Najboljši igralec na .si

DeletedUser

Guest
Kdo mislite, da je najboljši igralec slovenskih serverjev?
 

angryman

Member
Reaction score
0
Ni najboljšega...
Lahko pa ti povem najbolše:

dreamsnake, atasmrk, paradox, ninja, rfaric, PIRmoz, sensaj, Mitja64, PIAAA999, Yoshimitsu, dadl, martln, mali miki, mikimuki org. S3 in tudi friks0n ki je igral mikimuki-ja na s7 zravn njega... Ceasar(ceasar in koma4)

Še kakšen bi se našel, zato se opravičujem tistim ki so prav tako zelo dobri in jih nisem omenil:)
 

DeletedUser

Guest
Ni najboljšega...
Lahko pa ti povem najbolše:

dreamsnake, atasmrk, paradox, ninja, rfaric, PIRmoz, sensaj, Mitja64, PIAAA999, Yoshimitsu, dadl, martln, mali miki, mikimuki org. S3 in tudi friks0n ki je igral mikimuki-ja na s7 zravn njega... Ceasar(ceasar in koma4)

Še kakšen bi se našel, zato se opravičujem tistim ki so prav tako zelo dobri in jih nisem omenil:)

Pravkar si naštel večino članov Tricker Tree. To mi je všeč :). Peace!
 

Flako

Member
Reaction score
0
Brez dvoma sem jaz najboljsi, ob pomoci sodelavcev, me nihce ne premaga...
 

angryman

Member
Reaction score
0
Ja seveda si najbolši ker ta sodelavec bi bil Motorka...
Pa še vedno ne bi mel šans prot najbolšim:D

Pa Flako oglasi se še kje drugje kot tukaj ko si ego polniš:)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ne igram, nisem aktiven, drugo kot naziva vec nimam.... Ne da se mi... Drugace pa me na si11 najdes kot gorazdov hram, samo ne igram resno, enkrat na 3 dni se logiram, da malo sosedom pisem, pa jim malo popestrim zivljenje...
 

angryman

Member
Reaction score
0
Dr.Menace samo jaz nisem mislil sebe ampak duala:)

Aja pa prej sm biu AngryBirds...
Midva z yoshi-jem sva se za to pleme zmenila...


Lp psenicek
 

DeletedUser

Guest
Zdaj šele vidim, sami ta boljši so se spravli v eno pleme, namesto, da bi se borili en proti drugemu in pokazali svoje znanje.

Ta svet bo res zanimiv...konec bo kaj hitro po novem letu :D
 

DeletedUser

Guest
Ni najboljšega...
Lahko pa ti povem najbolše:

dreamsnake, atasmrk, paradox, ninja, rfaric, PIRmoz, sensaj, Mitja64, PIAAA999, Yoshimitsu, dadl, martln, mali miki, mikimuki org. S3 in tudi friks0n ki je igral mikimuki-ja na s7 zravn njega... Ceasar(ceasar in koma4)

Še kakšen bi se našel, zato se opravičujem tistim ki so prav tako zelo dobri in jih nisem omenil:)

Auuuuuu failed ... na si7. je moj ljubi pekar igral samo začetek :) do 3 vasice :D vse ostalo pa jaz in punca ... :D toliko v vednost .. :) si3 pa sva skupi ja :D no zdaj je Veliki očka :D BIGDAD .... saj mu paše vzdevek :) če je pa 2 krat očka postal v kratkem času :D

Pa vesele praznike :) ... Se pa strinjam z spodnjim citatom ... Boljši proti boljšim tega .SI ne bo videl :) vsaj do si60 še ne .. pol ko bomo stari pa poklapani se pa mogoče še zmenimo :) za abrahama :D
 
Top