Komentarji na temo "Naslovnica revije"

Chopper

Member
Reaction score
0
Napadalec12 ter thegamlc, prosim vaju, če v reviji preverita kako mora izgledat izdelek in kakšne so ustrezne dimenzije.
 
Last edited:

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Napadalec12 ter thegamlc, prosim vaju, če v reviji preverita kako mora izgledat izdelek in kakšne so ustrezne dimenzije.

Tu pa moram nekaj pripomnit... če gledaš po navodilih v reviji - ti piše 596px * 91px ... Takšne slike bi pa lahko uporabili kvečjemu za logo na forum strani. To naslovno vrstico ali kak pač vi temu rečete. Tak, da nebom komentiral glede tega, da naj si pogledata dimenzije v plemenskih novicah... edino če imate nagradno igro za naslovno vrstico foruma in ne za naslovno stran revije... haha :D
 
Last edited by a moderator:

Chopper

Member
Reaction score
0
Tu pa moram nekaj pripomnit... če gledaš po navodilih v reviji - ti piše 596px * 91px ... Takšne slike bi pa lahko uporabili kvečjemu za logo na forum strani. To naslovno vrstico ali kak pač vi temu rečete. Tak, da nebom komentiral glede tega, da naj si pogledata dimenzije v plemenskih novicah... edino če imate nagradno igro za naslovno vrstico foruma in ne za naslovno stran revije... haha :D

To je bilo popravljeno že pred nekaj dnevi ;)
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
To je bilo popravljeno že pred nekaj dnevi ;)

Lepo, da ste omenili... Nekateri ne downloadamo vsakič znova ko želimo pogledat novice. Downloadaš 1x pa je mir. Tak, da tudi moja slika ni bila po merah narejena če ste jih spremenili - sem imel 596x910.

Daj briši te poste ali pa jih premakni v ustrezno temo... samo smetiva tu kjer ni potrebno. Meni se tak več neda glede tega z vami ukvarjat. :)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Se opravičujem glede napake. Sem prepozno ugotovil napako in sem še isti večer napako popravil. Pravilna velikost je 596x791px. Lahko je tudi večje dimenzije.
Če se da popravit, vas prosimo, da izdelek ponovno oddate, v nasprotnem primeru me kontaktirajte, da najdemo rešitev.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Te bom kontaktiral in ti bom napisal problem, do kdaj pa sploh igra vela?Lp!
 
Top