Iščem račun

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni!

Sem noSleep, 16 yo iz Slovenije, sem zelo aktiven.
Znam pošiljat traine pod 1 sec., backtime (translate? :p), split trains etc.
Imam gromozansko znanje o igri:

-okoli 6 let izkušenj ,co-playal z OneHitKO (5krat izvoljen za najboljšega igralca TW), IamMIGGY (poznan po najhitrejšem možnem startupu) in pa Old Skool (mlajši brat, acc: primorc (12.5 mill p na w6))

-do sedaj igral vglavnem speed runde, a ker nimam več toliko časa kot sem ga imel do sedaj bi raje presedlal na normalne serverje.

Iščem račun, ki je že prešel iz zagonske faze, a top ranked račun na w6 pride v poštev.

interesiran sem tudi za co-play w7?

S časom in seveda če ste mi všeč brez problema kupim premium.

Pišite tu ali pm me.

PS: tist noSleep na .net je false
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
Da te ni sram...
10letni otrok... Bi lahka meu kej manire .p

12 letni otrok takole govori 10 letnemu kam je šel ta svet :rolleyes:
No sleep mislim da boš bil ti na slovenskem serverju zelo zaželen samo da neboš igral s kakimi sotoflowi in calimaroti ;):D
 

DeletedUser

Guest
gx pomagi mi! nabutal me je z žaljivkami.

p.s: poglej na temo next
 

DeletedUser

Guest
važno, da nisi bil nikoli omenjen pri zgornjih dveh ;) sploh da bi kaki slovenc ju igral
 

DeletedUser

Guest
važno, da nisi bil nikoli omenjen pri zgornjih dveh ;) sploh da bi kaki slovenc ju igral

Z Miggy-em sem igral uglavnm speed rounde razen na w15 sva igrala na auskillovem accountu, ker je hotel auskilla podret rekord največ prevzetih vasi v sekundi, sam mu ni ratal (na speed roundu jih je nabiu 41 :p).

OHKO pa kolkor jst vem že več kot eno leto ne igra več (mogoče tko 4fun kakšen dual), pr njemu sem se pa bol učiu zato ni blo nobenih bolj vidnih rezultatov.

Lp, noSleep.
 
Status
Not open for further replies.
Top