kraja računa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ojla!

igralec z vzdevkom Seaway me je prosil za pomoč, češ, da so mu ukradli račun. kako mu lahko pomagam?:confused:
 

gistro

Member
Reaction score
0
kraja računa? prvič slišim ... mogoče je kršil pravila in dobil ban in se zaradi tega ne more prijaviti.
 

DeletedUser

Guest
Živjo!
Sem vodja v plemenu AII. in tudi meni je pisal Seaway oz. Bluesky, kot se je imenoval. Bil sem njegov čuvaj računa do danes, ko me je izbrisal ob 14h. Seaway pravi, da so mu ukradli račun, spremenili msn in geslo in se ne more prijaviti več. Če je to mogoče sploh, ne vem. Prosim pa tiste, ki ste odgovorni oz. imate dostop do podatkov, da to preverite. Jaz lahko samo rečem, da je spremenil imena vseh 3 vasi in me ne spusti več do računa, kar pa je stari Bluesky redno dopuščal.

Spodaj posredujem še pogovor med bratrancem tistega, ki je uh+kradel račun, in Seawayem.

Lp, Pidy.

danes ob 17:26
Tam upiši pod nastavitve moj splet in vrni dobiš tega tu
Bluesky danes ob 17:24
ja žau bom ga probu prepričat sej on je že to velikrat kermu naredu tut men sam js mam take programe da to zbijm js sm biu u trgovini in on je to naredu aha zdle je na msn-ju pa bom povedu kwa je reku.
Seaway danes ob 17:21
Povej kaj hočeš v zameno
Seaway danes ob 17:20
Kaj hočeš imet kdo je ta tvoj bratranec igra gor tu..mene lahko prijaviš sam ne bo nič hočem, da vrneš račun tebe pa ne bom krivil nič bo on odgovoren..
Bluesky danes ob 17:18
pa sam neki ne kriv mene to je naredu moj brtranc na mojmu kompu žau tko da ne kriv mene da ne bom js tebe povedu adminu njemu so 4 račune ukradl pa sej lahko gre od začetka žal js pri tem nemorem nič pomagat to se men z bratrancom ne z mano js lahko kej pomagam ker bo itak on spremenu gesu da ne bom mogu gor js loh pomagam ampak hočem določene usluge ....Lp
 

DeletedUser

Guest
še tole prenesem; mi je pravakar poslal Seaway.

meni so ukradli tam pa so napisali na forumu kjer si to objavil, da verjetno je bil ban za bluesky in, da se ne more logirati v račun...to ni res ker on tale ki je ukradel moj račun igra normalno z novim geslom in tudi novim linkom splenim nasovom ki sem ga prej omenil..Prosim to napiš gor na forum in tudi te naslove msnja oz. spleta kjer dobivamo pošto...in naj preverijo originalnost računa čigav je bil in kdo ga je registriral pod tem naslovom je bil rojen bluesky bluesky0321@gmail.com ukradel pa ga je tale eminem123@live.com s tem naslovom..upam, da zdaj razumeš in to napiši v forumu za pomoč naročnikom in naj preverijo..če bojo rabili kaj več bom ti skopiral kaj je pisal tale ki ga je ukradel...
 

DeletedUser

Guest
ojla!

gistro..
no meni se zdi oz. sem prepričan, da ni bil ban-an...
 

DeletedUser

Guest
Odgovori

|
Vojna plemen ✆
Živjo Bluesky! Tvoj e-naslov bo spremenjen v eminem123@live.com. Če želiš spr...

15:47 (Pred 3 h)
Vojna plemen ✆
Za meni

prikaz podrobnosti 15:47 (Pred 3 h)

slovenščina
>
angleščina
Prevedi sporočilo
Živjo Bluesky!

