Nadgradnja na različico 7.0

Flako

Member
Reaction score
0
No. če se vrnemo na temo :p
Želel bi vas opozoriti na 1 nepravilnost v igri.
Stopnje zgradb se ne vidijo. Lahko stisnes prikaži stonje in se ne vidi, in potem stisneš skrij stopnje in je identično.
Torej, to še morate malo izpopolnit, da bo delovalo pravilno,
lp

EDIT:
Davci, zakaj spamaš tako lepo temo? Jaz se v tej temi počutim prav srečnega in pripravljenega na nove življenske preizkušnje, ti pa podajaš komentarje, kateri sploh ne vem če so vredni odgovora.
MRniceguy se je tisto pošalil in vsi vemo , da takšni upgrade-i niso poceni, a ti še kar naprej...

EDIT2:
MrNiceguy se ni cisto nic posalil, samo na pamet "strelja" stvari, o katerih sicer nima pojma.

Se opravičujem, ti si pa vseveden.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
backup se automatsko naredi vsak dan nekje ob polnoči. Vsaj tako je na .net bilo.

Ob upgradih ga verjetno "zavrtijo" se extra (rocno, ce hoces). Sicer je pa stvar v ceni, koliko je Innogames vse skupaj kostalo (po besedah MrNiceguy na bi Innogames prisel "skozi" s 500 evri). No ostali dobro vemo, da se obicajno cene za taksne stvari vrtijo v desetinah tisocih evrov.

Davci, zakaj spamaš tako lepo temo? Jaz se v tej temi počutim prav srečnega in pripravljenega na nove življenske preizkušnje, ti pa podajaš komentarje, kateri sploh ne vem če so vredni odgovora.
MRniceguy se je tisto pošalil in vsi vemo , da takšni upgrade-i niso poceni, a ti še kar naprej...

MrNiceguy se ni cisto nic posalil, samo na pamet "strelja" stvari, o katerih sicer nima pojma.
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Zraven pa sem ravnokar opazil,
Naslednja napaka:
V masovnem urjenju ne moreš stisnit številke max možno izurjenih vojakov, preprosto ne gre... Ne znam razložiti, kot da ne bi stisnil.

Imam občutek, da se te težave pojavljajo le v nočnem terminu, kajti čez dan sem le to normalno stiskal in je delovalo.
Lp

EDIT:
Samo jaz se oglašam.
To "napako" sem opazil že na si5, vendar do sedaj o njej nisem spregovoril.
Primer:
Pleme je napovedalo vojno igralcu KOH.
Zakaj igralcu? Napaka, plemenu.
To bi bilo tudi potrebno popraviti :p
Pa veliko užitkov ob delu :)
 
Last edited:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
flako, za težave, ki si jih opisal je zelo verjetno kriv tvoj brskalnik. Glede vojne napovedi, pa hvala za info, sem že popravil.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ne znam se izraziti, vendar...
Ta nova različica na si1 vas zelo "zafrkava" kajti, meni ste ravnokar naredili dan? oz. svetlo je, ko bi moralo biti temno?
(danes je že bila noč, sedaj pa je zopet dan - vem da se sliši "čudno" )
No, samo v vednost, sedaj pa res - lahko noč :p
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni!

Jaz se zal s predhodnimi komentatorji ne morem strinjati. Kot vsaka druga stvar v sedanji druzbeni ureditvi (beri trznemu gospodarstvu) je tudi Vojna plemen “produkt, izdelek, storitev” firme Innogames GmbH., ki se na mocnem trgu spletnih iger trudi konkurirati ostalim ponudnikom. Da v tej konkurenci obstanejo, morajo neprestano razvijati nove nacine, kako svojo storitev obdrzati privlacno za spletne uporabnike. Tokrat so se odlocili za graficno nadgradnjo izgleda igre. V ta namen imajo zaposlene ljudi – programerje, ki so pred uvedbo te razlicice gotovo “potipali” na trgu, kako se bo nova razlicica obnesla, kako jo bodo igralci sprejeli ipd.

