Majhna aktivnost na forumu?

mihibo5

Member
Reaction score
0
A se sam men zdi, a je res majhna aktivnost na forumu? Jst najdem teme, k sm jih ustvaru pred enmu letam.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Hmalu si to ugotovil :rolleyes: to se je naredilo takrat ko se je flako pridružil moderatorjem :p saj je strah in trepet vsakega živega bitja, le pogumni še stojimo :D
 

DeletedUser

Guest
hja lepo da si opazil...drugače pa je bil ta forum vedno bolj tih...ampak zdaj ko je flako mod pa še posebaj...:D
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Flako je tak NOOOB!

Sei ga neki taga vprasas(Jz sm ga vprasu, ce je ze biu u Laskem pa me je kr blokiru)

Sei nc drugac ni s forumom! :O
 

Flako

Member
Reaction score
0
Negro ti me vedno nasmeješ.
In blokiral sem te na skypu, ne na forumu. Na forumu mi lahko vedno pišeš(dokler, je napisano - pametno).
Skype pa je osebna stvar, ki nima veze z forumom, in imam tam samo kontakte, ki jih jaz osebno želim imeti.

Drugače pa on topic - ja, res je, forum je še zelo neaktiven, vendar postopoma se aktivnost dviguje in s časoma bo to postal zelo aktiven in vredu forum.
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Vem, da je Skype osebna stvar!

Ja sei reku sm (razn na Skypu nism dodau), da sm reku ko sm te neki vprasu (moj zadnji spamm)...

Da je isto na forumu!
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Vbistvu je vedno bla šibka aktivnost na Forumih. Zdaj razloge iskat zakaj je tako je precej nemogoče. Sam pa razmisljam v smeri, da so ti razlogi predvsem starost igralcev in le volja do igranja.

Ker kot kaže, je kar veliko igralcev po Svetovih, aktivnih. Vendar, če so uporabniki oz. igralci stari okrog 10-15 let jih kar manj mika se pomenkovat in skupaj z nami dolgočasiti po Forumih. Na drugi strani spet, pa imamo nas, malo starejše, ki pa si tudi težko najdemo čas za Forume.

Za Forum je potrebna res ena velika skupnost ljudi. Predvsem pa to, da sama igra mora biti osnovana tako, da je debatiranje po Forumih potrebno za uspešnejše igranje - kar Vojna Plemen sicer JE, ampak spet NE v tako veliki meri.


Več je dejavnikov, res. Lahko se kdaj zgodi preobrat, ampak odkar sem tu, smo imeli vedno težave z neaktivnostjo Foruma, katero smo poskušalo premagati z raznimi nagradnimi igrami - žal, naš uspeh je morda trajal kakšen dan-dva, nato pa so vsi novo prispelo, spet zašli v svoj svet preproste igre.

Morde ko bo kateri svet res kompetiven, se bo zanimanje in debata na Forumu vnela. Upajmo.
 

DeletedUser

Guest
hej ne žal me da sem star mam 14 let !"!! ja aktivnost je pa zelo majhna sploh ne najdem teme ki bi bila ves čas online
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Ne, saj jaz sem to zelo posplošil starost. Saj seveda so izjeme, ki so aktivne na Forumih, pa so stari med 10-15 let -> Kar je pa seveda super!

Zal...pa imaš prav. Ni preveč aktivnih tem oz. tem v katerih se bi dalo kaj resnega pogovarjat.
 

DeletedUser

Guest
pa dajte nagradne igre objavt sam na forumih ne pa na veliko razglašat. se bo že zvedlo od igralca do igralca. pa naj poteka igra čez vse leto, nagrade pa naj bodo vsak teden al pa na 2 tedna. pa ni potreba da so to PP. pa dejte 1 vas s 100 točki pa tko da se je ne sme napadat en let, al pa naj si igralc zbere 1 svojo vas, ki je ne smejo napadat 1 let al pa kej takega.

lp
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Evo, ena pametna ideja. To mi je vsec, da bi nagradna igrala trajala dlje - a nagrada pa bi bila kar fajna!
 
Top