Kovač

DeletedUser

Guest
Ojla!

Zanima me kaj je s kovačem? Ali zadeva ne funkcionira še ali si samo narobe predstavljam to? Opis kovača namreč pravi: "Pri kovaču lahko razvijaš in izboljšuješ orožja. Nadgradnje kovačije ti omogočajo raziskave boljših orožij ter hitrejše raziskave." in sem sklepal, da lahko vsaki enoti tukaj razviješ orožje, s tem postane močnejša in tudi manj izgub v napadu.

V nasprotnem primeru, kaj lahko storim, da bodo moje enote močnejše v napadu oziroma, da minimiziram izgube z farmanjem. Sem pomislil tudi že na ovne.


lp CusCo
 

DeletedUser

Guest
V nasprotnem primeru, kaj lahko storim, da bodo moje enote močnejše v napadu oziroma, da minimiziram izgube z farmanjem. Sem pomislil tudi že na ovne.

Na to vprašanje obstaja en enostaven odgovor, in to je da izuriš več vojske.
 

DeletedUser

Guest
"Pri kovaču lahko razvijaš in izboljšuješ orožja. Nadgradnje kovačije ti omogočajo raziskave boljših orožij ter hitrejše raziskave." in sem sklepal, da lahko vsaki enoti tukaj razviješ orožje, s tem postane močnejša in tudi manj izgub v napadu.
Na tem svetu lahko razviješ samo 1 stopnjo enot. Odvisno od nastavitev sveta, na drugih jih lahko do 10. Očitno imajo pa povsod enak opis.


V nasprotnem primeru, kaj lahko storim, da bodo moje enote močnejše v napadu oziroma, da minimiziram izgube z farmanjem. Sem pomislil tudi že na ovne.
Kot rečeno, enot na tem svetu ne moreš izboljševati. Ovni so pa potrebni za rušenje zidov, tako da ko sesuješ zidove vsem farmam, boš lahko farmal brez izgub.
 

DeletedUser

Guest
Aha okey, najlepša hvala obema za odgovore. Toliko, da sedaj vem kako naprej se usmeriti približno =)


Lp CusCo
 
Top