In glas je rekel: naj bo vojna!

DeletedUser

Guest
Yay, forum je spet odprt!

[SPOIL]
wake-up.jpg
[/SPOIL]
V tem kratkem času, ko je bil zaprt, so se zgodili pomembni premiki. Takoj na začetku prosim, da mi ne nasmetite te teme z neumestnimi komentarji, kot ste mi prejšnjo. To pišem zgolj in samo za to, ker se mi zdi fer do vseh in ker tako narekuje recimo temu nenapisani "častni vojaški kodeks" Vojne plemen :)

[SPOIL]
Salute.jpg
[/SPOIL]
Začela se je ena zadnjih in mogoče tudi ena največjih vojn na tem svetu:

TMP je včeraj ob 10:51 po lokalnem času napovedal vojno plemenu JB.


V TMP nismo nikoli sprejeli JB kot "pravnomočne" naslednike Šalabajskov, s katerimi smo skupaj z KOH tvorili odlično zavezništvo, pa tudi napetost med plemenoma je bila velika že od same ustanovitve JB, saj so ga ustanovili predvsem TMP-jevi nasprotniki. Podrobnejših razlogov za vojno seveda ne mislim javno objavljati, predvsem da se ne ponovi zgodba iz prejšnje teme. Kdor je moral, je dobil obvestilo po igm.

Ob tej priliki pozivam tudi druga plemena na jugozahodu Sveta 1, da se nam pridružijo. JB so ob neaktivnem vodstvu spali zimsko spanje sredi poletja - TMP bo poskrbel za vročo jesen :D Me pa veseli, da so se vsaj zdaj prebudili.

Prav tako bi rad pohvalil KOH za korektno ravnanje z ubežniki.
[SPOIL]Left Fri 10/09 17:07 hell in heven KOH JB
Left Fri 10/09 15:07 abolcic KOH JB
Left Fri 10/09 11:06 popay82 KOH JB
Left Fri 10/09 09:05 sonja11 KOH JB
Left Fri 10/09 09:05 PIzmAR KOH JB
Left Fri 10/09 00:04 matjazinho KOH JB
Left Fri 10/09 00:04 Highlander KOH JB
Left Fri 10/09 00:04 Slovin KOH JB
Left Fri 10/09 00:04 Irka KOH JB
Left Fri 10/09 00:04 novak 80 KOH JB
Left Fri 10/09 00:04 RooKeC1 KOH JB[/SPOIL]

lp,
AtaSmrk
 

DeletedUser

Guest
Ata moram te samo v nečem popraviti in sicer:

Prav tako bi rad pohvalil KOH za korektno ravnanje z ubežniki.

Vsi JB ki so prišli v KOH po objavi vojni in tudi večina tistih ki so prišli pred tem so šli prostovoljno iz KOH takoj oz zelo hitro ko je bila napovedana vojna. Očitno ste prebudili celoten JB z to vojno napovedjo in verjetno je to zaradi tega ker so tisti člani ki so sedaj v JB si to vojno tudi želeli.

Sam pa sem že razložil zakaj sem ostal v KOH tistim v JB in KOH ki morajo za to vedeti in vsi razumejo zakaj zato to temo ne bom smetil s tem.

Želim vam vsem veliko sreče in aktivnosti v vojni saj jo boste prav gotovo potrebovali saj mislim da bo vojna trajala dlje kot je katerakoli dosedaj na s1 serverju.
Predvsem pa: naj najboljši zmaga.
 
Last edited by a moderator:

Highlander

Member
Reaction score
0
Lepo oz. kot bi nekateri naši člani rekli končno :)
Malo bi te popravil edino v delu, kjer nagovarjaš ostala plemena naj vam pomagajo. A ti upaš da je na tem svetu še kako pleme razen KOH in mogoče kak vaš vohun, da vam bodo pomagali. po moje so vas po večini že spregledali in bodo v tej vojni uvideli edino možnost, da se rešimo vsi skupaj plemena, ki se ne drži dogovorov.
Tak da plemena južnega dela pokažimo TMP, da z aroganco ne dobiš prijatla ampak sovražnika.

vsem vpletenim pa želim obilo užitkov ob igri, ki se bo začela oz. se je že začela.

