Pritožba Javno obvestilo potpori

Status
Not open for further replies.

BLACK FAJTER

New Member
Reaction score
0
lp

Seznanjam odgovorne ,da je u toku TOŽBA.
Po večkratnem upozarjenju in dokazovanju nepravilnosti,ter kršenje pravil igre.Iz strani igralcev plemena TI. Ter vaše neangažiranje,da bi se nepravilnosti odstranle,klub večkratnem opozarjenju ,ter dokazovanju z materjalnimi dokazi iz naše strani,da nekateri igralci, igrajo po več računov hkrati.

Vas seznanjam,da sem predal zadevo z vsemi dokazi o nepravilnostih ,ter kršenju pravil igre.Pristojni priznani odvetniški pisarni v kateri je zaposlena moja sestra,da z pravnimi sredstvi začne postopek pri pristojnih organih.

Nekateri mislite ,da ste usemogočni,ter ,da si lahko marsikaj privoščite.lp
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
To so po moje samo na pamet grožnje ker misli da bo s tem kaj spremenil !!

Veš kak rečejo ti lahko tožiš sam kaj boš mel od tega :D [SPOIL](najverjetneje veliko finančnih izgub !! )[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Ja, tožit se ti innogames, od kjer prihaja tw se ti res ne splača, samo sekiral se boš, vprašanje pa je, kot je rekel ubijalec, če bo tožba sploh prične, potem pa verjetno imajo še polno dobrih izgovorov, da so prazniki, in niso imeli časa ipd.
taka tožba je težka in finančno tvegana.
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Jao zarad ene igrce-.-'

Smešen si;)



Meni se zdi tudi malo "Tuu mach"...Ni vojna plemen zaradi zabave??Da si krajšaš čas ne pa te enga tožiš..:D



PS:pri vojni plemen sem jas zgubu živce ene 99999999999999999X ampak še vedno nisem nobenga tožu...:p
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
PS:pri vojni plemen sem jas zgubu živce ene 99999999999999999X ampak še vedno nisem nobenga tožu...:p

hja on ne misli da je zgubo živce tožit on misli tožit to da igrca ni kao fer !!! Ker bi naj več igralcev igralo ene in iste račune podpora pa kao bi naj to ignorirala :)

Po pravilih bi se moralo take igralce blokirat kar se pa ne zgodi :)

Drugače je pa to čista bedarija da boš tožu zarad igrce :D
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
hja on ne misli da je zgubo živce tožit on misli tožit to da igrca ni kao fer !!! Ker bi naj več igralcev igralo ene in iste račune podpora pa kao bi naj to ignorirala :)

Po pravilih bi se moralo take igralce blokirat kar se pa ne zgodi :)

Drugače je pa to čista bedarija da boš tožu zarad igrce :D


Se strinjam:D:)
 

BLACK FAJTER

New Member
Reaction score
0
Upam da maš veliko denarja ker ga boš rabil.
Razlog št. 1 Tožba nebo nikoli prišla do sodišča
Razlog št. 2 Četudi pride do sodišča, tožiš podjetje, ki ima zagotovo zelo usposbljene odvetnike in boš tožbo izgubil

lp
Ne komentiraj zadev,ker neveš kaj use je že u toku.
 

BLACK FAJTER

New Member
Reaction score
0
lp
Moj nahiter odgovor usem,ki ste komentirali mojo objavo.

1.Zadeva je u toku.

2.Dotične osebe u tej zadevi naj se zamislijo malo,kaj sledi po praznikih.

Da vam malo razjasnim zadevo.

Zgleda da nekateri igralci si lahko marsikaj dovolijo in pri tem majo še potporo od članov potpore.In za njih nevelajo pravila FERPLEY IGRE.
Zadevo bom pripeljal do konca.Bomo videli u prihodnosti,kdo je mel prav in kdo ne.
Kar se pa tiče financ ne skrbite lp.
 

BLACK FAJTER

New Member
Reaction score
0
To so po moje samo na pamet grožnje ker misli da bo s tem kaj spremenil !!

Veš kak rečejo ti lahko tožiš sam kaj boš mel od tega :D [SPOIL](najverjetneje veliko finančnih izgub !! )[/SPOIL]


LP
Ne govori traparij,če ne poznaš zadev u podrobnosti.lp
 

DeletedUser

Guest
Ej se vidi da nimaš niti še 12 let ker pišeš potpora namesto podpora!
 

DeletedUser

Guest
Ej se vidi da nimaš niti še 12 let ker pišeš potpora namesto podpora!

Slovnica je pa res porazna. Na ravni 5 letnega otroka. Sem se prav zgrozil, ko sem bral tele komentarje.
 

Vžverca

New Member
Reaction score
0
Dddddddddddddd

Joj to je samo igra in ti bi se tožil, zaradi igre?
Ja ni čudno, da je država v dreku, če pa imamo takšne otročičke kot si ti, ki za vsako malenkost tožarijo in jokajo (pričakujem, da me boš zaradi tega stavka tožil, hehe.)
Poglej podpora ni kriva, če si ti noob in ne poznaš osnov igre. Glede na napisano sklepam, da še obiskuješ osnovno šolo, če se pa motim in si starejši, pa raje čas, ki ti bo ga vzelo tožarjanje porabi za družino (če jo imaš), bo veliko pametneje.
Lep pozdrav, žverca.
 

DeletedUser

Guest
No jaz če bi bil sodnik bi te meu za norega da zarad igrce tožiš:D

LOL
 

Flako

Member
Reaction score
0
No jaz če bi bil sodnik bi te meu za norega da zarad igrce tožiš:D

LOL

To me spominja na en primer, ko je v ZDA ženska dala v pralni stroj dojenčka in potem tožila proizvajalca , da v navodilih za uporabo ni pisalo, da v pralnem stroju ne smeš oprati otroka...
Hja, saj veš, delno imaš prav, vendar Slovensko in nasplošno Evropsko pravo še ni tako daleč, da bi lahko kaj takšnega zmagal...
Drugače pa vso srečo,... ;)

ps. O kateri odvetniški pisarni govoriš? Pač tak, me zanima, da vidim, kdo je takšen heroj, da kaj takšenga sprejeme...
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
To me spominja na en primer, ko je v ZDA ženska dala v pralni stroj dojenčka in potem tožila proizvajalca , da v navodilih za uporabo ni pisalo, da v pralnem stroju ne smeš oprati otroka...
Hja, saj veš, delno imaš prav, vendar Slovensko in nasplošno Evropsko pravo še ni tako daleč, da bi lahko kaj takšnega zmagal...
Drugače pa vso srečo,... ;)

ps. O kateri odvetniški pisarni govoriš? Pač tak, me zanima, da vidim, kdo je takšen heroj, da kaj takšenga sprejeme...


Saj nekateri ljudje delajo to zaradi denarja...
 
Status
Not open for further replies.
Top