Moderator Matjazinho na njegovi poti do uspeha...

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,
danes pa imam zelo dobro novico za vse vas.

Zgodba je sledeča. Naš moderator Matjazinho je v svoji preteklosti imel vzpone in padce v ljubezni. Predvsem ga je najbolj prizadelo to, da je do sedaj imel le 1 punco, in še za to je čez pol leta ugotovil, da v resnici le ni punca, temveč fant.
Takšne stvari človeka dotolčejo, vendar Matjazinho se ni dal in je ponosno korakal naprej.
Takšne stvari človeka spremenijo in na njem pustijo trajen pečat. Zato, je ta "zmota" posledično tudi pustila trajen pečat na Matjazinhu.
Dalj časa je zanikal samega sebe, skrival svojo pravo identiteto pred ostalimi, ampak nekje na tej svoji poti se je zavedel, da tako ne more več živeti, zato se je odločil, da spregovori pred širnim svetom.
Seveda, se mu je porajalo vprašanje, kako to storiti. In matjazinho , ne bi bil Matjazinho, če ne bi našel najbolj udarnega načina. Kar pa seveda pomeni glasba in svetovna slava.
Z PONOSOM vam predstavljam njegov prvenec.

Matjazinho - What, what (in the butt)

Prvenec - video

Vsi, ki želite njegov avtogram, ali kaj bolj osebnega; nastopa na paradi ponosa. Vstopnice je mogoče kupiti na dogodku samem ali preko zasebnega sporočila Moderatorju Tribunu. (Click)

Dobrodošle so vse kritike in pohvale.
Dajmo mu še vsi enkrat čestitat, da je zbral to moč in povedal resnico o sebi!
 

gx15

Member
Reaction score
1
ČE hočeš pohvalo... ti bom rekel...
Bravo flako odlično si se odrezal....
Drugače pa... i know its a fake, cuz the guy in a video waw a guy and Matjaž is not a guy... i uncoverd u:D
 

DeletedUser

Guest
Flako.... Od kar si me zapustil se mi srce lomi... Enostavno niti ta pesem mi ne pomaga... Sanjam najine noči ko sva... ... zajebavala grobija in še marsikoga...


Priznam! Ne morem živeti brez tebe... Tako rad te imam, da bi te nagačil in spravil v klet, da bi bil vedno moj :$
 

Flako

Member
Reaction score
0
@gx Sploh ni bilo mišljeno, da kdo verjame, pač pošalil sem se malo. Če pa na forumu ni nič za delat, na skypu je vse mrtvo, razen neke "gluposti", ko sem bil žrtev poizkusa poslovne goljufije(rofl). In pač je to ven prišlo.

Matjaž, ne poizkušaj sedaj obrniti situacijo. Jaz sem mislil, da si s tem prvencem končno zbral pogum, da priznaš svojo usmerjenost!
 

gx15

Member
Reaction score
1
Vem da ni bilo mišljeno tako :D

p.s. čisto prav ti je da ti je na skype dolgčas :p
 

DeletedUser

Guest
o frosty tut ti si gor!

p.s Drgač pa mi ni tok dobr jasno o čem se greste.:eek:
 

Flako

Member
Reaction score
0
On je že bil na vrsti - Click .
Drugače pa mene bolj skrbi, kdaj bom na vrsti jaz, kajti dobivam grožnje s strani uporabnikov, kot tudi iz strani moderatorjev.
Ampak, se ne bojim, še vedno držim skritega aduta v rokavu ;) .
 
Top