Lp. Highlander
 

DeletedUser

Guest
Lepo oz. kot bi nekateri naši člani rekli končno :)
Malo bi te popravil edino v delu, kjer nagovarjaš ostala plemena naj vam pomagajo. A ti upaš da je na tem svetu še kako pleme razen KOH in mogoče kak vaš vohun, da vam bodo pomagali. po moje so vas po večini že spregledali in bodo v tej vojni uvideli edino možnost, da se rešimo vsi skupaj plemena, ki se ne drži dogovorov.
Tak da plemena južnega dela pokažimo TMP, da z aroganco ne dobiš prijatla ampak sovražnika.

vsem vpletenim pa želim obilo užitkov ob igri, ki se bo začela oz. se je že začela.

Lp. Highlander

Mislim da bi bil presenečen kolko vas ne mara. Spomni se malo, komu ste vse vaše grožnje pošiljali.
 

DeletedUser

Guest
Saj tudi tmp ni ravno priljubljeno pleme... :)

Kar se tiče pa čestitk koh-u smo sami zapustili pleme in se odločili bojevati z igralci, ki so ostali v jb-ju. No sicer moram reči, da če nebi šli tam vojne napovedi ne bi bilo... Tako pa... :)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Saj tudi tmp ni ravno priljubljeno pleme... :)

Kar se tiče pa čestitk koh-u smo sami zapustili pleme in se odločili bojevati z igralci, ki so ostali v jb-ju. No sicer moram reči, da če nebi šli tam vojne napovedi ne bi bilo... Tako pa... :)

bojevati
- če temu vi pravite borba

V bistvu ste me v JB totalno razočarali in sem resnično več pričakoval. Trenutno se mi zdite pod nivojem plemena DFL in to ni žalitev ali šala ampak popolna resnica. Zamislite se malo ker drugače bomo prehitro še koga ali kaj ponoblali...

Gumica je za vas profesor... naj vam raje malce svetuje :)
 

DeletedUser

Guest
Gumica je za vas profesor... naj vam raje malce svetuje :)

dvomim da bi jim njegovi nasveti kaj pomagali. Zgleda da vodstvo njihovo spi, saj vem da matjaž in highlander masta zadost znanja in sposobnosti da bi lahko kaj zoorganizirala. Mungota se sploh ne splača omenjat, ker on bi sam def mel, ni tolko živ da bi mrdnil z prstom in povedal v katerih vaseh ne da bi še kaj druga. Irka pa se je mislim da umaknila z vodstva. Drugi v JB pa ni nihče vreden omembe.
 

DeletedUser

Guest
Saj bi čakal en teden pa kaj ko številke rastejo tako hitro da jih ne morem dohajati... Tukaj je statistika za prvih 5 dni vojne:

Side 1:
Tribes: TMP
Side 2:
Tribes: JB

Timeframe: 09/09/2010 10:00:00 to 14/09/2010 22:42:23

Total conquers against opposite side:

Side 1: 72
Side 2: 6
Difference: 66

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 710,671
Side 2: 62,473
Difference: 648,198

chart
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Je še kaj vasi ostalo? Ali pa je vsem JBjevcem postal najboljši prijatelj prah in hladna zemlja.

Sicer pa res impresivna statistika, kajti zasedenih je 72 vasi, kar je v tem primeru 710.000 točk. To je povprečno na vas, skoraj 10.000 točk - tako da niso bile zasedene neke trosobne garsonjere.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Ja, bi prosil lepo. Malo bi se pomeril z našimi igralci in se soočil z njimi, iz oči v oči, brez strahu - na 1 meter razdalje. Da, tako je. Na fronti.

To bo nova zgodba, junaka Sasukeja, ki je kot veteran prišel s svojo armado kočevskih medvedov, primorskih žab ter prekmurskih štorkelj, o katerih so se širile šale - a kaj kmalu so se prav tem bohotarjem zatrla usta z medvedjo šapo.
Sasuke.....ki je vrsto let živel v sožitju z naravo in živali v njej, se je prikazal na bojni fronti, poslednje bitke, apokalipse sveta, kakor črni jezdec v temi in padli vojaki bodo priča vzponu tega še neznanega junaka.

 
Last edited:

DeletedUser

Guest


Ja, bi prosil lepo. Malo bi se pomeril z našimi igralci in se soočil z njimi, iz oči v oči, brez strahu - na 1 meter razdalje. Da, tako je. Na fronti.