Vsak dober šef bo želel dobit tudi kritike glede njegovega produkta, saj ga drugače ne more izboljšat oziroma niti ne ve, da je bilo nekaj storjeno narobe. "Tipanje" v vsaki normalni firmi opravlja marketing, ne programerji, in nič čudnega ni, če je končni izdelek malce drugačen od tistega o čemer so anketirali in kar so reklamirali. Prav tako se s takimi spremembami bližajo ostalim na trgu spletnih iger (lepo pojdi googlat in boš videl da se 99% podobnih iger oglašuje z dobro grafiko in prijaznostjo do začetnikov, na Evony so naprimer celo onemogočili farmanje drugih igralcev saj so malčki skupinsko jokali, ko jim je nek zlobni zlobni igralec pobral težko prigarane surovine) in sčasoma ne bodo več izstopali kot "resna" igra, ki igralcev ne posili z ogromno slikicami, animacijami ter podobne nepotrebne navlake, kjer šteje sposobnost, ne debelina denarnice in s tem ne bodo več privlačni za precej trenutnih uporabnikov (toliko o streljanju na pamet).
V tem konkretnem primeru smo sicer dobili nekaj preglednosti, po drugi strani pa so nekatere funkcije zdaj bolj zakomplicirane in porabijo več časa, kar se v mojih očeh izenači in od "izboljšav" ostane tistih 10 slikic, ki jih po enem tednu niti opazil ne bom več in verjetno nisem edini. Kot si sam rekel, igra je produkt in v tržnem gospodarstvu izboljšava produkta skoraj vedno pomeni večjo ceno, zato se bo moral vsak sam pri sebi pač odločiti, če se mu res splača plačati več zato da lahko pri reportih gleda slikice ali pa bi raje porabil ta denar za obisk galerije, ko bo prišel čas za podražitev PP na ta račun, kot tudi to, če sploh še želi igrat igro, ki vedno bolj cilja na mlajše občinstvo, ki je vsaj na slovenskih svetovih dokazalo, da so v primerjavi s starejšimi, bolj resnimi igralci kot noč in dan. (NA POMOČ!!!!11 IMAM 2 NAPADA MISLIM DA SO S HITROSSTJO KONJ PROSIM OKREPTIVE V VSE VASI HITR NOOOOOOOO ZAKAJ MI NE POŠLETEEEEEEE!!1)

Do takrat pa pač imamo pravico se pritoževat, kar je tudi ena redkih pravic, ki jih sploh ima potrošnik na spletnih igrah, tako kot imajo oni pravico odstranit oziroma onemogočit komentiranje igralcev, ki to počnejo, če jih že tako moti.
 

DeletedUser

Guest
všeč mi je možnost da sedaj lahko kot igralec sam lahko označim celotno pleme
zelo uporabno
samo če potem naknadno označim še določene igralce znotraj tega plemena z drugo barvo to ni razvidno na karti ,ampak samo na mali karti.
ali je to napaka ali je bilo tako mišljeno?
Glede slikic
če vas motijo se lahko preprosto izključijo...pa nebi vas jaz učil ker sem računalniški amater.
 

ninja

Member
Reaction score
0
Slabo,slabo,slabo!:mad:

"Dragi igralci,

iščemo delovne in zagrete uporabnike, ki bi bili pripravljeni delati v ekipi Vojne plemen" --> kmalu bo potreben se kak topic kjer se bo iskalo igralce, ki bodo pripralvjeni placevat premium za tale crap.

Menim da smo se vsi prijavli v igro zaradi tega ker nam je bila všeč takšna kot je bila.Posodobitve pa bi se izvajale samo z odprtjem novega sveta, ki ga naj igrajo ti, katerim določene nastavitve ugajajo.

se strinjam z vsem, kar si napisal

pa še veliko je takih....uničili bodo eno najboljših spletnih iger...ki je res pritegnila tudi s svojim dizajnom, imela je svoj čar, ko se je znana barva prelila s tekstom Verdana preko ekrana, sedaj pa čakam, da vidim svoje vasi, predolgo, da bi bilo res (odpiranje seznamov je prava katastrofa - vrnite premium)
ps: še "prepolovi" bi uvedli na s1 pa bi zmagali, bi bili takoj v finalu :)

predlog: odstanite neumne slike iz poročil, dodajte stare ikone od enot nazaj, pa vam (in nam) bo delalo kot je treba


Krump: Vsak dober šef bo želel dobit tudi kritike glede njegovega produkta, saj ga drugače ne more izboljšat oziroma niti ne ve, da je bilo nekaj storjeno narobe. "Tipanje" v vsaki normalni firmi opravlja marketing, ne programerji, in nič čudnega ni, če je končni izdelek malce drugačen od tistega o čemer so anketirali in kar so reklamirali. Prav tako se s takimi spremembami bližajo ostalim na trgu spletnih iger (lepo pojdi googlat in boš videl da se 99% podobnih iger oglašuje z dobro grafiko in prijaznostjo do začetnikov, na Evony so naprimer celo onemogočili farmanje drugih igralcev saj so malčki skupinsko jokali, ko jim je nek zlobni zlobni igralec pobral težko prigarane surovine) in sčasoma ne bodo več izstopali kot "resna" igra, ki igralcev ne posili z ogromno slikicami, animacijami ter podobne nepotrebne navlake, kjer šteje sposobnost, ne debelina denarnice in s tem ne bodo več privlačni za precej trenutnih uporabnikov (toliko o streljanju na pamet).
V tem konkretnem primeru smo sicer dobili nekaj preglednosti, po drugi strani pa so nekatere funkcije zdaj bolj zakomplicirane in porabijo več časa, kar se v mojih očeh izenači in od "izboljšav" ostane tistih 10 slikic, ki jih po enem tednu niti opazil ne bom več in verjetno nisem edini. Kot si sam rekel, igra je produkt in v tržnem gospodarstvu izboljšava produkta skoraj vedno pomeni večjo ceno, zato se bo moral vsak sam pri sebi pač odločiti, če se mu res splača plačati več zato da lahko pri reportih gleda slikice ali pa bi raje porabil ta denar za obisk galerije, ko bo prišel čas za podražitev PP na ta račun, kot tudi to, če sploh še želi igrat igro, ki vedno bolj cilja na mlajše občinstvo, ki je vsaj na slovenskih svetovih dokazalo, da so v primerjavi s starejšimi, bolj resnimi igralci kot noč in dan.

