Igrate na .net ali kakšni drugi različici VP oz. TW?

Igrate na drugih verzijah VP oz. TW?


  • Total voters
    39

Flako

Member
Reaction score
0
Torej, zanima me preprosto vprašanje, igrate na drugih verzijah VP oz. TW ali ne?
 

DeletedUser

Guest
enako:D igral sem kar nekaj .net serverjev ko pa je igra prišla v slovenijo sem nekako zaspal:D
 

DeletedUser

Guest
Seveda igram. Veliko manj noobov, hinavcev in ostalih nebodigatrebajev.
 

DeletedUser

Guest
Seveda igram. Veliko manj noobov, hinavcev in ostalih nebodigatrebajev.

noobov, hinavcev in izdajalcev je povsod. mogoče na .net malo manj ampak so in ravno zaradi njih je igra zanimiva:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hm, zopet sem tako popularen. Kaj pa jaz počnem tako nedemokratičnega? Vse kar te moti, mi lahko pišeš po zs. Res pa je, da če mi boš pisal "kr nekaj", bom to tudi smatral za "kr nekaj".
 
Last edited:

sotoflow.

Member
Reaction score
0
Hm, zopet sem tako popularen. Kaj pa jaz počnem tako nedemokratičnega? Ali vas samo boli, da sem jaz postal mod, ostali prijavljeni pa ne? In tukaj pridemo do zelo pomembne lastnosti na VP oz. TW. Imenuje se "faušija". Ampak, več o tem drugič...

Zakaj se vedno najlepše teme, kot so foušija, kdo je največji bebec, idiot ipd. vedno prestavljene*? :D

Pa, ne, flako vsi te imamo radi, samo ne vemo na kakšen način ti to povedat.
 

DeletedUser

Guest
Kaj pa jaz počnem tako nedemokratičnega?

Jst v svojem postu nisem cikal na noben specifičen osebek. Dejstvo je, da internet in forumi niso dekomkracija ker niti ne morjo bit, že tako ali tako folk svira po svoje in je treba met sistem banovcev, infrakcij, deletov itd, ker sicer bi bla še večja štala kot je. Pač folk se skriva(mo) za vzdevki in nekateri mislijo da lahko Boga za jajca potezajo na tak način. Pa to velja za vse, od američanov, filipincev, slovencev in Bantu črncev. Če slednji imajo možnost interneta, seveda...
 

DeletedUser

Guest
sm učasih TRIBUL TL pa TW ampak: brezveze... najboljš je slovenska verzija
 
Top