Komentiranje tem.

Flako

Member
Reaction score
0
Skratka, zadeva, katero jaz opažam že od začetka svojega moderiranja. Ogromno uporabnikov spremlja forum, določeni registrirani, določeni neregistrirani, vendar le redki komentirajo, kaj mislite kaj je razlog za to in kako te razloge odpravit?
 

DeletedUser

Guest
mogoce zato ker se bojijo biti banani
mogoce se te bojijo
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ha ha ha
Mene se morejo bati, samo če vedo da bodo kršili pravila. Drugače pa ni potrebe...
 

strawberry death

New Member
Reaction score
0
Zato ker se veliko članov boji komentirati ampak ne zaradi bannanja... temveč zaradi raznih ubijalcev ter še nekaterih drugih, ki bi se jim takoj posmehovali če bi napisali kaj neumnega...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Zato ker se veliko članov boji komentirati ampak ne zaradi bannanja... temveč zaradi raznih ubijalcev ter še nekaterih drugih, ki bi se jim takoj posmehovali če bi napisali kaj neumnega...

Kdo bi si mislil, da boš ti kdaj kaj pametnega napisal... Ampak imaš prav, in tudi vas morem vse potolažiti, pripravljamo protiukrep za takšna dejanja in posmehovanja nevednim. ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Jaz žalil? Nikoli, lahko vprašaš big bossa ;) .
In to sem napisal tebi, ki imava svojo zgodovino in morem ti priznatih, ogromno je bilo takšnih kot ti, ki so toliko žalili ekipo, vendar ti si edini, ki me je kadarkoli skozi žaljenje nasmejal. Dober si bil, zato sem te vedno po svoje spoštoval.
 

DeletedUser

Guest
Zato ker se veliko članov boji komentirati ampak ne zaradi bannanja... temveč zaradi raznih ubijalcev ter še nekaterih drugih, ki bi se jim takoj posmehovali če bi napisali kaj neumnega...

če ga je pa česa takšnega strah pa nima kaj iskat na forumu. To je moje mnenje, a misliš da je na .net neumnim izjavam prizaneseno gx?
PS: Potem pa še najbolje da v rl nikamor iz hiše ne gre in se z nikomur ne meni, ker tam tudi se ti bodo posmehovali če boš kaj neumnega rekel. Potem si pač antisocialen človek.
 
Last edited by a moderator:

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Po moje v glavnem ne komentiramo zato, ker nimamo nič novega za povedat, in se nam ne da ubadat z raznimi pravokacijami....
 

ninja

Member
Reaction score
0
tako je, če nekaj komentiraš, dobiš takoj nofearja na glavo in ti teži in ponareja posnetke strani, da nabija v prazno

moj predlog je, da lahko komentirajo svet le tisti, ki so prijavljeni pod istim imenom kot v igri, če igra 1434 igralcev, samo toliko uporabnikov foruma. Ostali tudi gledat ne morejo tem iz sveta, kjer niso aktivno prisotni. Poljubne nicke bi pa ukinil in odstranil obstoječe.
 

Flako

Member
Reaction score
0
moj predlog je, da lahko komentirajo svet le tisti, ki so prijavljeni pod istim imenom kot v igri, če igra 1434 igralcev, samo toliko uporabnikov foruma. Ostali tudi gledat ne morejo tem iz sveta, kjer niso aktivno prisotni. Poljubne nicke bi pa ukinil in odstranil obstoječe.

Se strinjam, vendar veš kako težko je to narediti? Točna evidenca vseh nickov forum in ingame? ker forum in igra nista med seboj povezani, ni skupnih baz podatkov in nič, torej vse ročno primerjati. Hm, praktično nemogoče.
 

ninja

Member
Reaction score
0
Dajte to povezat, bo forum čitljiv in bolj jasen, tako pa večina igralcev uporablja razme preobleke in se skriva ter nabija, večinoma v prazno. Se pa strinjam, da ročno to ne gre.
 

DeletedUser

Guest
Zato ker se veliko članov boji komentirati ampak ne zaradi bannanja... temveč zaradi raznih ubijalcev ter še nekaterih drugih, ki bi se jim takoj posmehovali če bi napisali kaj neumnega...

To je čisto res . Ubijalec in podobni , ki bi se zasmehovali. Zato si neupajo.
 

DeletedUser

Guest
To je čisto res . Ubijalec in podobni , ki bi se zasmehovali. Zato si neupajo.

Žal če ne preneseš resnice, ti tu nihče nemore pomagat in se tudi nemore spremenit. Resnica bo ostala resnica. Še enkrat prilagam moj post zgornji:

če ga je pa česa takšnega strah pa nima kaj iskat na forumu. To je moje mnenje, a misliš da je na .net neumnim izjavam prizaneseno gx?
PS: Potem pa še najbolje da v rl nikamor iz hiše ne gre in se z nikomur ne meni, ker tam tudi se ti bodo posmehovali če boš kaj neumnega rekel. Potem si pač antisocialen človek.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm... Kaj pa vem. Nekateri hodijo sem gor pocekirati zgolj uporabne stvari za njihovo klikanje in se niti ne ubadajo s temi debatami tu gor.
Res je da smo slovenci taki da hitro poci (ne samo vojna plemen, glejte recimo slovenske posnetke na youtubu, komentarje pod javnimi temami bilokje), in se nekaterim morda enostavno ne da s tem ukvarjat.

Se mi pa vseeno zdi dovolj velika uporaba foruma glede na stevilo igralcev.
Mislim da ce primerjamo procentualno s tujimi drzavami, nismo v zaostanku, vsaj velikem ne.
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
jap zdi se jim brezveze brat pa obadat tukaj gor

jap najbrž se tudi bojijo da jih bodo nekateri skritiziral čist
 

DeletedUser

Guest
Al pa se nam preprosto ne da? Nekatere teme so pa tudi take, da se sam kregajo. Ponavadi so vse o igralcih ki so nekoč igrali, ali podobno.. To te vse odžene, da bi karkoli napisal.
 
Top