Najboljša kombinacija

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

Ker igram TW že nekaj časa in na žalost bolj v novih svetovih kjer ni (archer itd..) me zanima če ima kdo kakšne kalkulacija kakšna je najboljša kombinacija za napadalno in obrambno vasico....

Lep pozdrav,

Daniel
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

Ker igram TW že nekaj časa in na žalost bolj v novih svetovih kjer ni (archer itd..) me zanima če ima kdo kakšne kalkulacija kakšna je najboljša kombinacija za napadalno in obrambno vasico....

Lep pozdrav,

Daniel

flux ?!?:eek:

Archerji so ravno v novih svetovih =)..

popolne obrambe in napada ni.Za napad je vse odvisno kakšne enote gradi nasprotnik.. če gradi samo suličarje potem pač zgradiš 20k sekirc =P .in obratno.

normalen napad :

7000axe
3000lc
240ram
50cats

normalna obramba :

4000spears
4000arch
4000swords
1250HC

pol pa maš kombinacije najhitrejša obramba, najblj močna itd..vse je odvisno od tvojega stila igranja.
 

DeletedUser

Guest
napadalna na svetovih z mounted archerji

On worlds with Mounted Archers:

* 6109 Axemen
* 2800 Light Cavalry
* 300 Mounted Archers
* 250 Rams or catapults
* 1-4 Nobles
 

DeletedUser

Guest
Ja to je sedaj zelo subjektivno. Igralci uporabljajo različne kombinacije in so še vedno lahko dobri. Tako da na začetku moraš vedeti to da četudi imač dobro grajeno vas ti to še ne zagotavlja popolnega uspeha ampak le del tega.

Obrambne vasi. Nekateri ne uporabljajo lokostrelcev, meni se to zdi ne smiselno in jih uporabljam. Seveda lahkod a bodo nekateri trdili drugače in se celo boljše branili od mene. Tako da jaz bi ti priporobla 4000-4500 lokostrelcev na obrambno vas. Obrambna vas naj bi vsebovala tudi težko konjenike.

Napadalne vasi. Obstaja več nokou, nakateri so sestavljeni tako da je njihova glavna tarča zid, tak nuk lahko vsebije tudi 300 ali več ramov. Seveda potem imaš še nuke z več Axi ali pa LCji. V vsakem primeru ti priporočam da uporabljaš MAje (lokostrelce na konjih) v vsakem nuku in sicer okoli 250-300.
Seveda ti priporočam da izuriš tudi nekaj skavtov, okoli 20-30 na vas ter tudi katapulte. Koliko katapultov boš uporabljal je odvisno od tebe in od tega kaj želiš razbijat. Če boš šelel uporabljati katapulte samo za razbijanje zbirališča ter mogoče za razbijanje kovača tako, da ga mora graditi nazaj na lvl20 da minta coine, potem imaš dovolj 20 katapultov na nuke. Če želiš razbijati kmetijo, boš potreboval okoli 50 katapultov.

Tako na kratko, drugače pa obstajajo različni vodiči, jaz jih sicer nimam mogoče jih ima kdo drug :)
 

DeletedUser

Guest
flux ?!?:eek:

Archerji so ravno v novih svetovih =)..

popolne obrambe in napada ni.Za napad je vse odvisno kakšne enote gradi nasprotnik.. če gradi samo suličarje potem pač zgradiš 20k sekirc =P .in obratno.

normalen napad :

7000axe
3000lc
240ram
50cats

normalna obramba :

4000spears
4000arch
4000swords
1250HC

pol pa maš kombinacije najhitrejša obramba, najblj močna itd..vse je odvisno od tvojega stila igranja.

Jaz sem igral v W19 in sedaj igram v W39 pa ni nikjer archerjev.. Zdijo se mi čist neznani saj nisem nikoli igral z njimi samo bom moral verjetno uporabiti kombinacijo, ki se jo bom moral naučiti "zgrda".
Kako je pa tukaj kaj z scriptami za farmanje, pošiljanje fake napadov, mass recruit itd... Kdo že kaj sprobal?
Ker če to še ne dela je škoda sploh imeti premium...
 

