Mobitel

DeletedUser

Guest
a jih neb smel? če se jih ne sme se pa nj zaklenejo al pa zdelitajo
 

DeletedUser

Guest
ja sam rečm da vm nebi kej modi težil

mam jst že 2 različna opozorila
 

DeletedUser

Guest
jah bm tk rekla če gre to modu na živce mislm d ma opcijo zaklent temo ker pač če je odklenjena mislm sodelovat v temi pač.
 

DeletedUser

Guest
ja sam ta tema doooooooooooooooooooooooooooolgo ni bila aktualna
 

DeletedUser

Guest
ja in če ni bla še zmer obstaja. če pa misljo d se je neb več uporablal bi jo loh pa zdelital. sam je niso. in j grem zih še kako staro temo na plan prvlečt
 

DeletedUser

Guest
marsikatera tema je že "zapuščena" pa ni zaklenena al pa zbrisana?


ko bo pa kdo napisu kej bo pa takoj dubu ban
 

DeletedUser

Guest
zakaj bi dobla ban zto k bm obudila temo katero bi oni mogl zaklent d se neb pisal. ok če zrd tega pa td prou sam to se men ne zdi neki pravi razlog. k pa drugi preklinjajo naprimer pa se žaljo je pa ok. mah vglavnem če fašem ban ga pa fašem.
 

DeletedUser

Guest
tud če mi ban tkoj nalima se ne sekiram ker nism velik gor pridm lih enkrat na let gor, sam pač bodmo pošteni če nočjo obujanja starih tem naj si enkrat vzamejo čas in jih zdelitajo tanovejše pa pustijo, pa je.
 

DeletedUser

Guest
Rajši se ne bom vpletal v debate, ali je boljši iPhone ali :rolleyes:Android:rolleyes:, da ne bi preveč ponižal Android.


Mam Galaxy S, in če bi bil Iphone 4 dejansko vreden svoje astronomske cene, bi bil Iphone 4 pametni telefon leta in ne Galaxy S :). Apple proizvodi so za nespametne Američane, ki mečejo denar za take neumnosti, pa neki luksuz brez potrebe kot je zaslon, ki se ne opraska, kot, da bom telefon ob tla metal lol:rolleyes:.. Saj ne pravim, da niso njihovi proizvodi kvalitetni ampak daleč predragi.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ko so iznašli telefon, je imel Chuck Norris že dva neodgovorjena klica.
 

DeletedUser

Guest
Mam Galaxy S, in če bi bil Iphone 4 dejansko vreden svoje astronomske cene, bi bil Iphone 4 pametni telefon leta in ne Galaxy S :). Apple proizvodi so za nespametne Američane, ki mečejo denar za take neumnosti, pa neki luksuz brez potrebe kot je zaslon, ki se ne opraska, kot, da bom telefon ob tla metal lol:rolleyes:.. Saj ne pravim, da niso njihovi proizvodi kvalitetni ampak daleč predragi.

A je res Galaxy S telefon leta? Si se malo zmotil...

In to, da je iPhone predrag, slišim povsod na internetu in mi gre res na živce. Redna cena Galaxy S-a v SLoveniji je 599€, cena iPhona v Angliji (nezaklenjega) pa je 567 funtov, kar je zdaj 630€. Januarja, ko sem ga jaz naročil iz Anglije, je bil tečaj manjši in je bila cena 582€, skupaj s poštnino (posebno) pa sem dal okoli 640€. In če bi bil iPhone uradno v Sloveniji, kaj misliš, da ga ne bi prodajali v naročniških paketih za 1 €?

Aja, Galaxy S je čista kopija (po obliki) iPhona 3Gs, Galaxy S II pa čista kopija iPhona 4. Mislim, da tudi to nekaj pove...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
cjooo kak si ponosen na ta tvoj iPhone. Rekel sem samo, da stane preveč in kolikor vem, 630€ ni bila originalna oz. začetna cena Iphona. Saj ne pravim, da je Samsung poceni, samo ga itak nisem kupil pri mobitelu, tako, da sem kar dobro prišel skozi.

Glede izgleda me pa res ne briga, važne so funkcije telefona. In znano je, da Apple po vrhu še najbolj krade komponente ostalih... Tako, da če kak telefon izgleda podoben Iphonu4 me res ne briga ;) Vsi od vseh vsaj nekaj kopirajo in to res ni nič novega.

Pa še nekaj, obstaja veliko organizacij telefonije in ostalih tehničnih izdelkov. http://www.siliconrepublic.com/digital-life/item/17477-samsung-galaxy-s-is-europea
 
Last edited by a moderator:

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Mam Nokio E7, za moje pojme trentno vizualni najlepši mobitel, ki je zunaj. Žal Symbian 3 OS, vendar ne palim preveč na aplikacije, saj vse kaj potrebujem, že imam v osnovi (ne potrebujem pa nevem kako hiter procesor).

Brat ima Galaxy S II, seveda se vidi razlika po zmožnostih, vendar vizualno enak Iphone, vendar sta oba grda oz. ne bom rekel tak nesramno, zato se bom izrazil da je Nokia E7 definitivno lepše izoblikovana - kar pa brat tudi z veseljem pritrdi.
 

DeletedUser

Guest
Mam Nokio E7, za moje pojme trentno vizualni najlepši mobitel, ki je zunaj. Žal Symbian 3 OS, vendar ne palim preveč na aplikacije, saj vse kaj potrebujem, že imam v osnovi (ne potrebujem pa nevem kako hiter procesor).

Brat ima Galaxy S II, seveda se vidi razlika po zmožnostih, vendar vizualno enak Iphone, vendar sta oba grda oz. ne bom rekel tak nesramno, zato se bom izrazil da je Nokia E7 definitivno lepše izoblikovana - kar pa brat tudi z veseljem pritrdi.

:eek: čudež se je zgodil.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
@nubcek: Kateri del je 'cudezen' ? :)

@Salah: Seveda...prenagnil sem se tudi sam, ker sem bolj ali manj se 'zaljubil' v izgled te Nokie, kot pa zaradi njenih fukncij (ki pa poudarjam, ponujajo pravtako vse, kar potrebujete!). Definitvno je stvar okusa, to ti pritrdim. Moje mnenje je pač, da je zame trenutno vizualno najlepši mobitel, vsaj za zdaj. In zelo prijete oprijem ima, ni tako lahek kot Galaxy S II (nekaterim je to seveda velik benefit, meni pa osebno ni, ker vbistvu ga niti če čutiš, da ga držiš). Stvar presoje - spet. ;)
 

DeletedUser

Guest
marsikatera tema je že "zapuščena" pa ni zaklenena al pa zbrisana?


ko bo pa kdo napisu kej bo pa takoj dubu ban

To je oddelek klepet in tu veljajo drugačna pravila..

Drugače pa imam LG cookie ampak bom kmalu novega kupil enega iz HTC al pa Samsung Galaxy S
 
Top