mikimuki in calimero

calimero

Banned
Reaction score
0
Pst Grega pazite na trial račune in dual imel vas bom na okah,saj vsi vemo kako igra frikson(miki muki) na vec računov.
 

DeletedUser

Guest
Haha spet trditve osebe ki samo lapa.. Pritrdi raje z dokazi... trial, dual več racunov.. Igram sam pa nimam ne duala ne triala.. Tak da je to le strel v prazno. Tisti, ki pa mene poznajo pa vedo da sem igralec, ki sem na veliko računih pomagal igrati kot coplay.. Ker so imeli pomanjkanje časa.. Kot na si4, si5 in svet 6.. Več informacij lahko izveš od svojih zvestih prijateljev kot ti sam praviš..

Pa da te opozorim.. Pišeš ze kot da si ze ingame moderator.. Mislim da bi prej sprejeli ubijalca, pa sanzesa v ingame ekipo kot pa osebo, ki ne ve kak se instalira OPERA..

LP MIKI
 

calimero

Banned
Reaction score
0
No,no miki muki na6 si mutil,z več računi zato so pa te nagnali iz plemena,so mi povedali tako kot jih ti imenuješ dvorski norčki.Na4 si bil najprej trial od malega mikija,potem v mojem plemenu dual na računu makisan,nato pa kot dual na makisanu igral obenem račun od vranjanca in s tem računom tolkel po našem plemenu,tu pa imam skyp za dokaz in takrat sem ti pisal,da to ne odobravam in si moral nemudoma zapustit naše pleme,toliko o tvojem poštenju.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Calimero pa ne ves ti tega, da z mikijem igrama vsaki po 15 acc-jev.
Mislis, da ce so ostali igralci bolsi od tebe, da vse midva igrama ? :D

Ce zavidas, da ''igra'' vec racunov, pa se jih ti daj. :D
Aja ti se enega ne znas, ne kaj bi sele 2 igral. :p

Triali, pa duali, pa niso prepovedani, tako da ne pametuj v prazno. :)



Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Hahaha prav smešen si mi.. Dvorni norčki in si4.. Da sem jaz kdajkoli igral Mali miki in račun vranjanac.. na si4.. Ti si pa res moral na glavo pasti.. Malo si zamešal to situacijo.. Za nadalnje informacije vprašaj svoje dvorne norčke oz. svetovalce.. Najbolje pa da vprašaš svojega prijatelja, če je sploh tvoj Prijatelj Malega MIKIJA, kdor je igral z njim.. Pa kdo dejansko je bil na računu Vranjanac.. Očitno ti nedokazljive besede gredo lepo od rok.. Drugače pa z to temo se lahko sam s seboj kregaš oz. debatiraš.

Za vse nadalnje informacije se obrni na lastnike teh računov... in na SVOJE ZVESTE PRIJATELJE, ki vedo več kot pa sam google.

lp
 

calimero

Banned
Reaction score
0
calimero pa ne ves ti tega, da z mikijem igrama vsaki po 15 acc-jev.
Mislis, da ce so ostali igralci bolsi od tebe, da vse midva igrama ?

Ce zavidas, da ''igra'' vec racunov, pa se jih ti daj.
Aja ti se enega ne znas, ne kaj bi sele 2 igral. :p

triali, pa duali, pa niso prepovedani, tako da ne pametuj v prazno.



Lp, grega




trial račun je povsem legalen to drži.ampak.če igraš trial račun,pa ne smeš igrat svojga a ne.nikdar se nisem hvalil,da sem dober igralec tudi to drzi a ne.sem pa se pohvalil z plemenom spqr,da bomo se močnejši kot na4.mi se vas ne bojimo,bojimo pa se vaše pokvarjenosti.zato pa sem dobil toliko igralcev na svojo stran,da bomo uničili zlo enkrat zavedno.
 

DeletedUser

Guest
Ja hvala bogu da se boste potrudili uničiti ZLO.. ampak pazi koga sprejemaš v pleme. Kaj pa veš mogoče jih je pa 70% vohunov.. Saj veš po tem smo znani :) Vsaj tako pravijo mediji oz. igralci ki so na drugih svetovih izgubili..

