Izdelovanje headerja[ANKETA]

Najboljši header je izdelal?!


  • Total voters
    43
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Chopper

Member
Reaction score
0
GaLactic
haloween-banner.png


buzo1
tribal-wars.png


igiorcek
tribal-wars-forum.jpg


Waffenstafen1
banner.png


Waffenstafen2
header2.png
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Kdor glasuje za samega sebe bo diskvalificiran! Anketa traja do 04.11.12, 11:28!
 

Chopper

Member
Reaction score
0
1. Mesto - 300PP in 3 krat polna skladišča - igiorcek

2. Mesto - 200PP in 2 krat polna skladišča - buzo1

3. Mesto - 100PP in 1 krat polna skladišča - GaLactic

zvitorepec01 - Osvojil tolažilno nagrado, ker je po mnenju ekipe izdelal najboljši header čeprav je zamudil rok.
Waffenstafen - Diskvalificiran zaradi goljufanja.
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
diskvalificiran si bil :)
[14:19:07] MrShadow /ingame admin: ker si pisal okoli naj glasujemo zate
[14:19:10] MrShadow /ingame admin: oz nekaterim si
[14:19:24] Waffenstafen: kje pa to pise da je prepovedano?
[14:20:30] Waffenstafen: kaj si rajsi tiho ne..
[14:20:37] Waffenstafen: sej kaj druga od tebe nisem pricakoval :)
[14:21:01] MrShadow /ingame admin: tut igralci neki novi so na forumu
[14:21:29] MrShadow /ingame admin: ki so v roku 24 ur od registracije samo votali zate.
[14:21:37] MrShadow /ingame admin: nič drugega.
[14:21:41] MrShadow /ingame admin: zelo zanimivo :)
[14:22:04] Waffenstafen: če sem jim rekel naj glasujejo zame so se registrirali
[14:22:06] Waffenstafen: čista logika
[14:22:07] Waffenstafen: ..
[14:22:09] MrShadow /ingame admin: in so bli vsi za to da ni prav kar si nardil
[14:22:30] Waffenstafen: pa se dobili ste na clanih, kaj se gres
[14:22:37] Waffenstafen: daš pa 1. mesto igiorcek
[14:22:44] Waffenstafen: cakaj, ti posljem sporocilo
[14:22:46] Waffenstafen: pa bodi glasen
[14:23:14] Waffenstafen: itak, vasi modi si neupajo nic recit riti
[14:23:30] Waffenstafen: edin peter je se pameten
[14:24:00] Waffenstafen: igiorcek dne 01.11. ob 17:04
sej ne rabis, edino midva sva vrjetno kandidata, par glasov bom sicer še dobil ker sem par prijateljem rekel da povejo po plemenih da glasujejo zame haha:)

ampak nebom več, boš zmagau
[14:24:03] Waffenstafen: kaj je tole?
[14:24:42] MrShadow /ingame admin: po plemenih
[14:24:50] MrShadow /ingame admin: ok, bom javil v ekipni chat
[14:24:54] Waffenstafen: lisjak pravi lisjak si res
[14:24:55] MrShadow /ingame admin: kaj je to takega?


igiorcek, ki je pocel isto kot jaz...za njega se jim sladko jebe, samo da so mene diskvalificirali :rolleyes:
Pa se nekaj..kje pise, da je to prepovedano, a mogoce nisem videl al sem slep al kaj :rolleyes:
 
Last edited:

Chopper

Member
Reaction score
0
Vse je jasno.. nagradna igra je bila imenovana najboljši header ne pa igralec z največ prijatelji. V primeru če misliš, da je goljufal še kdo drug posreduj administratorjem dokaze in se bodo na podlagi tega odločili kako in kaj.
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
[14:23:30] Waffenstafen: edin peter je se pameten
[14:24:00] Waffenstafen: igiorcek dne 01.11. ob 17:04
sej ne rabis, edino midva sva vrjetno kandidata, par glasov bom sicer še dobil ker sem par prijateljem rekel da povejo po plemenih da glasujejo zame haha:)

ampak nebom več, boš zmagau
[14:24:03] Waffenstafen: kaj je tole?
[14:24:42] MrShadow /ingame admin: po plemenih
[14:24:50] MrShadow /ingame admin: ok, bom javil v ekipni chat
[14:24:54] Waffenstafen: lisjak pravi lisjak si res
[14:24:55] MrShadow /ingame admin: kaj je to takega?


igiorcek, ki je pocel isto kot jaz...za njega se jim sladko jebe, samo da so mene diskvalificirali :rolleyes:
Pa se nekaj..kje pise, da je to prepovedano, a mogoce nisem videl al sem slep al kaj :rolleyes:

Vse je jasno.. nagradna igra je bila imenovana najboljši header ne pa igralec z največ prijatelji. V primeru če misliš, da je goljufal še kdo drug posreduj administratorjem dokaze in se bodo na podlagi tega odločili kako in kaj.


Ja kaj pa je tole...a sem brezveze poslal sporocilo shadowu?
 

