Igralci na svetu 7

DeletedUser

Guest
ma kaj se mučite z nofearom? samo glasen je, še ime je ukradel od prvega zmagovalca 3x na travianu :D
veliko govori in hitro zgine z prvimi nobli.... tak kot na s4
 

nofear

Member
Reaction score
0
ma kaj se mučite z nofearom? samo glasen je, še ime je ukradel od prvega zmagovalca 3x na travianu :D
veliko govori in hitro zgine z prvimi nobli.... tak kot na s4

Kako iz zakaj sem nehal na svet 4 se lahko pogovoriva na privat. Ni neke težke zgodbe, ampak vseeno javi ako te zanima.

Če bi bil jaz samo glasen potem se nebi vsi toliko obremenjevali z mano.
Kar se tiče kraje imena pa lahko rečem samo to, da sem ime nofear imel že prej tudi na kakšni drugi igri, sicer ga ponavadi kmalu zasedejo tukaj ga na srečo niso.
Lahko pa ti povem, da traviana nisem nikoli igral in likov in imen iz te igre ne poznam.
 

DeletedUser

Guest
Noben se ne obremenjuje s tabo, ne vem od kje tebi informacije spet živiš v svojem svetu. Res pa je, da eni ne moremo mimo tvojih butastih in napihnjenih izjav.
 

DeletedUser

Guest
Če bi bil jaz samo glasen potem se nebi vsi toliko obremenjevali z mano.

Eni so pač preveč samovšečni in počasi že letijo (kaj piješ red bull? :D)
To so ti obsedenci, ki komej čakajo da se priklopijo...Če ne druga bi vsaj lahko igral kot ostali in se ne bi hvalil za vsako malenkost.

Žal je vse več takih :rolleyes:


Infra
 

ninja

Member
Reaction score
0
potem se zgodovina ne more ponavljat, če so zaključki drugačni...ker se ponavlja, vemo kakšen bo konec, kajne?
 

DeletedUser

Guest
valda vemo konec ~NR~ bo zmagovalec ampak vmes bodo še teške vojne ;)
 

nofear

Member
Reaction score
0
potem se zgodovina ne more ponavljat, če so zaključki drugačni...ker se ponavlja, vemo kakšen bo konec, kajne?

Jah prijato zgodovina se ponavlja, a ker so svetovi dinamični je lahko rezultat na koncu drugačen. :)
 

DeletedUser

Guest
nis ti reku da boš kmal končou?

na s2 sm te prehiteu po enem mescu začetka igranja ti pa nevem kok dolg si špilo...


krasno zate..na svet 2 se jast ne razvijam zares..če bi se zares razvijal bi bilo mal drugače kar si najbrž tut sam pogruntal.. ;)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Dajte se raje skoncentrirat na svet 7, ker svet 2 ima svoj forum :).

Lep pozdrav,
Grobi
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Da malo poživim temo:

Pleme *E-W* joka ko jim odhajajo člani, krivec tukaj pa bi naj bili mi, spet z napačno besedo povedano - kradljivci.
Da pokažem dejstva malo na širše, oz. direktno iz igre kjer je situacija takšna:
jelenkiller123 danes ob 18:01
ali se lahko pridruzim vasim plemenom

Igralec *E-W* plemena prosi sam za vstop v pleme. Potem pa sem tukaj kradljivec jaz - igralec ki prejme tako pošto.. (V roku 15 min so bila še 4 takšna sporočila od članov tega plemena)

Pa ok, tole bi še lahko toleriral če nebi prejel naslednje informacije ki jo je zapisal sam vodja omenjenega plemena :
CoD2 danes ob 17:35
odloči se imaš kr veliko vojske ampak rpemalo.glej odloči se.moja farma ali prideš k nam?.


lp.


Toliko o tem na kakšen način katero pleme pridobiva oz. hoče pridobit člane !

Lep pozdrav.
 
Last edited:

T-Rider

Member
Reaction score
0
Mi igramo normalno naprej, farmamo svoj teritorij. Medtem ko se oni ubadajo s tem kako se nas znebit ;).
 
Top