Mejniki Sveta

DeletedUser

Guest
28 nas je not v glavnem plemenu... kot jaz vem je omejitev 40, in dve plemeni skup masta torej 80 članov.... a samo jaz vidim da je tukaj 52 članov razlike?
 

DeletedUser

Guest
kmalu vas nebo več niti polovica.... Do konca septembra računam da vas večina več nebo.
 

DeletedUser

Guest
jah jst itak nebom vč špilaw... Malo sm lih tok pred šolo, tak geeker, da bi med gimnazijo špilaw pa spet nism :D Kaj bo ta čas iz [H] pa nevem.
 

DeletedUser

Guest
T-Rex prvi z 2 vasicama...

ExOrcisT (494|519) K54 2,160 ExOrcisT [[H]] T-Rex- [Who?] 2010-08-31 - 05:50:48
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kmalu vas nebo več niti polovica.... Do konca septembra računam da vas večina več nebo.

No, jaz in davy sva že zapustila [H], zapuščajo ga tudi drugi... Res je tukaj preveč point whore-tov. Za vsaka 2 napada, morajo pošiljat obkrožnice... To pač ni pravo pleme.
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
kot sem dejal,taka plemena bodo slej kot prej razpadla, že na vsakem serverju so, zelo ''jači'' na začetku, ko pa se prvi nobli prikažejo pa ''let's abandon ship''.
na profilu imate napisano:
~SHOP~
~zdaj ste pa jaći!~
vjremiite da smo jači, razlika med nami in vami je ta, da čez 1 tedn bomo mi še obstajal , vi pa boste do končno propadli.
sej nemorte pomagat tako pač je.
 

DeletedUser

Guest
kot sem dejal,taka plemena bodo slej kot prej razpadla, že na vsakem serverju so, zelo ''jači'' na začetku, ko pa se prvi nobli prikažejo pa ''let's abandon ship''.
na profilu imate napisano:

vjremiite da smo jači, razlika med nami in vami je ta, da čez 1 tedn bomo mi še obstajal , vi pa boste do končno propadli.
sej nemorte pomagat tako pač je.


Hehe mal se pa motiš eno pleme, ki je sedaj med prvimi pa bo obstalo.:)
 

DeletedUser

Guest
Ni nujno. Naši najbolši imajo kar dosti vojske, taki kot pa so johnydeep al kr že je, ki majo po 1200 sekir in 800 LC-jev, so bili strah celotnega [H]-ja. Niti za bunker niso upali pisat :D
 

DeletedUser

Guest
Ni nujno. Naši najbolši imajo kar dosti vojske, taki kot pa so johnydeep al kr že je, ki majo po 1200 sekir in 800 LC-jev, so bili strah celotnega [H]-ja. Niti za bunker niso upali pisat :D

O kakem bunkeru pa ti sanjaš? vi še za 100 sulic pa 100 mečel ne spravite skupaj, spučemo vašega, čez 15min pa leti iz plemena XD tak je lažje ja
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Bravo!!!
Nobelova nagrada za znanost!
En aplavz za to mlado glavico ki je odkrila nekaj česar noben drugi ne ve.. -.-'
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
prvo kot prvo vas je lahko sram mel ste povprečje točk najboljše in to z dobro prednostjo najbolše, zdj je pa pleme na robu propada =)
sej to je pričakovano bilo sam usen
 

DeletedUser

Guest
Zavzeti igralci 2. mesto : ineek
Narobe!!

JOHNYDEEP zavzel vas od igralca crte 2010-09-01 00:07:26. Še dokaz.
Davy1202 zavzel vas od igralca ineek 010-09-01 00:18:37. Še dokaz.

Igralec crte je bil zavzet 11 minut in 11 sekund prej (kak ste zadel :D), kot igralec ineek. :rolleyes:

Lestvica izgleda tako:

1. - ExOrcisT
2. - crte
3. - ineek

 
Top