Iščem duala

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Misija nemogoce skoraj, pa bom vseeno napisal sem.

Ker sem si (in verjetno se komu) dokazal da z znanjem o igri ter sicer precejsnjo aktivnostjo lahko posegam po najvisjih mestih na lestvici, pa dvomim da bi mi ob dopoldanski neaktivni taka stvar lahko uspevala na svetovih, ki prihajajo in imam torej kljub temu željo po teh mestih, iščem duala z enako ali podobno vizijo in seveda z na-slovenskih-serverjih-zlata-vrednim-dopoldanskim dostopom do vojne plemen.

Torej dopoldne me ni gor, zjutraj lahko poklikam, ostali cas pa se izobrazujem :)

Dual naj bo dobro izkušen, oz. če je poleg osnov(ki jih mora že obvladati!!) željen novega znanja, bo tudi v redu. Močno zaželjen skype.

Iscem ga za v prihodnje, lahko pa probavava tudi sedaj, ko igram na enem izmed svetov, da uskladiva določene stvari.

Interesenti dobijo vse mozne informacije o meni preko skype-a (torej mi VI posljete skype uporabniško ime na privat), ali pa vam jih enostavno pošljem preko privat sporočila, seveda na zahtevo.


[SPOIL]Vse shitterje in spammerje in pretirano sarkastične osebe s tipično slovensko logiko naprošam da ne postajo tu, ker (tudi sicer) nima smisla. [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
BUMP

Mislim da še nisem našel kar iščem. Še vedno iščem izkušenega duala, ki ima po nekem čudežu dopoldne čas za klikat, bliža se nov svet v katerem imam namen biti med dominantnejšimi, prav tako imam še en svet za zmagat ( :p ).
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
BUMP

Mislim da še nisem našel kar iščem. Še vedno iščem izkušenega duala, ki ima po nekem čudežu dopoldne čas za klikat, bliža se nov svet v katerem imam namen biti med dominantnejšimi, prav tako imam še en svet za zmagat ( :p ).

jaja thor dej ne meči se preveč ven:D
 

DeletedUser

Guest
Z MrShadowom se še nisva uspela ujet v tem času gor, tako da niti nevem kako se bo vse izpletlo.
Če ne bo nič iz tega:
Se torej potihoma se približuje si8 (pač gledam za vnaprej) in jaz vse bolj potrebujem duala.
Torej izkušen, resen in če ima čas dopoldne je vrhunski. Če pa ima le čas dopoldne, se da kaj zmenit :)
 

DeletedUser

Guest
Te nobeden ni vprašal če igraš z dualom veš?
Ammm, ninja sem ti pisal na ZS namesto Doomc-a, Thor-ja.
 
Status
Not open for further replies.
Top