Nagradna Igra - Izdelaj banner za forum

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Evo, dva bannerja:

banner1.png


banner2.png


dobra! ampak vprašal bi kje ga narediš in kako??
 

DeletedUser

Guest
Uporabljal sem v večini Adobe Photoshop, kako sem ju naredil, je pa malo dolgo za razložit, pa če še nikoli nisi urejal fotografij, tudi malo brezveze, saj moraš najprej vsaj malo poznati programe, s katerimi bi delal.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
bo bo ... jz ga delam .. narediu sm že tri samo niso vredu k se pozna da je ... nvm kako bi reku ... sj bom enga dobrega naredu kmal ;D
 

DeletedUser

Guest
Malo optimizirana bannerja:
banner3.png

banner4.png



bo bo ... jz ga delam .. narediu sm že tri samo niso vredu k se pozna da je ... nvm kako bi reku ... sj bom enga dobrega naredu kmal ;D

Ja no pa objavi tiste 3.

Nič flako, zgleda da lahko kar meni daš tiste premium pike.
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Haha, bomo še počakali, mogoče pa še pride kakšna konkurenca.
Pa morem te opozoriti, da nekaj PP boš dobil, če bo tvoj banner najlepši, vendar to še ne pomeni, da ga bomo uporabili. Če pa se ga odločimo uporabit,pa dobiš še malo zraven. Tako da tudi ti, še lahko kakšnega narediš, mogoče z malo več domišljije, npr. ne vzameš samo 1 sliko in jo editaš, temveč poizkusiš "združiti" več različnih slik, itd. Pač nasvet ;) .
 

nofear

Member
Reaction score
0
NoFear bo sodeloval v tej nagradni igri in časa imam cca 14 dni. Vsem želim čim več sreče in inovativnosti pri izdelavi banerja.
Vprašanje: Ali more bit to slika ali lahko utripa ali se vozi kaki napis itd.
 

DeletedUser

Guest
Na, flako, pri teh dveh bannerjih je združenih 15 slik oz. 15 plasti:

banner1.png


banner2.png
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
tut jz sm hotu dat vse paladine not -.- dobr si bom že neki druga zmislu ;D
 

nofear

Member
Reaction score
0
Na, flako, pri teh dveh bannerjih je združenih 15 slik oz. 15 plasti:

banner1.png


banner2.png

Je tole projekt celotnega KOHa ali si naredil vse sam. Morem priznati, da ako bi še malce popravil bi bilo še bolje, drugače pa je tudi meni zelo všeč in tu te morem tudi jaz pohvalit.
 

DeletedUser

Guest
mogoče malo prenasičen;)

Ja, vem, tudi meni je mogoče malo prenatrpan, a sem hotel stlačiti vse paladine noter, pa je tako prišlo. Mogoče bi jih lahko naredil manjše, samo ne bi bili tako razločni.

Je tole projekt celotnega KOHa ali si naredil vse sam. Morem priznati, da ako bi še malce popravil bi bilo še bolje, drugače pa je tudi meni zelo všeč in tu te morem tudi jaz pohvalit.

Ej, kako pa veš da sem v KOH-u? :eek:
Kakorkoli, sam sem naredil.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ja, vem, tudi meni je mogoče malo prenatrpan, a sem hotel stlačiti vse paladine noter, pa je tako prišlo. Mogoče bi jih lahko naredil manjše, samo ne bi bili tako razločni.



Ej, kako pa veš da sem v KOH-u? :eek:
Kakorkoli, sam sem naredil.

Kot da se ne vidi da si v plemenu KOH igraš pod imenom benja... tak nekako
NF vidi več kot si misliš
 
Status
Not open for further replies.
Top