Odgovorjeno Konec serverja

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni, mene pa zanima kaj se zgodi z računom, ko je konec serverja? A se še potem lahko logiram in občudujem svoje vasi in napišem še kakšen ZS ..ali je enostvno vse zablokirano? Pa prosim ne pisat vsevedi in spamerji, prosim admina za odgovor.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni, mene pa zanima kaj se zgodi z računom, ko je konec serverja? A se še potem lahko logiram in občudujem svoje vasi in napišem še kakšen ZS ..ali je enostvno vse zablokirano? Pa prosim ne pisat vsevedi in spamerji, prosim admina za odgovor.

nemoreš nič, je samo kup podatkov do katerih ne moreš več dostopat. Nerabi se Motorka z takim vprašanjem ubadat.
 

DeletedUser

Guest
no fajn, samo, da ima pomočnika. Sedaj pa mi razloži kako potem dobim nagradni premium, če ne morem več na račun?
 

DeletedUser

Guest
no fajn, samo, da ima pomočnika. Sedaj pa mi razloži kako potem dobim nagradni premium, če ne morem več na račun?

Na račun še vedno lahko prideš, le ne na tistem svetu, to je vse ločeno. PP bodo enostavno naloženi na tvoj račun, k obstoječim in jih boš lahko na drugih svetovih uporabljal.
 

DeletedUser

Guest
Ja to mi je jasno. Kaj pa če nimam istega imena.Pa še nagradno vprašanje - kaj če sploh ne igram na drugih svetovih?
 

DeletedUser

Guest
Se pa loginaš pod tem imenom na katerega si dobil nagradni premium na npr. s7 in potem ta PP prestaviš na račun, ki ga igraš potem pa enostavno izbrišeš ta račun.
 

DeletedUser

Guest
Kaj pa razna ZS sporočila..se mogoče,da to kam shranit oziroma prenesti?
 

DeletedUser

Guest
Ja to mi je jasno, samo ne mislim zdej pol dneva za to porabit.
 
Top