To bo nova zgodba, junaka Sasukeja, ki je kot veteran prišel s svojo armado kočevskih medvedov, primorskih žab ter prekmurskih štorkelj, o katerih so se širile šale - a kaj kmalu so se prav tem bohotarjem zatrla usta z medvedjo šapo.
Sasuke.....ki je vrsto let živel v sožitju z naravo in živali v njej, se je prikazal na bojni fronti, poslednje bitke, apokalipse sveta, kakor črni jezdec v temi in padli vojaki bodo priča vzponu tega še neznanega junaka.


hahahahaha, too much Red Bull?? :))

Ja, če hočeš in če nisi igm admin na s1 potem si vabljen na fronto, ki to ni :)
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Upokojil sem se InGame moderiranja, ter prepustil to službo našim mladim in željnim po pridobitvi znanja na tem področju.
Ponudba je izjemno velikodušna, a da skočim v ogenj in reko krvi, je nespametno dejanje za nekogar, ki že dolgo ni videl mlako krvi, kajšele segel po smrtonosnem orožju, ki hladno odvzame življenja, nedolžnim slug neumnih poglavarjev.
Ja, nosim v sebi plemenito kri in sem željan slave ter borbe za pravičnost! A moja roka je šibka in dandanes je meč težji kakor je bil pred letom. Strah me je, da bi z pridružitvijo na fronti škodoval svojemu narodu, kajti zame je to prekletstvo.............nekoč sem bil junak, katerega so hvalili in možje so z pogumom zapustili svoje žene in otroke, da bi sledili mojim korakom osvajanja sveta, a danes sem le ime zapisano v dnevnikih kraljev in spominih preživelih ljudstev, ki upajo na ponoven prihod, krhkega vojaka...Sasukeja.
 

DeletedUser

Guest


Upokojil sem se InGame moderiranja, ter prepustil to službo našim mladim in željnim po pridobitvi znanja na tem področju.
Ponudba je izjemno velikodušna, a da skočim v ogenj in reko krvi, je nespametno dejanje za nekogar, ki že dolgo ni videl mlako krvi, kajšele segel po smrtonosnem orožju, ki hladno odvzame življenja, nedolžnim slug neumnih poglavarjev.
Ja, nosim v sebi plemenito kri in sem željan slave ter borbe za pravičnost! A moja roka je šibka in dandanes je meč težji kakor je bil pred letom. Strah me je, da bi z pridružitvijo na fronti škodoval svojemu narodu, kajti zame je to prekletstvo.............nekoč sem bil junak, katerega so hvalili in možje so z pogumom zapustili svoje žene in otroke, da bi sledili mojim korakom osvajanja sveta, a danes sem le ime zapisano v dnevnikih kraljev in spominih preživelih ljudstev, ki upajo na ponoven prihod, krhkega vojaka...Sasukeja.

lol preveč alkohola? Če je tvoja roka prešibka, jo moraš malo natrenirat. :D
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Ubijalec, tvoje besede so šibke, čeprav imaš ime, ki naj bi vzbujalo strah v ljudeh.
Moja roka je resda šibka, a taka tudi želi ostat, kajti ta si ne želi več dvigniti meča in preliti nedolžno kri. Dovolj ima za sabo spominov na krike v noči in plamene, ki so segali do črnega neba. Dovolj ima za sabo skeletov padlih, ki so bili označeni kakor sovražniki, čeprav so le sledili ukazom svojega vladarja - slednji pa jim je grozil s smrtjo, če se teh ne držijo.
Dovolj ima za sabo praznih obljub nadrejenih poglavarjev, ki so pravili 'Ta roka bo nekoč vladala svetu in prinesla mir!'. A poglej zdaj ta naš svet, ki še bolj joče po želji, da bi živeli v miru, da bi vsi imeli kar želimo, da bi si bili enakovredni.

NE! Ne želim svoje šibke roke okrepiti, želim le to, kar vsi nedolžni in brezupni si želijo. Željo po miru.
 

DeletedUser

Guest
Lepa poezija, sasuke :) Z enim stavkom bi d'jal takole: al ti je žena (konkubina, mama, soseda...) končno zavezala kravato in ne moreš več igrati, ali pa nimaš dovolj testisov se ponovno preizkusiti :D:D Če me spomin ne vara, na nobenem .si svetu se še nisi izkazal hehe :p
 
Top