Intervju Ubijalec|ŠB F./??? [Si1/Si3]

DeletedUser

Guest
Ubijalca dvomim da moram predtaviti. Predstavljam pa vam interju z njim

Intervju:
[SPOIL]
Grega[Flaniger]: Tu sem z Ubijalec124, baronom ŠB-ja na S1 ter članom z največ prispevki na forumu
Grega[Flaniger]: Pozdravljen

Davorin: pozdravljen

Grega[Flaniger]: Nam lahko prvo zaupaš svoje izkušnje ter začetke iz .net?

Davorin: da ne bo predolgo bom samo bistvo
Davorin: torej začel sem na W13 kjer sem z bratrancem ustanovil svoje lastno pleme, ki se je kasneje združilo v akademijo takratnega prevladujočega plemena na K96 F.2, kaj je pomenilo federacija 2
Davorin: takratni vodja akademije me je kmalu povišal v barona, saj je videl da sem bil aktiven
Davorin: čez nekaj časa pa sem bil premeščen v glavno pleme
Davorin: čez nekaj časa pa sem dobil ponudbo vodenja akademije,saj je takratnemu vodji akademije primanjkovalo časa
Davorin: čez nekaj časa smo akademijo združili v glavno pleme
Davorin: med tem časom smo že imeli zavezništvo z plemenom PURE., ki je veljalo za eno od najmočnejših
Davorin: konec mojega igranja na W13 pa je prišel ko je vodja plemena PURE. predal svoj račun, zaradi osebnih razlogov
Davorin: takratno vodstvo je naredilo vrsto napak, katere so na koncu spravile vse njihove zaveznike nad njih
Davorin: ker je večina jih postalo neaktivnih ali pa so šli v sovražno pleme
Davorin: sem se odločil končat na .net
Davorin: saj sem pred tem že končal na drugih svetih, kjer sem igral
Davorin: to bi bilo v bistvu z .net vse

Grega[Flaniger]: Kaj pa te je pripravilo do odločitve, da se prijaviš na .si?

Davorin: pripravilo me je to, da sem imel več časa spet in da je bil to prvi slovenski server
Davorin: odločil sem se pogledat kakšne igralce premore slovenija

Grega[Flaniger]: Tvoje mnenje ter morda primerjava z .net?

Davorin: Slovenija premore kar nekaj dobrih igralcev, nekateri slovenski igralci so prišli sem z .net tudi, tako da je kar v mejah mojega pričakovanja
Davorin: z .net se seveda ne more slovenski server primerjat
Davorin: a to je razumljivo, saj je naš server še mlad

Grega[Flaniger]: Na Si1 si baron ŠB F. Kakšno oceno bi podal svojemu plemnu in če lahko to obrazložiš

Davorin: recimo da če bi šli po lestvici od 1 do 10 bi dal ŠB F. nekje 6 do 7
Davorin: imamo svoje probleme, kot vsako drugo pleme, najbolj pa nam manjka na organiziranosti
Davorin: kar ima večina drugih plemen v TOP20 boljše
Davorin: to bi bilo tako z nevtralnega vidika

Grega[Flaniger]: Kako pa bi kaj ocenil potek vojne z EoW F.?

Davorin: vojna z EOW F. se je zavlekla v takšno situacijo, da sta obe strani izkoristili že kar precejšen del svoje vojske
Davorin: in je zato v zadnjem času bolj malo dogajanja
Davorin: vsekakor pa je potek vojne kar dober
Davorin: glede na to da so EOW F. veliko večji od nas in imajo več varne cone

Grega[Flaniger]: Vendar pa bi se to kmalu znalo spremeniti saj je KOH aktivno stopil v vojno z TMP proti Karak F. Kako bi kaj komentiral to potezo?

Davorin: mislim da ni potrebne neke obrazložitve
Davorin: TMP se je že dolgo časa boril proti Karak F. in proti VILIN, in se dobro držal
Davorin: zdaj ko so VILIN šli, so se KOH odločili da bodo pomagali svojim zaveznikom

Grega[Flaniger]: Vendar pa vseeno če KaraK F. propade se EoW odpre povsem nova fronta na zahodu.

Davorin: vsekakor in to EOW F. dobro ve, drugače pa tako ni skrivnost da si EOW F. in KaraK F. že dolgo pomagata

Grega[Flaniger]: Kaj pa S-L-O? Od vse zaveznikov se očitno držijo še najslabše saj sta je prav tako KOH in AI F. priskočila na pomoč proti NSA F.

Davorin: S-L-O imajo svoje probleme, drugače pa imajo KOH kolko je meni zanano tud druge razloge da so vstopili v vojno proti NSA F.

Grega[Flaniger]: Zavzemanje barbarov, kolikor jaz kaj vem. To pa naju prinese do le tega. Kaj si misliš o zavzemanju barbarskih vasi, precej pogostim pojavom na .si?

Davorin: absolutno ne podpiram zavzemanja barb. vasi
Davorin: razen, če je to na fronti, da se onemogoči sovražniku noblanje na tistem ozemlju
Davorin: barbarske vasi se uporabljajo za farmanje in noblanje le teh povzroči velik primanjklaj prihoda surovin

Grega[Flaniger]: Kaj pa akademije plemen?

