Kdaj bo konec serverja 1

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Konec bo:

a) Ko ostane samo 1 igralec na svetu.

b.) Kadar ostane 1 Pleme, ki bo imeli premoč v razmerju točk; npr.: 300M in drugo uvrščeno pleme pa bo imelo le 100k Točk.
 

DeletedUser

Guest
recimo,a zato bi morali biti na svetu samo 2 plemeni še ali pa druga tako mala da nebi mogla razlike naredit nikakšne.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Kadar bo že očitno da eno pleme, totalno prevlada naslednje urvščeno, se bo server zaključil.

In ja lahko traja več let. Odvisno od konkurence, aktivnosti in igralcev.
 

gistro

Member
Reaction score
0
saj je W1 na .net strežniku še vedno aktiven. štartali so pa kdaj?... tam nekje začetek 2006 leta.
 

DeletedUser

Guest
saj je W1 na .net strežniku še vedno aktiven. štartali so pa kdaj?... tam nekje začetek 2006 leta.

Junij 06...


Drugače pa, Sasuke.. jaz sem mislil, da server zaprejo, ko stroški za vzdrževanje serverja postanejo višji od dobička od premium računov.
 

DeletedUser

Guest
Na vašem mestu bi ljudi prisilil, da ga kupijo. Eni so tako ali tako zasvojeni z igro in ne bi zmogli drugače kot, da vam plačajo..
 

DeletedUser

Guest
konec serverja bo 21.12.2012 - ja vem, bullshit :D

Drgac konc je tkt, k igralci sami zahtevajo da zakljucijo svet.
 

DeletedUser

Guest
Na vašem mestu bi ljudi prisilil, da ga kupijo. Eni so tako ali tako zasvojeni z igro in ne bi zmogli drugače kot, da vam plačajo..


Predstavljaj si da si zadnji na serverju... In kupis server... Ziher bi si dal neke prednosti pred ostalimi ali pac nekaj... Postalo bi nezanimivo...


Drugace pa mislim da na w1... Nimajo stroskov visjih od dobicka. Ce nimajo tam premiuma... Sploh nimajo sanse za eksistenco. <--- Majo ce jih veze res velika volja.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Nimam dostopa do preverjanja, koliko jih ima Premium in koliko ne - ampak morda je dobiček iz S1.

Nevem, nisem prepričan, mogoče sem se prej zmotil in je res da ima dobiček, saj če ne bi imel, pomoje ne bi nam dali novi Svet, saj se jim ne bi splačalo.
 

DeletedUser

Guest
mislim da je sistem tak, da imajo server razdeljen na quote, vsak svet ima svojo quoto (torej koliko igrlacev lahko igra na njem, zato se tudi po določenem času zapre in ne moreš več tam igrati), potem vsaka quota na nekem svetu ima pod quoto (izračunano imajo koliko je možnih vasi na svetu in s tem določijo quoto igralcu), torej koliko vasi ima lahko največ 1 igralec , če ne napada drugega igralca in te quote so npr kb oz. pač kaj majo MB....
s časom se jim poraba serverja manjša, oz sveta saj je na določenem svetu manj igralcev in se veča quota vsakega posameznega igralca (ki pa jih itaq ne morejo preseči)
in tak majo pošten profit na koncu.....
to je zaj samo primer tak da si lahko predstavljate kak to deluje..... (quota kao limit :p)
tak da po mojem imajo na w1 ziher kakih 50% profita če ne več
 
Top