Tvoj e-naslov bo spremenjen v eminem123@live.com.
Če želiš spremembo preklicati, v roku 14 dni klikni naslednjo povezavo:
http://www.vojnaplemen.si/change_em...ect&old_code=b4c16ec013e5338a02bc89ae6e19dd98

Vojna plemen
http://www.vojnaplemen.si
Odgovori

Posreduj




Vojna plemen - prošnja za spremembo e-naslova je preklicana

Prejeto X


Odgovori

|
Vojna plemen ✆
Živjo Bluesky! Preklical si svojo prošnjo za spremembo e-naslova. Povezava za...

15:49 (Pred 3 h)
Vojna plemenNalaganje ...
15:49 (Pred 3 h)
Vojna plemen ✆
Za meni

prikaz podrobnosti 15:49 (Pred 3 h)

slovenščina
>
angleščina
Prevedi sporočilo
Živjo Bluesky!

Preklical si svojo prošnjo za spremembo e-naslova. Povezava za potrditev iz prejšnje e-pošte tako ni več veljavna.


Vojna plemen
http://www.vojnaplemen.si
Odgovori


to je pogovor med starim blueskyom in forumaši...
 

DeletedUser

Guest
tole sem dobil od novega Blueskyja:

ej nism ti js ukradu račun moj bartranc ga je js ga sam preglejujem sam groziu mi pa ne boš ok

a je to zadosten razlog, da malo administrator ali operater igre ali kakorkoli se tistim, ki vodijo igro reče, da malo pregledajo račun?!

in še grožnja kradljivca računov:

ej ti kmet ti men ne boš tega govoru da se ti ne bojo zdle znajdli 5 napadov pa to močnih da boš pokojn pa admin je moj kolega O.K stari pa js ga nism ukradu ok

na koga naj se obrnem, da ztake igralce vrže iz igre???
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Račun je od tistega na katerega je registriran. Geslo lahko prejmeš tako, da na začetni strani klikneš "pozabil sem geslo". Če je bilo geslo poslano na tvoj račun potem je račun tvoj. Mail se pa samo spremeni tako, da v igri spremeniš mail in prejmeš mail z linkom do spremembe maila.

tole sem dobil od novega Blueskyja:

ej nism ti js ukradu račun moj bartranc ga je js ga sam preglejujem sam groziu mi pa ne boš ok

a je to zadosten razlog, da malo administrator ali operater igre ali kakorkoli se tistim, ki vodijo igro reče, da malo pregledajo račun?!

Niti ni... tak kot sem rekel račun je od igralca na katerega je registriran. In to ni nobeno priznanje storilca, ampak je izjava tretje osebe.

in še grožnja kradljivca računov:

ej ti kmet ti men ne boš tega govoru da se ti ne bojo zdle znajdli 5 napadov pa to močnih da boš pokojn pa admin je moj kolega O.K stari pa js ga nism ukradu ok

na koga naj se obrnem, da ztake igralce vrže iz igre???
Vse postopke imaš opisane zgoraj.


Upam da je sedaj kaj bolj jasno. Kajti če račun ni registriran na tebe, potem ekipa ne more narediti nič več.

Naj vam bo nauk za naslednjič, da NIKOLI ne zaupajte gesla ostalim igralcem ali prijateljem.

Lp,
Grobi
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ok. samo kako lahko nekomu ukradeš račun??? in zakaj takega ne morete preveriti in odstraniti iz igre?
 

DeletedUser

Guest
vidim, da si v tej igri posameznik poleg groženj in zmerjanja oz. žaljenja (npr. s čefur) lahko privošči tudi krajo računa, pa jo odnese brez posledic...
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Vse je napisano zgoraj. Na koga je registriran račun od tistega je račun (torej na koga se naslovi mail). Kako pa bi preveril če smem vprašati?
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Take stvari niso za na forum, za to obstaja podpora!!
Sem pogledal in res je Seaway lastnik računa. Dobil ga bo če se oglasi podpori.
Do nadaljnjega bo račun blokiran, VSI PA VEDITE, DA STE SAMI ODGOVORNI ZA "KRAJO" VAŠIH RAČUNOV. Pazite na svoja gesla, pa bo vse v redu.
 
Status
Not open for further replies.
Top