PS: Kaj pa veš calimero, v tem svetom so skrivnosti boš spet zaveznik z 90% sveta.. pa rekrutiral vse kar leze pa gre :)

LP
 

DeletedUser

Guest
Heh, ce igras trial normalno, da ne rabis se svojega racuna zraven. :)

Drugace kot sem ze povedal, na si9 naj zmaga bolsi.

Ce boste igrali cisto vojno, in zmagali kaj naj vam recem bomo pac izgubili.

Vendar verjamem, da temu nebo tako. V plemenu imamo kar nekaj izskusenih igralcev, tako da bo vojna tezka. :)

Upam, samo da spet nebos rabil celotnega serverja povabit v diplomacijo, oz. rekrutirat v pleme, kot je tvoja navada. :D



LP, Grega
PS: Miki je noob! :p
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Jaz nobenega ne prosim,drugi mene.Vsak pravi zlo in prevarante in speed mojstre je treba uničit.
 

DeletedUser

Guest
Hahaha, očitno ta petek 13 zelo vpliva na tebe.. Speed mojstre - mislim da ni osebe, na slovenski sceni ko bi se lahko kosal z nama.. :) sem 100% prepričan v to, kar kazejo moji rezultati na tekmah in treningih..

Mislim da ti še delavnice ne bi izgradil ko bi te sfarmal.. :)

LP MIKI
PS: Grega je NOOB!
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Poudrjam to ni vojna posameznikov,temveč plemen in ko unicimo pleme sta tudi vidava pozabljena speed mojstra.
 

DeletedUser

Guest
Mislim da midva ne bova nikoli pozabljena.. Vsaj ne v srcu pravih igralcev, ki vedo kaj je vojna plemen.. Tu je otroški peskovnik.. Mogoče bo pa pestrovito na si9.. Le rad bi čul od tebe da ne bo 90% karte tvoji zavezniki oz.. NNP ali celo vsi bodo pod pleme SPQR-A.

Če želiš pošten boj kot si sam praviš igraj ti in tvoje društvo in ne 30 plemen proti 1 plemenu, čeprav ti niti to ne bo koristilo.. Kot pravi Mungo preveč poznanstev uničuje to igro, še posebej skrivnosti, ki znajo bit na tistem kontinentu kjer bomo mi..

Kot je CM napisal.. zna bit na jugu 8 skrivnosti na severu pa 4.. ali pa obratno.. Potem bo pa spet blatenje da imamo veze pri motorki :)

Hahaha.. Mi vas ne bomo rabili uničiti, kot ti praviš za nas.. Ker kar se ne ustvari se ne more uničit :)
 

DeletedUser

Guest
Calimero, na speedu te pojema za stavo. :)

Hehe, mene ne moti ce sem pozabljen, pozabljen bo tudi si4, ki je itak bil greznica od serverja. :)

Ti pa ce nimas zadaj 20 igralcev, ki te podpira z deffom, pa tak neznas igrat. :)

Point vojne plemen je premikanje obrambe, ce to obvladas ti nemore noben nic. :)

Ce takrat nebi mel mene bi se zdaj posiljal traine v 10 sekundnih razlikah, spomni se kdo ti je opero nastavljal. :)

Kot sem ti ze povedal, naj zmaga na si9 bolsi, kar pa verjamem da bomo mi. :)



Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Poudrjam to ni vojna posameznikov,temveč plemen in ko unicimo pleme sta tudi vidva pozabljena speed mojstra.

Vidave ne poznam.. sem ti le uredil besedilo. Če hočeš bit ingame - moderator. Moraš znati tudi pravopisno pisati :)
 

DeletedUser

Guest
me pa prav zanima kje si zdej mene našu tu zraven vajinih bedarij?
 

DeletedUser

Guest
Jaz te ne omenjam onadva speed mojstra te,jaz sem sam odgovoril.


Onadva ?

Vidis, da moje besede kot sem jih navedel da si polpismen veljajo.

On - ednina
Onadva - dvojina
Oni - mnozina


Upam, da sem ti za naslednjic pomagal. :)


Lp, Grega
 
Top