Predlog Ingame moderiranje

DeletedUser

Guest
Problem v vašem moderiranju je ta, da sprejmete moderatorje, ki so sebični in razpišete neke oglase, za ljudi, ki niso verodostojni. Ni čudno da je tako potem kot je.
ninja se je sam javil da da predloge. Potem pa vidim na forumu neke "attacking" bane, pa cofko kako je bil bannan 2 mesca, namesto 2 tedna.
Toliko argumentov je bilo danih na vaše slabo moderiranje, ampak ne poslušate.
Sicer sem bil že na s1, pa me je minilo igrat. Ninja ima prav, .si je peskovnik. Igram na .net že od W13 in še ni bilo takega sra*ja. :)
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
Pozdravljen,

Obtoževanja glede tega, da bi moderatorji delali pristransko so smešna. 100 krat sem že povedal, moderatorji smo pošteni, le v komunikaciji je problem, in še tega rešujemo po svojih najboljših močeh.

Glede sveta 6 ne bi pretiraval, saj se je nabralo vsaj sto pritožb čez vse moderatorje. In kaj je pri tem najbolj čudno? Ni bilo nobene pritožbe igralcev s strani vodilnega plemena, iz vseh drugih plemen pa so se kar vsuvale. če bi radi linke (če še niso izbrisani) kar povej. Zaradi banna eevil kinga sem prevzel vodstvo plemena, a je šlo vse navzdol. Lepo počasi se je nabiralo zaklenjenih računov v plemenu. Ko sem kontaktiral zavezdnike, ni bilo stanje nič drugačno. Imeli ste srečo, da nisem imel časa pisati na innogames, saj bi v tem primeru marsikateri moderator, mogoče celo CM izgubil delo.

LP
 

DeletedUser

Guest
kakršni ljudje takšna država,kakršna država takšen forum.....

Res škoda da sploh imamo vp.samo prepir,slaba volja.
če bi vsi igrali pošteno bi bilo vse ok.

Poglejte tw.lahko nam je vzgled.
Vsi se trudijo,si prizadevajo za boljše.

Primer:
naloga na novem svetu ne deluje in cm takoj obvesti vse igralce.

Nihče ne čaka,vsem gre za stvar.vsi delajo po najboljšh močeh,saj vedo,da s tem privabljajo igralce...logično.
Trudijo se,ni spletkarjenj..

Zamislit se bo treba.
še malo pa bo vse propadlo-kot država
vsi smo iste narodnosti,vse nas druži isti cilj,namen,vsi igramo za zabavo....
Vsi bi radi igrali pošteno!

Ni še konec,lahko rešimo sl tw,vendar bo potrebno nekaj spremenit.
Stopiti skupaj in narediti nekaj za skupno dobro!
 
Top