Davorin: načeloma sem proti njim, saj prinesejo več slabega kot pa dobrega

Grega[Flaniger]: Naprimer?

Davorin: vodstvo samo potrebuje veliko več časa da pripravi akcije, veliko članov se not nabere samo za zaščito itd.

Grega[Flaniger]: Neorganiziranost potem?

Davorin: lahko se reklo tako ja, to je vsekakor eden od poglavitnih razlogov

Grega[Flaniger]: Govori se, da igraš tudi Si3, ampak tam ni registranega računa ubijalec124. Drugo ime?

Davorin: tako je, moje ime na Si3 je večini neznano

Grega[Flaniger]: In bo tako tudi ostalo...?

Davorin: ja
Davorin: mogoče bom v daljni prihodnosti povedal, a vsekakor še ne hitro

Grega[Flaniger]: Imaš morda za konec še kakšno sporočilo za vse igralce Vojne Plemen?

Davorin: Da naj uživajo še naprej v igranju vojne plemen

Grega[Flaniger]: Hvala za ta intervju ter veliko sreče v igri ter RL

Davorin: enako :)
[/SPOIL]

Prijave po ustaljeni praksi
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dober intervju rad bi samo vedel kakšno ime ima ubijalec na s3 :p mogoče sploh ne igra tam pa je samo rekel zato da nas firbec matra :p:p
 

DeletedUser

Guest
Dober intervju rad bi samo vedel kakšno ime ima ubijalec na s3 :p mogoče sploh ne igra tam pa je samo rekel zato da nas firbec matra :p:p

maš srečo, 1K si proč od mene. Samo eno 4je vedo za moje ime na si3, in pri tem bo zaenkrat ostalo.
 

DeletedUser

Guest
Dober intervju rad bi samo vedel kakšno ime ima ubijalec na s3 :p mogoče sploh ne igra tam pa je samo rekel zato da nas firbec matra :p:p

Nič si ne zmišluje. Ubijalec kar hitro raste na S3. Sicer sem jaz tam že nehal igrat, ampak nekaj časa sva bla v stiku ... :)
 

DeletedUser

Guest
Dej povej na ZS nk maribor ;P ne mi rečt da si cungalunga ubijalec :D

P.S. mi lahko daš namig ali si južno ali vzhodno ali jugovzhodno od mene :D
 

DeletedUser

Guest
Dej povej na ZS nk maribor ;P ne mi rečt da si cungalunga ubijalec :D

P.S. mi lahko daš namig ali si južno ali vzhodno ali jugovzhodno od mene :D

NIČ NE POVEM! :D

Ne, ni cungalunga.

Za tisti podatek pa ti naj sam pove, če hoče (kje je-J al S). ;)
 

DeletedUser

Guest
Hehe no prav:) upam da bo ubijalec bolj izčrpen ^^ aja pa ista ponudba velja zanj... po ZS ni panike gre z mano v grob ;)
 

DeletedUser

Guest
Sej 100% ga ne pozna, pa hoče bit frajer :D

Pa če mu nisi povedal ga ziher ne more najt :D Ker je nick čist drugačn.
 
Reaction score
0
oooooooo pa ga poznam
saj sem se jaz tudi z drugačnim nickom prijavil pa sem bil nekaj časa v njegovem plemenu in spraševal če kdo igra svet1
pa je samo on povedu :)
 

DeletedUser

Guest
Rezultat je da nima pojma. Pa da še drugim takim povem da je ciljanje brezpredmetno, ker ga neboste ugotovili pa če celo leto skozi ciljate.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Rezultat je da nima pojma. Pa da še drugim takim povem da je ciljanje brezpredmetno, ker ga neboste ugotovili pa če celo leto skozi ciljate.:rolleyes:

Se strinjam s tem.
Aragon, tisto je lahko bil kdor koli.

ps: Če bi ti vedel ubijalčevo ime, bi lahko pogledal na tw stats in videl, da nikoli ni bil v tvojem plemenu (sem preveril), TAKO PA TEGA NE BOŠ NIKOLI IZVEDEL!
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam s tem.
Aragon, tisto je lahko bil kdor koli.

ps: Če bi ti vedel ubijalčevo ime, bi lahko pogledal na tw stats in videl, da nikoli ni bil v tvojem plemenu (sem preveril), TAKO PA TEGA NE BOŠ NIKOLI IZVEDEL!

če je sploh bil dvom da nisem bil v njegovem plemenu? Saj veš kako sem bil jaz cel čas.
 

DeletedUser

Guest
zgleda da sem nekaj zamešal :)
mislil sem da je bil v plemenu AE
(saj jaz še nikoli ustvaril svojega plemena):)

ČAKI! Najprej si trdil, da je bil v TVOJEM plemenu, zdaj pa kr nekaj ...

V GLAVNEM: NIKOLI NE BOŠ ZVEDEL NJEGOVEGA NICKA ;):cool:

(razen če mi daš 500 evrov :rolleyes: )

:D:D:D
 
Top