Nadgradnja na različico 7.0

DeletedUser

Guest
Kot sem že pisal "podpori" sami sebi v skledo pljuvajo. Nevem kaj sploh grete nalagat, ko že po mojem veste iz s5, da skripte ne zagrabijo!?:rolleyes:

Nevem čemu služi sploh premium (mogoče je le za okras;))...

Infra
 

DeletedUser

Guest
Pri tej različici sem pa res ostal brez besed (vsaj takih za v javnost).

double-facepalm.jpg
 

DeletedUser

Guest
Že na 5ki mi ni bla všeč, tu še manj, pa še skripte ne delajo, kot je blo že omenjeno... Tako da lahko rečem da je tole polom, nevem zakaj ste dali. Naj bo na 5ki, če že kje more bit... Tut ne vidim kakih boljših stvari, samo slabše, nevem kaj je fora da so v poročilu slikice, saj ne igrajo samo 5letniki...
Moje mnenje;)
 

DeletedUser

Guest
zdaj če bom gledal v ekran in imel vp odprt več kot 5min bom sindrom bika dobil:eek:
 

DeletedUser

Guest
Slabo,slabo,slabo!:mad:

"Dragi igralci,

iščemo delovne in zagrete uporabnike, ki bi bili pripravljeni delati v ekipi Vojne plemen" --> kmalu bo potreben se kak topic kjer se bo iskalo igralce, ki bodo pripralvjeni placevat premium za tale crap.

Menim da smo se vsi prijavli v igro zaradi tega ker nam je bila všeč takšna kot je bila.Posodobitve pa bi se izvajale samo z odprtjem novega sveta, ki ga naj igrajo ti, katerim določene nastavitve ugajajo.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
če izvzamem tehnične težave....
drugače so pa komentarji podobni tistim iz doma upokojencev
včasih je blo dobr le kam gre ta svet


pa pojdite nazaj na leseno žlico....:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
A bi se dal narest referendum pa če je dost ljudi za da se na s1 downgradea na prejšno verzijo (ki je bla bistveno boljša)?
 

DeletedUser

Guest
kdaj bo tole začelo delovati če sploh bo ?

Klasična grafika: Klasični grafični način, ki onemogoči nove grafične funkcije
 

DeletedUser

Guest
če izvzamem tehnične težave....
drugače so pa komentarji podobni tistim iz doma upokojencev
včasih je blo dobr le kam gre ta svet


pa pojdite nazaj na leseno žlico....:D:D:D:D:D:D

A mogoče upokojenci nimajo prav, da je bilo včasih bolje?

Sicer pa tudi meni ni preveč po godu ta verzija :)
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Naj vas opozorim, da so skripte popolnoma zunanja stvar, ki jo mi le toleriramo.
Nismo pa na nikakršen način odgovorni za njihovo ne-delovanje. Izdelovalci skript jih brez težav lahko posodobijo in bodo ponovno delovale.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Smem vprašati, zakaj ste se sploh odločili vse svetove posodobit na verzijo 7.0 ?
Kajti jaz igram na net npr. w30, in ta svet ni bil posodobljen? (Mogoče še bo, ne vem)
Tako da, kot je že bilo odzgoraj napisano, kaj če bi posodabljali le nove svetove, ki prihajajo ven, za stare pa bi se izvedla anketa?
Pač vprašanje...

LP.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Gre za to, da je praktično zelo težko imeti veliko različnih sistemov iz tehničnega in administrativnega vidika.
Posodobljeni bodo vsi svetovi, le nekatere države še niso prilšle na vrsto, ker tega ni mogoče izvesti povsod naenkrat.
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni!

Jaz se zal s predhodnimi komentatorji ne morem strinjati. Kot vsaka druga stvar v sedanji druzbeni ureditvi (beri trznemu gospodarstvu) je tudi Vojna plemen “produkt, izdelek, storitev” firme Innogames GmbH., ki se na mocnem trgu spletnih iger trudi konkurirati ostalim ponudnikom. Da v tej konkurenci obstanejo, morajo neprestano razvijati nove nacine, kako svojo storitev obdrzati privlacno za spletne uporabnike. Tokrat so se odlocili za graficno nadgradnjo izgleda igre. V ta namen imajo zaposlene ljudi – programerje, ki so pred uvedbo te razlicice gotovo “potipali” na trgu, kako se bo nova razlicica obnesla, kako jo bodo igralci sprejeli ipd. Poleg tega so v novo razlicico investirali tudi znaten financni vlozek, katerega gotovo ne bodo iznicili z downgradeom na prejsnjo razlicico, in to ravno zato, ker se je na slovenskih serverjih 10 mandeljcev pritozilo, da jim nova razlicica ni vsec, ker nekatere skripte ne delajo v prvih petih minutah po uvedbi nove razlicice ipd.

Tamle nekdo celo predlaga “referendum” na to temo, to je isto, kot ce bi drzavljane na referendumu vprasali, ce so za znizanje davka na dodano vrednost (jasno, da bi bili vsi za, kam pa to pripelje, pa smo videli vsaj tisti, ki smo nekaj let se preziveli v rajnki Jugoslaviji). Mislim, da je za in game admine dobra sola ze “referendum” o zaprtju sveta 1 za nove igralce. Pri dolocenih stvareh se pac ne more vsakega posameznika sprasevati, kaj mu je vsec in kaj ne, kako bi on in kako ne, ampak je potrebno dejansko kar odlociti in odlocitve predstaviti kot dejstva.

To je sicer moje mnenje, ki ni receno, da je 100% pravilno, roko na srce, nov graficni vlozek mi osebno ni toliko vsec, da bi ravno na “zobe padel”, a vendarle me pa ne moti toliko, da bi moral zaradi tega odpirati novo diskusijo na forumu in polemizirati na dolgo in siroko o tem. Sicer pa, kot pravijo, psi lajajo, karavana gre naprej.

Lep vecer se naprej, Davci
 

DeletedUser

Guest
saj ni tako strašno slabo, samo škoda, da so vse raztegnili...nimamo vsi monitora 20 diagonale..zdaj moram dvakrat več z miško migat, da si pogledam celo stran, pa tudi bolj lagira zaradi zahtevne strani..pregledi bi morali biti tako, kot so bili, ostalo pa me niti tako ne moti..mapa bi lahko bila boljše narejena, ali naj bo..tistih 500 evrov, k so jih vložili v razvoj grafike, se mora nekje poznati;)
 

DeletedUser

Guest
saj ni tako strašno slabo, samo škoda, da so vse raztegnili...nimamo vsi monitora 20 diagonale..zdaj moram dvakrat več z miško migat, da si pogledam celo stran, pa tudi bolj lagira zaradi zahtevne strani..pregledi bi morali biti tako, kot so bili, ostalo pa me niti tako ne moti..mapa bi lahko bila boljše narejena, ali naj bo..tistih 500 evrov, k so jih vložili v razvoj grafike, se mora nekje poznati;)

No, glede na to, da si racunalniski velestrokovnjak, gotovo ves, da je vse skupaj stalo le 500 evrov.
Po moje tudi ves, koliko casa traja, da upgradeas vseh 500 serverjev (oziroma kolikor jih vse skupaj imajo za vse svetove po drzavah), da naredis vse backupe za primer, ce bi se kaj sesulo, da novo razlicico prevedes v nevemkoliko jezikov itd. O samem razvoju razlicice sploh ne bova razplavljala (pa gotovo tudi ves, koliko stane ena programerjeva ura). :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
backup se automatsko naredi vsak dan nekje ob polnoči. Vsaj tako je na .net bilo.
 
Top