internet explorer

DeletedUser

Guest
vprašanjce..a kdo mogoče ve, če se da v IE pogledat za shranjena gesla..pozabil sem geslo pa zdej ne najdem, če je slučajno kje shranjeno tako kot pri mozilli
 

DeletedUser

Guest
zakaj enostavno ne klikneš une variante da si pozabu geslo pa ti pošljejo novo al nekako tako =) al pa na aktivacijskem mailu ti napišejo tvoje osebne podatke kjer je tudi geslo(če ga še imaš)

P.S. se opravičujem kr pišem sam sm sam pomagat hotla.. :(
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ma če kdo ve naj napiše drugač pa ni treba komentirat..mimogrede sem se prijavu na meil, ki se po 24 urah zbriše..tako da tud nimam pojma pod kaj sem se prijavu
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


No no Mungo, Zanina ti je poskusala samo pomagat.


Poleg tega pa tudi sam ne razumem in nikoli nisem slisal, da bi lahko celo v FF videl svoja gesla?
Torej ce uporabnik uporablja FF in to je recimo moj sosed - mu lahko berem gesla?


 

DeletedUser

Guest
zakaj enostavno ne klikneš une variante da si pozabu geslo pa ti pošljejo novo al nekako tako =) al pa na aktivacijskem mailu ti napišejo tvoje osebne podatke kjer je tudi geslo(če ga še imaš)

P.S. se opravičujem kr pišem sam sm sam pomagat hotla.. :(

ja sory sej ni blo lih tako hudo mišljeno..pač rabu sem hitro pomoč pa sem mal nespretno odreagiral;)
 

DeletedUser

Guest


No no Mungo, Zanina ti je poskusala samo pomagat.


Poleg tega pa tudi sam ne razumem in nikoli nisem slisal, da bi lahko celo v FF videl svoja gesla?
Torej ce uporabnik uporablja FF in to je recimo moj sosed - mu lahko berem gesla?



ja v mozili firefox si lahko ogledaš vsa gesla in povezave..jasno da jih moraš shranit ko te vpraša če si zapomni podatke na tej strani..pa mislim da to doma vsak naredi da ti ni treba vsakič na novo pisat..sosedu pa res ni treba brskat za geslim..raj ga vprašaj ..hehe
 
Last edited by a moderator:

Jernej varl

Member
Reaction score
0
ja v mozili firefox si lahko ogledaš vsa gesla in povezave..jasno da jih moraš shranit ko te vpraša če si zapomni podatke na tej strani..pa mislim da to doma vsak naredi da ti ni treba vsakič na novo pisat

Jaz ne. Jaz imam dokument na računalniku pa kodo kamo hranim usa gesla. Pa bi mogoče mogu ti enako narest če mas slab spomin ali pa uporabljas veliko različnih gesel.
 

DeletedUser

Guest
Jaz ne. Jaz imam dokument na računalniku pa kodo kamo hranim usa gesla. Pa bi mogoče mogu ti enako narest če mas slab spomin ali pa uporabljas veliko različnih gesel.
ne sej ni panike ker itak v 99% uporabljam firefox tukaj lohk tud pogledam kadar hočem..sam kakšno stvar pa tud na IE delam..pa potem pozabiš..bom pa za drugič vedu..sam sem mislu da je tud tukaj avtomatskl kje shranjeno
 

haris123

New Member
Reaction score
0
nekdo je zvedel moje geslo al je pa vdrl. njegov ip je 89.212.245.125. če se da kej nardit mi sporočite v svetu 1.
 

DeletedUser

Guest
Dobr bi blo da si napišeš vse skp na en listek pa ga spravš na varno mesto :D al pa nardiš en dokument na namizju in ga zavaruješ z geslom.
 

DeletedUser

Guest
Kruh zopet obujaš stare teme...
Pust jih, ker so že rešene...
 
Top