Odgovorjeno KDAJ PRIDE VEN 5.SVEToziroma server???

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Do zdaj je bilo na vsake 3 mesece, vendar bi bilo videt, če sveta 5 ne bi bilo še kar nekaj časa...
 

DeletedUser

Guest
Ja, do zdaj so izhajali na 3 mesece. Ampak mislim, da bo za izid S5 potrebno več časa kot od S3-S4. Tako da pričakuj okoli božiča.
 

fenix owner

New Member
Reaction score
0
Ja upam da res pride okoli božiča saj smo se zmenili da zavladamo svetu pomoje o tudi najbolj zanimiv svet...
Tako da pričakujemo tudi ponoven nastop TMP-ja...
 

DeletedUser

Guest
Ja upam da res pride okoli božiča saj smo se zmenili da zavladamo svetu pomoje o tudi najbolj zanimiv svet...
Tako da pričakujemo tudi ponoven nastop TMP-ja...

hm.. čudno glede na to da mi v TMPju nič nevemo o tem. ;)
In nebi rekel da bo okoli božiča nov svet, saj je enostavno prehitro(glede na stanje drugih svetov), seveda pa če bo do takrat različica 7.0 zunaj, bo verjetno res takrat nov svet.
 

DeletedUser

Guest
Glede na to kar piše na koncu posta pod rubriko Različica 7.0 petič in sicer: "Sledi:7.0 je pred vrati, ali ste pripravljeni?"
Bo 7.0 kaj kmalu izšla. Ali pa se morda motim in je mogoče namig za novo novost:).

Lp, Munsti
 

nofear

Member
Reaction score
0
Po mojem po tem ko bo 7.0 zunaj . Kolikor jst vem bi se naj 5 odprla med zimskimi počitnicami ampak lahko da se motim.
 

DeletedUser

Guest
Glede na to kar piše na koncu posta pod rubriko Različica 7.0 petič in sicer: "Sledi:7.0 je pred vrati, ali ste pripravljeni?"
Bo 7.0 kaj kmalu izšla. Ali pa se morda motim in je mogoče namig za novo novost:).

Lp, Munsti

Glede na to da sta vsaki teden 2novosti izšli in je bilo napisano da bo to do izida 7.0, bi rekel da bo naslednji teden nadgradnja na 7.0.
 

DeletedUser

Guest
a mislte da bo na novem svetu 5 že aktivirana različica 7.0?
 

DeletedUser

Guest
Ne preveč pričakovat s5, ker se lahko prehitro konca :)

me pa res zanima kdaj bo približno izid s5? kakšen mod lahko pomaga tu?
 

DeletedUser

Guest
Mene tudi zelo zanima kdaj bo prišel svet 5.Mogoče Za miklavža,dedka mraza ali božička kako kot prejšnje leto .;):D
 
Status
Not open for further replies.
Top