uspelo zmagati :D
tako da adijo ;)
 

DeletedUser

Guest
1. ne znam ker nisem noben g33k :D
2. mi bo koristilo :p
3. Mi bo uspelo ;)
pa celo izziv vam bo mogoče uspelo zmagati :D
tako da adijo ;)

kdo gre odštevat sekunde do časa, ko gx pride nazaj?
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
2. Imam prijatelje tudi izven vojne plemen :D

FB prijatelji ne štejejo

1. moje fizične sposobnosti so odlične.. danes na tekmi zabil 6 golov ;) in en nismo igrali proti flakotem :D
če igraš v tretji oz drugi MNZ ligi (sej je nek tazga) tut nešteje ker je pač prenizko :D tam lahko usak zabije 5 golov :D

ma kje jaz grem že ob 22.00 se je traba naspat jutr je nov dan :D
pa sem se odloču da bom delu kej pametnejšega kot igrol Vp sam na forumu bom pa občasno še vedno spamu :cool:

tukaj si mojo taktiko ubral, tut js rad spammam po forumu , sam VP pa me že dolgočasi trenutno :D

p.s. ubijalec nisi več moj frend

he never was, Ubijalec has no firends just enemies :D
 

gx15

Member
Reaction score
1
Uff če FB ne šteje pol sme pa zajebal :S
jk :D
and aljaz9999 n00b with big amm... whats the letter???
 
Top