DeletedUser

Guest
Itak da delajo skripte. Btw, js sm tud igral u 19 svetu.
 

DeletedUser

Guest
Super je bil W19...Ker tribe si pa bil?Jaz sem štartal z -D-, končal pa z -ALL-. Na konču nisem imel več časa in volje tko da sem si zadal 3mil. points pol sem pa končal...
Po enem letu so me sicer spet nakurli da igram (w39-DrEvil) sam ni več to to:)

Tole da je pa slovenski TW je pa super, samo je povprečje igralca 13 let:D
 

DeletedUser

Guest
flux ?!?:eek:

Archerji so ravno v novih svetovih =)..

popolne obrambe in napada ni.Za napad je vse odvisno kakšne enote gradi nasprotnik.. če gradi samo suličarje potem pač zgradiš 20k sekirc =P .in obratno.

normalen napad :

7000axe
3000lc
240ram
50cats

normalna obramba :

4000spears
4000arch
4000swords
1250HC

pol pa maš kombinacije najhitrejša obramba, najblj močna itd..vse je odvisno od tvojega stila igranja.

ok to vse nekako razumem, prebral sem tudi par vodičev kjer svetujejo kako naj bi zgledala kaka vas npr. napadalna, obrambna, vas skavto , oblegalnih naprav itd..
sam imam v igri trenutno 4 vasi na svetu 1.
in tukaj leži moj dvom in vprašanje:
Moja prva vas je trenutno ima 7079 točk, kmetija je na lvl 30 prebivalcev je pa 23764/24000.
Rudnika, jame in koče nimam na lvl 30. Ampak tudi vojakov nimam toliko kot piše tukaj in v drugih vodičih, niti približno ne toliko.
kako to?
 

DeletedUser

Guest
Pa še to kje pa šele naj upgrejdam vas na 9300 toč koliko svetujejo naj bi vas imela ker pravijo da ni dobro imeti več kot 10.000 točk na vas kar mi je logično ker bolj jo upgrejdaš manj prostora ostane za vojake.

hvala za odgovor
 

DeletedUser

Guest
ma sej si loh na konc use sesuješ, kar ne rabiš. obdržiš si sam še za vojsko delat, če hočeš met to kot vojašnco.

tko si sprostiš velik enga placa za vojsko.
 

DeletedUser

Guest
ok to vse nekako razumem, prebral sem tudi par vodičev kjer svetujejo kako naj bi zgledala kaka vas npr. napadalna, obrambna, vas skavto , oblegalnih naprav itd..
sam imam v igri trenutno 4 vasi na svetu 1.
in tukaj leži moj dvom in vprašanje:
Moja prva vas je trenutno ima 7079 točk, kmetija je na lvl 30 prebivalcev je pa 23764/24000.
Rudnika, jame in koče nimam na lvl 30. Ampak tudi vojakov nimam toliko kot piše tukaj in v drugih vodičih, niti približno ne toliko.
kako to?

kopiraj mi na privat tvoje zgradbe in vojsko ki jo imaš da vidim kje je problem..ker sam imam 6500axe,3000lc,250ramov in poglavarje ter resources + barrack hight

ali pa ima slo server zgradbe ki porabijo vec farme =)?si mogoce gradil hq na 30?
 

DeletedUser

Guest
Moja prva vas je trenutno ima 7079 točk, kmetija je na lvl 30 prebivalcev je pa 23764/24000.
Rudnika, jame in koče nimam na lvl 30. Ampak tudi vojakov nimam toliko kot piše tukaj in v drugih vodičih, niti približno ne toliko.
kako to?

Pomoje si napačno razumel post nad tabo. V eni vasi ponavadi imaš napadalno ALI obrambno vojsko, ne pa oboje skupaj...

Pa če imaš recimo 200 katapultov ti to precej poveča populacijo.
 
Top