DeletedUser

Guest
Lol ... chopper ... saj tukaj je vse o prijateljih ... mislim ,da če bi kdo drug naredil slikico .. bi verjetno prijatelji glasovali zanj ... :) Logično :D

Tak, da je to mimo .. :D
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Ja, ampak je razlika
-> Tukaj lahko glasuješ zame.
-> Glasuj zame.

Tako smo se odločili celotna ekipa tako da ta odločitev ni samo moja. V primeru nestrinjanja pišite Motorki.
 

DeletedUser

Guest
Ja, ampak je razlika
-> Tukaj lahko glasuješ zame.
-> Glasuj zame.

Tako smo se odločili celotna ekipa tako da ta odločitev ni samo moja. V primeru nestrinjanja pišite Motorki.

Saj ne, da se ne strinjam ampak ti povem .. Mislim, da prijatelji bodo glasovali zate in ne za najlepšo sliko ... Po moji logiki ... :) Če so takšna pravila so pač takšna, se strinjam ... Jih je treba upoštevat ...
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
Saj ne, da se ne strinjam ampak ti povem .. Mislim, da prijatelji bodo glasovali zate in ne za najlepšo sliko ... Po moji logiki ... :) Če so takšna pravila so pač takšna, se strinjam ... Jih je treba upoštevat ...


Sory miki, ampak kje piše, da je prepovedano pošiljat svojim soigralcem in prijateljem naj glasujejo zate?Samo to mi naj nekdo razloži, ker sem bil zaradi tega diskvalificiran.
Drugo kot drugo igralec, ki je v tej nagradni igri zmagal, se mi zdi da ni pravično saj je počel enako kot jaz..Nisem jezen, se mi pa zdi, da ni pravično do mene.
(Če koga zanima imam vse poslikano)
 
Last edited:

Chopper

Member
Reaction score
0
Verjetno je delno tudi moja napaka ker bi morala biti natančnejša pravila.
~ Počakajte da se ekipa pogovori ~
 

igiorcek

New Member
Reaction score
0
Moram , priznati tudi jaz sem seveda, napisal na forum , če lahko glasujejo za mojo sliko, ker nisem vedel da je to prepovedano ? V pravilih nič ne piše in kako bi potemkaj vedela z waffenstainom ? saj nemoreva vedeti če ni natančnih navodil.. Je pa kot je mikimuki povedal, logično da bojo tvoji prijatelji glasovali zate in ne za najlepšo sliko, saj tale igra temelji na prijateljstvu:)
Upam da bo pravično za vse in bo waffenstain prvi ..

Lep pozdrav
igor
 

DeletedUser

Guest
Sory miki, ampak kje piše, da je prepovedano pošiljat svojim soigralcem in prijateljem naj glasujejo zate?Samo to mi naj nekdo razloži, ker sem bil zaradi tega diskvalificiran.
Drugo kot drugo igralec, ki je v tej nagradni igri zmagal, se mi zdi da ni pravično saj je počel enako kot jaz..Nisem jezen, se mi pa zdi, da ni pravično do mene.
(Če koga zanima imam vse poslikano)

A si ti zelo omejen človek al kaj .. Se ne strinjam, da prijatelji ne bi smeli zate glasovat ampak če so takšna pravila potem se strinjam... Mislim, da boš moral ponovno v šolo ... Al pa si res nepismen in ne znaš razbrati mojih sporocil ..
 

igiorcek

New Member
Reaction score
0
mikumuki, sej je waffenstafen rekel da NIKJER NE PIŠE da ne smeš prositi prijateljev:)
Sicer pa če ni bi prosila prijateljev in soplemenjakov bi bila udeležba še manjša, ker forum je zelo malo obiskan, samo 40 glasov, s tem da sva oba javno objavila na forum v plemenu :)
 

DeletedUser

Guest
gre za popolno enako zgodbo kot pri politiki......tajkuni in podobno....če ni v zakonu-pravilu napisano,potem lahko narediš...
in potem se pojavi dilema kkao naprej.ž
1.jasna pravila ki onemogočajo kakršne koli lahke pridobitve glasov,denraj,itd.....

če so pravila temeljito in dobro napisana,JASNA,DA JIH ZNA VSAK KMET PREBRAT,POTEM TU NI DILEME.

TO VELJA TUDI ZA OSTALE STVARI....NAJ SE NAPIŠEJO PRAVILA IN JE TO TO.
ne se potem pritoževat,da jih je kdo obšel....

česar ti ne prepovedujejo lahko storiš
 

zvitorepec01

New Member
Reaction score
0
Mislim, da Waffenstafen nebi smel biti diskvalificiran, saj ni bilo nobenega pravila glede tega. Nikjer ni pisalo, da nesme pošiljati v plemenu sporočila, da za njega glasuje. Le moje mnenje, odločili boste vi hehe :)
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
Verjetno je delno tudi moja napaka ker bi morala biti natančnejša pravila.
~ Počakajte da se ekipa pogovori ~

A si ti zelo omejen človek al kaj .. Se ne strinjam, da prijatelji ne bi smeli zate glasovat ampak če so takšna pravila potem se strinjam... Mislim, da boš moral ponovno v šolo ... Al pa si res nepismen in ne znaš razbrati mojih sporocil ..


Nimam kaj reci..Vse ti je povedal Igor.
 
Status
Not open for further replies.
Top