Do takrat pa pač imamo pravico se pritoževat, kar je tudi ena redkih pravic, ki jih sploh ima potrošnik na spletnih igrah, tako kot imajo oni pravico odstranit oziroma onemogočit komentiranje igralcev, ki to počnejo, če jih že tako moti.

---lepo in jasno povedano, bravo

ninja
 
Last edited:

natalija

Member
Reaction score
0
Ce so posodobitve tako zelo ah in oh, naj mi nekdo razlozi, za kaj so bile potrebne (razen da moderatorjem olajsajo delo:rolleyes:)? Karkoli vprasamo- ne velja za ta svet? Velja za svet v paketih...To je obzalovanja vredno, spacate nekaj skupaj, kao izboljsave, a ne deluje. Lahko dobim razlago nekoga, ki se spozna, kaj je boljse v tej razlicici na svetu 1?
 

DeletedUser

Guest
Premium uporabniki

- rušenje zgradb (pregledi ->skupno ->zgradbe)
- raziskave, lahko poklikaš brez da bi šel v vas
- "lazji pregled poslanih in prihajajočih enot"
- dodatna ikona za support ki je na poti

Vse ostalo so pa jajca.In pa tut vse to (tako kot je ze krump enkrat omenil) nam dejansko daje "nesmrtnost".Vse bolj ni več pomembno kako kvaliteten igralec si, če znaš nasprotnika presenetit ali splanirat akcijo, poslat 1sek train itd itd itd..ampak le še koliko si aktiven.Bolje rečeno koliko časa si pripravljen žrtvovati v Rl.Zaradi takšnih olajšav vojne trajajo, bodo trajale namesto 2leti, tako dolgo kako se bo pač nekomu dalo zabijat na računalniku.Vedno se na vsaki strani najde kdo, ki ima čas.

Potem smo pa spet tu : bolj dolgi svetovi - več vojn - več premiuma - več zaslužka - več serverjev - več svetov - !
Igra pa vedno slabša.to se bo stopnjevalo dokler ne bosta imela 2ali več svetov na .net mela jajc pobrisat račune in jim pokazat da takšne igre pa ne bomo več igrali.

Ps : ne trdim da se spoznam, tako da se vsake bolj podrobne in utemeljene razlage veselim
 
Last edited by a moderator:

natalija

Member
Reaction score
0
Hvala za trud, da si mi odgovoril. Vidim, da se odgovornim ni zdelo vredno nameniti par besed. Ali pa popravljajo neumne izboljsave, ki ne delujejo.
 

DeletedUser

Guest
Ali pa popravljajo neumne izboljsave, ki ne delujejo.

Pravzaprav bi vse morale delovat,glede na to da je 7.0 že kar nekaj časa na beti, pravtako pa je tudi že kar lep čas na si5. Tako da ne razumem ravno kako je mogoče da se takih stvari do zdaj še ni odpravlo.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pravzaprav bi vse morale delovat,glede na to da je 7.0 že kar nekaj časa na beti, pravtako pa je tudi že kar lep čas na si5. Tako da ne razumem ravno kako je mogoče da se takih stvari do zdaj še ni odpravlo.

Marsikdo ne "prepozna" napak, ali pa jim ne posveča pozornosti, tudi sam sem na napako, pri napovedi vojne naprimer opozoril šele ko se je pojavila na si1,... Na si5 sem ignoriral,...:cool:
 

DeletedUser

Guest
Marsikdo ne "prepozna" napak, ali pa jim ne posveča pozornosti, tudi sam sem na napako, pri napovedi vojne naprimer opozoril šele ko se je pojavila na si1,... Na si5 sem ignoriral,...:cool:

ampak beta je z tem namenom ravno odprta, da se napake odpravijo preden dajo novo različico na navadne svetove oz. da igralci tam sporočijo morebitne napake.
 

DeletedUser

Guest
Tole bo treba popraviti:

Pleme je prekinilo svoje odnose z igralcem EW.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Igram na svetu 4 in odličje Soborec ne dela... moralo bi kazati da sem 2 dni član plemena pa je števec še kar na 0

Lp, Tribuno
 
Top